تکنولوژی

یوتیوب در دنیا چقد بازدید و چقدر محبوب است و چقدر کاربر دارد ؟

یوتیوب در دنیا چقد بازدید و چقدر محبوب

یوتیوب در دنیا چقد بازدید و چقدر محبوب است ثقل: در این پست می خواهیم به شما با اسنادی که گوگل در دستمان قرار داده است برایتان بگوییم که این وبسایت چقد بازدید و چقدر کاربر فعال و غیر فعال و چقدر محبوب است .

در فضای مجازی و کسی که از اینترنت استفاده می کند، حتما از قدرت گوگل و شبکه اجتماعی و پلت فرمش روی گوشی های هوشمند و سایت ها وبلاگ دهی تا سایت های اشتراک فیلم و عکسش خبر دارد .

در این مطلب قصد داریم به سایت اشتراک فیلم گوگل با نام یوتیوب (youtube) را بررسی کنیم که در این بررسی به سوال هایی که در بالا مطرح شد می رسیم .

شما این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید امیدواریم که از خواندن این مطلب که در مورد یوتیوب می باشد راضی و استفاده کرده باشید .

+) اماری که ما در این پست به شما اهیم داد را از کنفرانس VidCon به تازگی برگزار شد به شما اعلام خواهیم کرد این امار به گونه ای بوده است که در این کنفرانس به آن اشاره شد که این آمار دور از تصور خیلی ها هست که در پایین نیز برای شما بیان خواهیم کرد .

VidCon اعلام شد که این سایت انتشار فیلم و عکس با قدرت به کار های خود ادامه می دهد بدون اینکه توقفی در اپلود کنندگان فیلم برای این سایت اتفاق بیوفتد .

همانطور که میدانید در این سال مدیر عامل شرکت یوتیوب را اقای سوزان وجسیسکی بر عهده دارد به گونه ای که در طول این کنفرانس به سخنرانی در مورد بازدید های یوتوب پرداخت .

مطلب پیشنهادی :  لپ تاپ ایسوس زنبوک 13 معرفی شد

شاید بد نباشد که بدانید این کنفرانس  VidCon هر ساله برگزار می شود که این هم در شهر لس انجلس امریکا برگزار می شود با این حال مدیر عامل شرکت یوتیوب با شرکت در این کنفرانس علاوه بر اینکه اماری از شرکت و وبسایتش ارائه داد در مورد نحوه تولید فیلم با کیفیت بیشتر و حرفه ای تر توضیح داد که این حق را کاربران حرفه ای که این سایت از تعداد اپلود ها و کیفیت فیلم های گرفته شده است را دارد به گونه ای که برای این گروه یه کلاس و رویدادی را ترتیب داده اند که در روز های بیست و سوم و بیست و پنج ژوئن که به ماه ما خرداد می شود برگزار شده است .

تعداد کاربران :

اما نوبه به گفتن تعداد کربران و تعداد لاگین شده ها به این وبسایت که در ماه دارن از این وبسایت استفاده می کنند رسیده است شاید باور نکنید این وبسایت حدود یک میلیارد و پونصد میلیون کاربر لاگین شده به این وبسایت دارد و همچنین بهتر است در کنار این آمار بدانید که در دنیا بسیار افرادی هستند که الان بدون لاگین شدن به این وبسایت از فیلم های این وبسایت استفاده می کنند که با احتساب و جمع آن ها به این یک و نیم میلیارد نفر در ماه تقریبا تعداد 2 میلیارد نفر هستند که در ماه از این وبسایت دیدن می کنند که تقریبا یک سوم جمعیت این دنیا از این وبسایت استفاده می کنند که بسیار خارق العاده می باشد این کار یوتیوبی که در این چندین ماهه کرده است  .

مطلب پیشنهادی :  آندروید اهداف نرم افزار تلویزیون های هوشمند

+) تا اینجای این مطلب به این نکته رسیدیم که یوتوب تا چند هفته قبل که این کنفرانس برگزار شد تعداد یک و نیم میلیارد کاربر لاگین شده دارد و همچنین تعداد کاربری که در طول یک ماه از این وبسایت بازدید می کند بیش تر از دو میلیارد است .

یوتیوب در دنیا چقد بازدید و چقدر محبوب ::

یوتیوب در دنیا چقد بازدید و چقدر محبوب

یوتیوب در دنیا چقد بازدید و چقدر محبوب ::

نحوه موفقیت یوتیوب در بازدید :

در حاشیه کنفرانس VidCon از اقای سوزان وجسیسکی در مورد موفقیتی که در طول دو سه سال داشته و اینکه چگونه در این سه سال این همه افزایش بازدید کننده و بازدید داشته پرسیدند و ایشان در جواب گفتند تلویزیون ها هوشمندی که قابلیت اتصال به اینترنت را دارد در این راستای موفقیت ما نقش به سزایی داشته چرا که ما در سال 2013 گوگل کروم کست را طراحی کردیم که این در اتصال به یوتیوب را ساده تر می کرد .

میزان محبوبیت یوتیوب :

همچنین آماری که الکسا بیرون داده است از میزان محبوبیت این سایت و شرکت خبر می دهد به گونه ای که هر کاربر توسط گوشی یا تبلت به طور میانگین روزانه یک ساعت از این وبسایت استاده می کنند که این نشان از محبوبیت بالایی دارد چرا که بعد از وبسایت های متعلق به گوگل کمتر وبسایت می توانیم پیدا کنیم که کاربرانش در آن یک ساعت از وقت خود را در ان بگذرانند .

پس با این گفته الکسا هم به این نتیجه می رسیم که یوتیوب از محبوبیت بالایی نیز بر خوردار است .

مطلب پیشنهادی :  اصلی ترین علت انفجار سامسونگ گلگسی نوت 7 چیست ؟

امیدواریم از این پستی که در مورد (یوتیوب در دنیا چقد بازدید و چقدر محبوب ) می باشد نهایت استفاده رو برده باشید و اینکه لطفا شما هم نظرات خود را در مورد این وبسایت و میزان محبوبیت و کاربران و تعداد بازدید هایش را با ما در میان بگذارید ، ما با دیدن نظرات شما دلگرم و قوی تر به کار خود ادامه خواهیم داد .

 

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا