تکنولوژی

گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس در کره جنوبی رکوردار شدند.

گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس

گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس در کره جنوبی رکوردار شدند : امروز در این پست برایتان از فروش زیاد گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس در کره جنوبی در یک تایم خاصی می خواهیم که گزارش دهیم .

رکورد شکنی برای سامسونگ چندمین بار است که تکرار می شود به گونه ای که در مطلبی که قبلا به شما دوستان عزیز منتشر کرده بودیم حاکی از پر سود ده ترین کمپانی جهان بود که سامسونگ توانسته بود نام خود را در صدر قرار دهد .

شما این مطلب گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

این رکورد زنی دوباره در کشور کره جنوبی اتفاق افتاده است کشوری با مشکلات فراوان که سامسونگ توانسته است نسل های جدید گوشی های خود یعنی گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس بیشتر از رقبا های سر سختش بفروشد به گونه ای که این اختلاف هم چندان هم کم نیست .

همانطور که به اطلاع شما رساندیم کمپانی سامسونگ حدود سه ماه است که انتشار این محصول را شروع کرده است و با این مدت کم حدود 1.3 میلیون عدد دستگاه از گوشی های هوشمند سری اس در این کشور بتواند به بفروش برساند ، این تعداد هم به گونه ای است که فروش این کمپانی را در این کشور به پرفروش ترین گوشی تبدیل کند .

گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس ::

گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس

گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس ::

طبق گزارش هایی Investor که در مورد فروش سامسونگ بیرون داده است به نکته بسیار جالبی رسیده است ، Investor به این نکته که سامسونگ رکورد همه کمپانی های فروش گوشی که در سال های قبل زده بود را شکست به گونه که با این تایم نسبتا کوتاه توانسته همچنین رکوردی را در کشور کره جنوبی داشته باشد که تبدیل به پرفروش ترین گوشی در تاریخ این کشور شود .

مطلب پیشنهادی :  گوشی جدید کمپانی نوکیا D1 بعد سال ها را ببینید .

فروش روزانه گلگسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس در کره جنوبی :

با این اماری که Investor در اخطیار ما قرار داده است حاکی از فروش دوازده هزار گوشی در روز است که به طبع رفته رفته این عدد بیشتر هم خواهد شد چرا که بیشتر کاربران در کره جنوبی و جهان هستند که شاید هنوز در حال بررسی این گوشی هستند ، شاید بعضی ها هم می خواهند بدانند دیگر مشکلی بر سر گلگسی های اس 8 و اس8 پلاس نمی اید بعد اقدام به خرید بکنند ، مطمئنا این خرید ها هم در کره جنوبی و کل جهان بیشتر خواهد شد .

با این حال با فروش حدود 12 هزار دستگاه در روز کمپانی سامسونگ بهترین فروشنده گوشی های هوشمند در تاریخ کره جنوبی است به گونه ای که هیچ کمپانی چه در روز چه در ماه این همه فروش نداشته است .

مزایای رکورد شکنی تازه برای سامسونگ الکترونیکس :

این که سامسونگ به تازگی در کشور کره جنوبی توانسته به رکورد زنی بپردازد مزایایی هم برای خود کمپانی سامسونگ الکترونیکس دارد چرا که بر اساس اخبار بورس که سهم سامسونگ در روز دوشنبه دو روز قبل به 2 هزار و صد و بیست و سه دلار رسیده بود که این هم رکوردی به عنوان افزایش قیمت سهم سامسونگ می باشد ، که این حد هم در تاریخ سامسونگ وجود نداشته است و این مقدار ارزش سهم را سامسونگ الکترونیکس برای اولین بار است که تجربه می کند .

گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس ::

گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس

خبری در مورد گلگسی اس 7 :

اما ثقل به خبر هایی که در مورد گلگسی اس 7 در سال های قبل داشت مراجعه کرده است و به عدد 5 میلیون فروش این کمپانی در کشور خودش یعنی در کره جنوبی رسیده است و این گفته با این امار که بتوان از ان سامسونگ را رکوردار نامید نمی توان یاد کرد اما نکته ای که مطمئنیم درست است این که از زمان انتشار این نسل جدید حدود سه ماه است که می گذرد اما با این حال در روز توانسته اند حدود 12 هزار ستگاه گوشی هوشمند را به فروش برسانند که می توانیم این امار سامسونگ را رکورد محسوب کنیم به گونه ای که این تعداد فروش حی در تاریخ سامسونگ نبوده است و مطمئنا 1.3 میلیون دستگاه فروحته شده تا نه ماه دیگر رشد بسیاری خواهد داشت که مطمئنا اس7 را پشت سر خواهد گذاشت .

مطلب پیشنهادی :  6 بزرگترین اشتباهات مو و صورت

شاید مجبور باشیم از این به بعد این کمپانی را رکوردار رکورد زدن در بین کمپانی های سازنده گوشی های هوشمند بنامیم در کل سامسونگ کمپانی بوده است که در این یکی دو سال رکورد های زیادی را از خود به جا گذاشته است .

امیدواریم از این مطلب که به بررسی رکورد سامسونگ در گوشی های گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس بود پرداختیم میدواریم که شما هم از دیدن این پست نهایت لذت و استفاده رو برده باشید .

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا