تکنولوژی

لپ تاب ویندوز یا مک بوک کدام محبوب است ؟ + پیشرفت

لپ تاب ویندوز یا مک بوک

لپ تاب ویندوز یا مک بوک کدام محبوب است ؟ + پیشرفت

ما در این پست که در مورد میزان محبوبیت ویندوز و مک بوک می باشد بحث خواهیم و بحث های ما در مورد کشور امریکا می باشد که به تازگی آماری در مورد محاجرت کاربران این دو کمپانی ها هم اعلام شده است .

شما این مطلب (لپ تاب ویندوز یا مک بوک) را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید امیدواریم که از خواندن این مطلب نهایت استفاده و لذت رو برده باشید .

شاید این خبری که امروز میخاهیم برایتان منتشر کنیم شاید یک امار نا امید کننده برای کمپانی مایکروسافت باشد چرا که این خبر حکایت از محاجرت یک چهارم از کاربران ویندوز به مک بوک در کشور امریکا می باشد .

نظر سنجی که verto analytics انجام داده است و در این نظر سنجی به نکته جالبی دست پیدا کرده است آن هم اینکه 21 درصد از کاربران مایکروسافت که از ویندوز استفاده می کنند دوست دارند که لپ تاپ بعدی شان مک بوک باشد و در بین این نظر سنجی جالب است که بدانید تنها دو درصد از کاربران مک بوک می خواهند که لپ تاپ بعدیشان مجهز ویندوز باشد ، که این آمار در کشور آمریکا انجام داده شده است که با استفاده از همان جامعه آماری که در دست است احتمال می رود که این امار در سایر کشور ها هم اتفاق بیوفتد به طوری که اینده بسیار خطرناکی در انتظار مایکروسافت خواهد بود .

+) امار 21 درصدی تنها در لپ تاپ ها می باشد که این امار در دسکتاپ و پی سی ها خانگی بیشتر از 25 درصد می باشد این آمار به گونه ای است که بیشتر از یک چهارم افرادی که در کامپیوتر های خانگی از ویندوز استفاده می کنند ، در اینده دوست دارند که مک بوک را تهیه و جایگزین کامپیوتر های ویندوزی خود بکنند .

مطلب پیشنهادی :  ابزار های پوشیدنی چقدر در دنیا محبوب هستند ؟

verto analytics در مورد درامد این کاربران نیز تحقیق کرده است که بیشتر این تعداد درامدی حدود ۱۵۰ هزار دلار یا بالاتر دارند که این قشر و گروه تمایلات بیشتری به تغیرات این پی سی ها دارند و دوست دارند هر چه زود مک بوک شخصی را برای خودشان تهیه کنند .

لپ تاب ویندوز یا مک بوک ::

لپ تاب ویندوز یا مک بوک

لپ تاب ویندوز یا مک بوک ::

همچنین در ادامه این آمار به این نکته نیز اشاره کرده است که افراد که درامد بالایی دارند بیشتر از هجده سال عمر دارند ، این در حالی است که افرادی که هجده سال عمر دارند هنوز درامد متوسط و حتی درامد ضعیف تری دارند و این قشر و گروه با افزایش سن و عمر که درامد بهتری را حاصل کردند تصمیم جدی و محکم تری نسب به قبل برای محجرت از ویندوز به مک بوک بگیرند که این هم بالا رفتن درصد های 21 درصدی و 25 درصدی را نشان می دهد که وضعیت اپل بهترخواهد شد .

+) همچنین IBM نیز آمار هایی را در این خصوص بیرون داده اند که آن هم نشان دهنده مهاجرت کاربران ویندوزی به مک بوک را نشان می دهند ، این اژانس پاسخ گو به سوالات می گویند که با اینکه چند وقت کوتاهی است که کامپیوتر های خود را از ویندوز به مک بوک تغییر داده است در هر یک از کارمندانش ۲۷۳ تا ۵۴۳ دلار صرفه جویی کرده است و دلیل این سود و صرفه جویی هم این است که تعداد 40 دردصد از کاربران ویندوزی با مرکز کمک IBM تماس گرفته اند که این هم در حالی هست که تنها حدود 5 درصد از کاربران مک بوک خواهان این تغیر بودند که باعث سود دهی و صرفه جویی شرکت IBM شده است .

مطلب پیشنهادی :  گوشی های پیکسل گوگل قابل روت شدن هستند.

البته در مورد مایکروسافت بهتر باشد که برایتان بگوییم که مایکروسافت با ارائه سرفیس های خود کاربران زیادی را برای خود جلب و جذب کرده است و هنوز هم حرف هایی برای گفتن در فروش این نوع لپ تاب ها و کامپیوتر های شخصی دارد ، ولی با این حال بیشتر کاربران که بیشتر از یک چهارم آن ها را شامل می شوند قصد و تصمیم مهاجرت به مک بوک را دارند .

امیدواریم از این مطلب (لپ تاب ویندوز یا مک بوک کدام محبوب است ؟) نهایت استفاده رو برده باشید و همچنین تصمیم خوبی و عاقلانه در خرید این دو نوع لپ تاپ بگیرید ف نظر شما در مورد مهاجرت چیست ایا این کار عاقلانه است یا اینکه اگر شما جای خریداران بودید کدام کمپانی را انتخاب می کردید ؟

 

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا