تکنولوژی

دوربین وان پلاس 5 در چه حدی است ؟ بررسی کیفیت عکس برداری وان پلاس 5

دوربین وان پلاس 5 در چه حدی است ؟

دوربین وان پلاس 5 در چه حدی است ؟

کمپانی چینی وان پلاس قبل از این که شروع به معرفی وان پلاس بکند تبلیغاتی گسترده ای در تلوزیون های کشور های توسعه یافته یا هر جایی که می توانست تبلیغ بکند در مورد دوربین هایش تبلیغ کرده است به گونه ای که بسیاری از افراد به خاطر دوربین این گوشی اقدام به خرید کرده اند ولی خبری نا امید کننده این است که دوربین این گوشی به اندازه ای که تعریف میشد ، خوب نیست و شاید این عامل کاربران این گوشی را نا امید کرده باشد .

ما در این پست به قدرت ها و ضعف های این دوربین وان پلاس 5 در چه حدی است ؟ خواهیم پرداخت ، شما این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

قدرت ها :

این گونه هم خوب نیست که فقط بدی های این گوشی را در مورد دوربینش را ذکر کنیم به همین منظور ابتدا قدرت و خوبی های این دوربین را می گوییم ، از خوبی های و قدرت این دوربین می توان به تصویر برداری در فضای باز اشاره کرد که در حد بالایی در بین رقبا می باشد و همچنین در نشان دادن رنگ ها و جزئیات عملکرد بسیار خوبی را دارد .

DxO یکی بررسی کنندگان با تجربه دوربین های گوشی می باشد که در مورد این مزایا که وان پلاس 5 دارد توضیح میدهد که چگونه وان پلاس می تواند در فضای باز بهتر تصویر برداری کند در این موضوع چنین می گوید که در هنگام تصویر برداری در فضای باز ، رنگ سفید نقش مهمی در بالانس کردن دارد به گونه ای که این رنگ در این گوشی به خوبی به کار رفته است همچنین این رنگ  با ثبات و دقیق، پایدار عمل می کند این ثبات باعث می شود که عکس گرفته شده جزئیات را به خوبی نشان می دهد .

مطلب پیشنهادی :  تاریخچه هفت ساله سامسونگ از گلگسی اس تا گلگسی اس 8 را در یک ویدیو ببینید .

همین طور در مورد خوبی این دوربین می توان به این اشاره کرد که تصویر برداری با دینامیک بالا انجام میگیرد که این بالا بودن سایه ها را کتر از حد لازم نمایش می دهد که خود باعث وضوح تصویر در فضای باز می شود .

دوربین وان پلاس 5 در چه حدی است ؟

دوربین وان پلاس 5 در چه حدی است ؟ضعف :

اما بخوایم در مورد ضعف این گوشی بحث کنیم تصویر برداری در فضای داخلی است که دیگر در این حوضه به حد فضای باز عملکرد خوبی ندارد ، عملکرد قابل قبولی دارد که از اندازه خواسته های که کاربران از وان پلاس انتظار داشتند دور است ، به طوری که با فضای باز 180 درجه فرق دارد به این گونه که در فضای باز پایدار بود ولی در فضای داخلی پایدار نیست .

به گونه ای است که در فضای کم نور تصویر مات و تصویری کم جزئیات تری را تحویل کاربرش می دهد ، به طوری که همیشه عکس برداری در این محیط برای وان پلاس یک مسئله چالش برانگیزی می باشد .

دوربین وان پلاس 5 در چه حدی است ؟

قدرت :

همانطور که میدانید یکی از عامل های قدرت این دوربین مربوط به فوکوس می باشد به طوری که فوکوس بالای این دوربین ک از امکان فوکوس هیبریدی استفاده کرده است به گونه ای که این فوکوس در هز زمینه ای چه در فضای کم نور باشد ، چه فضای پر نور باشد ، سریع عمل خواهد کرد و تصویری پایدار تحویل کاربر خواهد داد این نکته از قدرت این دوربین می باشد ولی همانطور که گفته شد عدم بالانس در رنگ سفید عدم پایداری در نورد کم که در فضای بسته می شود عملکرد بهتری ندارد به گونه که رتبه بندی DxO نمره 87 را به وان پلاس بدهد ، گوشی که توانسته بود در تست سرعت گوشی ایفون 7 پلاس را شکست دهد می توانید فیلم این شکست را از روی این لینک ببینید ، با این حال نتوانسته در دوربین خود انتظارات خریدارانش را پاسخگو باشد .

مطلب پیشنهادی :  آندروید اهداف نرم افزار تلویزیون های هوشمند

امیدواریم که از خواندن این مطلب (دوربین وان پلاس 5 در چه حدی است ؟) نهایت استفاده و لذت رو برده باشید مطلبی که در مورد دوربین وان پلاس بود ، لطفا شما هم نظرات خود را در مورد این مطلب و یا دوربین های رقیب وان پلاس را از قسمت نظرات با ما در میان بگذارید .

 

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا