تکنولوژی

هواوی میت 10 را بهتر بشناسیم (نمایشگر و دوربین)

هواوی میت 10

هواوی میت 10 را بهتر بشناسیم : در این پست از نمایشگر بدون حاشیه و دوربین دو گانه نسل جدید هواوی میت 10 حرف خواهیم زد .

خبر های جدیدی که در مورد نسل جدید هواوی وجود دارد که انقد موثق نیست که بخواهیم آن ها را مد نظر قرار دهیم ولی تعدادی متخصص در این حوضه از نمایشگری بدون حاشیه و از دوربینی که به تازگی سازندگان گوشی به سمتش رفتند که همان دوربین دوگانه است رفته است و در طراحی این گوشی از بهترین طراحی و ابزار ها استفاده کرده است .

شما این مطلب (هواوی میت 10) را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل مشاهده می کنید که از چندین منبع خارجی گرفته شده است امیدواریم که از خواندن این مطلب نهایت لذت رو برده باشید .

متخصصان احتمال میدهند که بعد از گوشی میت 9 که یکی از گوشی هایی است که هواوی بهش افتخار میکند ، نسل بعدی این گوشی ها میت 10 نام داشته باشد .

احتمال اینکه هواوی در میت 10 مانند اپل یا هر کمپانی دیگر خود را زمره کسانی برساند که دیگر در آن از حاشیه خبر نباشد که این اقدام تنها به خاطر تقاضای هر کاربر از هر شرکتی است که گوشی هایش را مجهز به صفحه نمایشی بدون حاشیه بکند .

همچنین در نشستی که اخیر هواوی داشته ولی رسمی نبوده است به دوربین دوگانه این گوشی های (هواوی میت 10 ) اشاره شده است ، این احتمال خیلی زیاد است چرا که در هواوی میت 9 از یک دوربین دوگانه استفاده کرده بود و این اقدام هواوی در نسل قبلی دو دوربین دوگانه را در نسل بعدی یعنی هواوی میت 10 را تایید میکند و دو دوربین را ممکن می کند .

مطلب پیشنهادی :  مشکل کوالکام با اپل چیست ؟ هدف کوالکام از شکایت چیست ؟

تفاوت با هواوی میت 9 :

همانطور که میدانید هواوی در نسل قبلی در جلوی هواوی میت 9 تنها از یک سنسور برای ظیط فیلم یا عکس های سلفی داشت و سنسوری که حین مکالمه صفحه نمایش خاموش میشد ولی با این اخباری که به تازگی در مورد هواوی میت 9 پخش شده است حاکی از دوربین است که جلوی این گوشی نیز مجهز به دوربین دوگانه خواهد شد که به طبع هواوی با این اقدام خواهان کیفیت بهتر عکس ها و فیلم های ظبط شده با جلوی این گوشی است .

همانطور که مطلع هستید طراحی گوشی های هوشمند هر کمپانی به سمت حذف کلید هوم (home key) در طراحی هست به گونه که از این طرح اپل ، سامسونگ یا هر کمپانی دیگر از آن استقبال کرده است بهتر است بگویم که بعضی کمپانی ها این کلید را به پشت گوشی برده اند و بعضی هم به کلی حذف کرده اند ، این اقدام حذف کلید هوم هم به فضای اشغالی که فضای زیادی را در زیر هر صفحه نمایش می گرفت و هم کلید هوم باعث بد شکلی میشد باعث شده گوشی مرتب و خوش دست تر به نظر بیاید.

ولی از این طرح که فراگیر شده در بین کمپانی ها هواوی استقبال نکرد به گونه ای که در نسل های قبلی یعنی p10 و یا در هواوی میت 9 شاهد حذف این دکمه نشدیم ، ولی خبری که پحش شده حاکی از استقبال و پذیرفتن این طرح حذف کلید هوم در هواوی میت 10 شده است .

صفحه نمایش :

خبری غیر رسمی که در مورد صفحه نمایش نسل جدید هواوی وجود دارد این که هواوی میت 10 نیز مانند نسل های جدید سامسونگ از سری نوت ها افزایش قابل ملاحضه ای پیدا کرده است به گونه ای که در هواوی میت 10 از صفحه نمایش بزرگتر 6 اینچی استفاده خواهد شد ، این سایز به گونه ای بوده است که اگر این خبر به واقعیت تبدیل شود شاهد صفحه نمایش بزرگتری نسبت به سامسونگ اس 8 و سامسونگ اس 8 پلاس خواهیم بود که این هم در نوبه خود می تواند بسیار کاربری که خواهان گوشی های با صفحه بزرگتر هستند را به سمت خود جذب کند .

مطلب پیشنهادی :  اکسپریا ایکس زد وان سونی

هواوی میت 10 ::

هواوی میت 10

هواوی میت 10 ::

همچنین تحقیقی که در مورد صفحه نمایش بدون حاشیه کرده اند به این نکته رسیده اند که سامسونگ در نسل های جدید خود از سری های اس که معروف اس8 و اس8 پلاس است از میزان 83.6 درصد صفحه نمایش خالص در جلوی این گوشی ها استفاده کرده است ولی این در حالی است که این در هواوی میت 10 به 85 درصد خواهد رسید که این نشان دهنده صفحه نمایش با حاشیه کمتری نسبت به رقیبانی مثل سامسونگ خواهد داشت .

سیستم عامل :

همچنین خبر هایی که در مورد این گوشی است حاکی از پردازنده ی کایرن 970 می باشد و سیستم عامل 7.1 می باشد که در این نسل ، هواوی حتما قدرت نمایی خواهد کرد ک مطمئنا به یکی از بهترین گوشی های بازار تبدیل خواهد شد .

تاریخ انتشار :

خبر هایی که در این مورد هست حاکی از انتشار این گوشی و معرفی به جهان و نشت خبری کمپانی هواوی در اواخر تابستان (چند ماه دیگر) اتفاق بیوفتد همچنین شروع فروش این گوشی هوشمند هواوی از اول پاییز شروع شود .

شما می توانید فیلمی که به بررسی کامل ویدیویی هواوی میت 9 پرداخته شده است را از این وبسایت مشاهده کنید ما بررسی کامل ویدیویی راچندین وقت قبل در وبسایت منتشر کرده ایم که می توانید از روی لینک به مشاهده و خواندن مطلب بپردازید .

امیدواریم از این مطلب (هواوی میت 10) که از چندین منبع خارجی گرفته شده است تا شما دوستداران تکنولوژی نهایت استفاده رو کرده باشید ، لطفا شما هم برای دلگرمی ما حتما نظر خود را در مورد هواوی یا اقدام هایی که هواوی در نسل های بعدی در گوشی های هوشمندش خواهد کرد را با ما در میان بگذارید .

مطلب پیشنهادی :  نگاهی کوتاه برآثار و تاریخچه حملاتdos

 

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا