تکنولوژی

قوی ترین پهباد جهان چقدر وزن تحمل می کند ؟

قوی ترین پهباد جهان

قوی ترین پهباد جهان چقدر وزن تحمل می کند ؟

امروز در این پست می خواهیم در مورد قوی ترین پهبادی که در حال ساخته شدن است حرف بزنیم چرا که امروزه بسیار متخصصان ایرانی نیز در این فکر هستند که پهباد هایی بسازند که در خدمت فروشگاه های  اینترنتی و همچنین پست محصولات سنگین باشند و این خدمت ، خدمتی است که کمک شایانی برای کمتر شدن الودگی هوا می شود .

بزرگترین سایت های فروشگاه ایران که فروش بسیار بالایی دارند نیز تصمیم دارند مانند غول شرکت فروشگاهی امازون محصولات خود را پهباد ها به مشتریان در عرض زمان کمتری برسانند و این کار نیازمند هزینه های بسیار زیاد و همچنین فرهنگ سازی نیاز دارد و این که زمانی طول می کشد که کاربران عادت به استفاده صحیح از این بکند .

شما این مطلب (قوی ترین پهباد جهان) را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

هر چند شرکت های بزرگ ایران نیز از افراد متخصص برای عملی کردن این نوع پهباد ها دعوت کرده که ایران نیز جزو کشور هایی باشد که از این نوع سرویس ها استفاده کند .

از این بحث ها که بگذریم از شما به تماشای یه این ویدیویی که شرکت بویینگ منتشر کرده است دعوت می کنیم .

این شرکت که متخصصان زیادی را برای عملی کردن قوی ترین پهباد ها به دور خود جمع کرده است از پهباد جدیدی در این ویدیو رو نمایی کرده است که توانایی حمل اجسام سنگین را دارد اما بر خلاف تصورات بسیاری از افراد که با پیشرفت علم می خواهند پهباد ها کوچکتر و همچنین اجسام سنگینی رو حمل کنند این پهباد بدنی عظیم جثه ای دارد در پایین به مقدار وزنی که این پهباد تحمل می کند را ذکر خواهیم کرد .

مطلب پیشنهادی :  نمایشگر هوشمند لنوو (Lenovo Smart Display)

بویینگ در این ویدیو که مشاهده نام مشخصی برای این پهباد قدرتمند خود انتخاب نکرده است ولی دوست دارد لقب حامل بار هوایی عمود پرواز قرتمند را بدهند .

میزان بار تحمل :

این بویینگ که الان رکوردار تحمل وزن در جهان است توانایی تحمل 339 کیلو گرم است که می تواند کار پست را هم در اداره پست و هم فروشگاه اینترنتی را اسان کند که همچنین ۴.۵۷ متر طول، ۵.۴۹ متر عرض و ۱.۲۲ متر ارتفاع دارد که عظیم الچثه است اما از میزانی که این بار را تحمل کند میزان 227 کیلوگرم را بدون مشکل و به راحتی حمل کند .

در پایین نیز می توانید عکس های این پهباد را ببینید .

قوی ترین پهباد جهان ::

قوی ترین پهباد جهان

قوی ترین پهباد جهان

قوی ترین پهباد جهان

قوی ترین پهباد جهان ::

مدت زمان ساخت این پهباد :

اما مدت زمانی که این پهباد تحمل ساخته شده است سه ماه است که دست چندین متخصص ساخته و تا چند وقت دیگر روانه بازار خواهد شد .

همچنین در مورد تست پرواز این پهباد هم بگوییم که در تست این پهباد پرواز موفقی داشته است ،حتما با ورود این پهباد تحول عظیمی در صنعت حمل و نقل شاهد خواهیم بود .

امیدواریم متخصصان ایرانی نیز به زودی پهباد های قدرتمند را بسازند تا حداقل چاره برای الودگی شهر بزرگ شود . امیدواریم از این پست (قوی ترین پهباد جهان) نهایت استفاده رو برده باشید .

 

 

 

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا