تکنولوژی

پتنت جدید شارژ گیر اس 3 را با گوشی های سامسونگ را ممکن می کند .

پتنت جدید شارژ گیر اس 3

پتنت جدید شارژ گیر اس 3 : شما این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می بینید .

خبر های جدید حاکی از ثبت اختراع جدید سامسونگ در اداره ثبت اختراع های امریکا از پتنتی است که توانایی شارژ ساعت های هوشمند سامسونگ یا همان گیر اس 3 توسط گوشی های سامسونگ را ممکن می کند .

+) این خبر شاید برای خریدارن این ساعت هوشمند گییر اس 3 بسیار جالب باشد و حتی باعث شود که بسیار افرادی را ترغیب به خرید این ساعت ها بکند چرا که به فکر و عقیده کاربران شارژ این نوع ساعت ها بسیار زود تمام شده و اگر در مسافرت طولانی باشد دیگر این ساعت کارایی نداشته باشد .

خبر جدید مشکل بسیار از خریداران را حل کرده که با طراحی پتنت می تواند به سادگی می توان گیر اس 3 را شارژ کرد .

اگر شما مایل به خواندن مطلبی در مورد گوشی هوشمند جدید سامسونگ یا همان گیر اس 3 هستید می توانید از روی این لینک به مطالعه بپردازید که این پست جزوه اولین پست ها در مورد گیر اس 3 در ایران می باشد .

نحوه کار این پتنت :

پتنتی که به تازگی سامسونگ در اداره های ثبت اختراع امریکا ثبت کرده است خریدار گوشی گیر اس 3 می تواند با قاب مخصوصی که برای این منظور طراحی شده است استفاده کند همچنین در مورد این قاب نیز برایتان بگوییم که برای شارژ این ساعت های هوشمند از شارژ بی سیم از فناوری موج میلی متری استفاده کرده است که این فناوری جدید قادر به شارژ ساعت های هوشمند جدید سامسونگ از طریق بی سیم می باشد .

مطلب پیشنهادی :  اولین ساعت هوشمند نوکیا با باطری قوی تر وارد بازار جهانی خواهند شد .

که احتمال میرود این قاب جدیدی که به تازگی ثبت شده است ابزار های دیگر اعم از گجت های پوشیدنی یا هر چیز دیگر را میتواند شارژ کند .

پتنت جدید شارژ گیر اس 3 ::

پتنت جدید شارژ گیر اس 3

پتنت جدید شارژ گیر اس 3 ::

نکته جالبی که در مورد اداره ثبت اختراع امریکا وجود دارد این است که این اداره در مورد پتنت ها یا ایده هایی که در آن ثبت می شود اطلاعات جامعی را معرض دید نمی گذارد ولی این پتنتی که سامسونگ به تازگی آن را ثبت کرده است اطلاعات نسبتا جامعی را نسبت به پتنت های دیگر ثبت شده می دهد .

در توضیحات ثبت اختراع این پتنت آمده است که سیم‌پیچ انتقال و رابط یو‌اس‌بی نوع C در طرف پشتی این قاب قرار گرفته است که این توضیحات در شکل بالایی به وضوح دیده می شود و همچنین در بخش جلویی این قاب پردازنده‌ی کنترل قدرت وایرلس و مبدل جریان قرار گرفته است .

+) نکته ای که شاید بسیاری از افراد را نا امید می کند این است که تا این زمان پتنت های بسیاری در اداره های ثبت اختراع در دور تا دور جهان ثبت شده است و حتی این که بسیاری از این پتنت ها عملی نشده است و این عملی نشدن بعضی پتنت ها نا امید کنندس و اگر این پتنت و ایده سامسونگ به وقوع بپیوندد بی شک نظر بسیاری کاربر را جلب می کند و حتی بسیاری افراد را ترغیب خرید ساعت های هوشمند گیر اس 3 سامسونگ می کند .

و این نکته نیز که هر ماهه سامسونگ پتنت های بسیاری در اداره های ثبت اختراع ثبت می کند و تمامی پتنت های ثبت شده شانس ورود به بازار را پیدا نمی کند ولی این پتنت جدیدی که سامسونگ ثبت کرده است به علت کاربر پسند بودن آن شاید سامسونگ وارد مرحله اقدام شود .

مطلب پیشنهادی :  راز های مخفی تکنولوژی آمازون چیست ؟

امیدواریم که از مطلب (پتنت جدید شارژ گیر اس 3) نهایت استفاده رو برده باشید و اینکه ما بسیار از نظرات شما خوشحال می شویم که در مورد سامسونگ یا این مطلب که خواندید یا هر مطلب دیگر برایمان ارسال کنید .

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا