تکنولوژی

گوگل پیکسل بعدی را چه کسی تولید خواهد شد ؟

گوگل پیکسل بعدی

گوگل پیکسل بعدی : حتما تا الان این سوال نیز برایتان به وجود آمده است که گوگل پیکسل بعدی گوگل را از چه کمپانی و شرکتی تولید خواهد کرد .

شما این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید امیدواریم که دوست داشته باشید .

همانطور که میدانید نسل اول گوشی های گوگل پیکسل را کمپانی اچ تی سی تولید کرده بود ولی این را همانگونه که گوگل اعلام کرده است قرار داد گوگل با این کمپانی ( اچ تی سی ) دو ساله است ، حتما این که برای سود دهی بیشتر هر شرکت ، خواهان این است که تولید این گوشی را گوگل به آن ها محول کند .

حال نوبت که به نسل  گوگل پیکسل بعدی رسیده است گمانه می رود که این بار هم کمپانی اچ تی سی این کار را برای گوگل انجام دهد با این دلیل این گمانه زنی را می کنند که در نسل جدید گوشی های HTC یعنی U11 فایل هایی پیدا شده است که سندی بر این گمانه می باشد .

+) همچنین در هفته قبل خبری منتشر شد که گوگل قصد و تصمیم دارد که این کار را بر شرکت دیگری که بتواند صفحه نمایش بزرگتری نسبت نسل قبلی بسازد محول کند و گمانه ها هم در این زمینه به سمت شرکت ال جی بود چرا که در بین کمپانی های مطرح تولید گوشی هوشمند ال جی تنها کمپانی بوده است که در ساخت گوشی با ابعاد بزرگتر موفق بوده است و اینکه گوگل تصمیم گرفته نسل جدید از گوشی های خود را ابعاد بزرگتر یعنی ۱۸:۹ بسازد که این ابعاد نسبتا به نسل قبلی این گوشی افزایش یافته است ، و شاید نیاز بازار به گوشی هایی با ابعاد بزرگتر گوگل را مجبور کند که تولید گوشی هایش را به کمپانی غیر HTC واگذار کند .

مطلب پیشنهادی :  ثقل-پرتال تفریحی خبری وبسایت ثقل

+) ولی باز هم تولید گوشی نسل قبلی گوگل پیکسل را کمپانی HTC انجام میدهد که شاید به عقیده گوگل در انجام کارش موفق بوده است .

اما در بالا که گفتیم در نسل های جدید گوشی های HTC فایل هایی را پیدا شده که خلاف خبری که قرار است به ال جی محول شود را به کلی حذف و از بین می برد چرا که در نسل های قبلی گوشی های HTC گوش های گوگل پیکسل را با نام اختصاری نام گذاری کرده بود این نام در نسل قبلی S1 و S1 بود و الان که در نسل جدید این کارخانه یعنی HTC U11 نیز فایلی در لابه لای کد ها پیدا شده است که گویای این است که باز هم گوگل تولید نسل جدید خود را به این کارخانه محول خواهد کرد .

گوگل پیکسل بعدی ::

گوگل پیکسل بعدی

گوگل پیکسل بعدی ::

با این توضیحات باز هم احتمال این وجود دارد که گوگل برای تولید فبلت از این نوع گوشی ها کار تولید را برای کمپانی ال جی واگذار کند و همچنین این احتمال وجود دارد که این نوع گوشی با این نوع سایز در سال 2018 به عنوان نسل دیگری از گوگل پیکسل معرفی شود .

این ها جزئی از احتمال هایی بود که وبسایت ثقل و همچنین بعضی خبرگزاری در خارج از کشور داده بودند و اینکه بدانیم گوگل تولید گوگل پیکسل بعدی را به چه کسی محول می کند را باید منتظر باشیم تا اینکه خبر موثق تری به دست اید و شاید هم گوگل برای خاتمه به این نوع خبر ها در نشت هایی به این موضوع اشاره کند .

مطلب پیشنهادی :  چه رابطه ای بین طول انگشت شست با اخلاق است ؟

امییدواریم که از این مطلب (گوگل پیکسل بعدی ) استفاده کرده باشید و اینکه نظر خود و احتمال خود را در روند کار گوگل پیکسل را حتما با ما در میان بگذارید . ما با دیدن نظرات شما حتما دلگرم خواهیم شد .

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا