تکنولوژی

سامسونگ نوت 8 وقت کمی از شما میگیرد .

سامسونگ نوت 8

سامسونگ نوت 8 :

سامسونگ تصمیم گرفت اعتیاد به گوشی های هوشمند خود را از کاربران خود کم کند ، این کار توسط اپلیکیشنی که کارشناسان سامسونگ طراحی کرده اند عرضه شده است .

اپلیکیشنی که با استفاده بیش از حد کاربر از گوشی هشدار می دهد و موجب یاداوری اعتیاد کاربر به گوشی سامسونگ نوت 8 می شود .

شما این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

سامسونگ با این که کارخانه تولید گوشی و کمپانی تکنولوژی محسوب می شود و هدف آن افزایش استفاده آن از محصولات خود می باشد ، در کمال نا باوری تصمیم مهم فوق را گرفته است .

ویژگی اپلیکیشن :

این اپلیکیشن که اسم Thrive به خود گرفته است عملکردی بسیار جالب دارد که میتواند تمام هشدار های گوشی را کنترل کند که این کنترل توسط خود کاربر و در زمان انتخاب شده ی خود کاربر بوده است و می تواند تمام قسمت هایی که شامل تماس و پیام و هر چیز دیگری که باعث اعتیاد کاربر می شود را غیر فعال می کند .

این اپلیکیشن همچنین می تواند در وقت هایی که کاربر مشخص کرده به صورت خودکار به تماس ها و پیام هایی که از مخاطبین فرستاده می شود جواب دهد و بگوید که این شخص نمی تواند جواب دهد ، و مانند منشی عمل کرد .

در کنار این امکانات این اپلیکیشن که برای سامسونگ نوت 8 طراحی شده این امکان نیز وجود دارد که کاربر یک لیست خاصی از دوستان و مخاطبین خاص بسازد که حتی در محدوده زمانی که کاربر برای اپلیکیشن مشخص می کند نیز قابل دسترسی باشد .

مطلب پیشنهادی :  لپ تاپ مناسب برنامه نویسی

سامسونگ نوت 8

جدای از این موضوع هدف اصلی کمپانی سامسونگ برای کاربران سامسونگ نوت 8 این امکان را نیز فراهم کرده تا حتی استفاده از اپلیکیشن هایی که بسیار اعتیاد اور می باشد را نیز کاهش دهد و همچنین موجب لذت کاربران سامسونگ نوت 8 از زندگی شود که این تصمیم موجب سلامتی روحی و روانی کاربران سامسونگ نوت 8 می شود .

قریب به اتفاق کاربران سامسونگ نوت 8 اعلام کرده اند که این اپلیکیشن قابل دسترسی در Galaxy App می باشد و به راحتی میتوان دانلود و نصب کرد .

سامسونگ به دلیل استقبال بی نظیر کاربرانش از این اپلیکیشن در نظر دارد این برنامه را به سایر دستگاه های مرتبط سامسونگ تعمیم دهد و بتواند اعتیاد را در زمینه تکنولوژی که وقت زیادی را از کاربران میگیرد را کاهش دهد .

کمپانی سامسونگ تصمیم گرفته طراحی اپلیکیشن Thrive را به شرکت Thrive Global واگذار کند .

امیدواریم از خواندن (سامسونگ نوت 8 وقت کمی از شما میگیرد) نهایت لذت رو برده باشید لطفا نظرات خودتون رو از قسمت نظرات با ما در میان بگذارید .

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا