تکنولوژی

فیس بوک چقدر کاربر دارد ؟ تعداد افرادی که روزانه از فیس بوک دیدن میکنند چقدر است ؟

فیس بوک چقدر کاربر دارد ؟

در این پست می خواهیم به سوال شما مبنی بر اینکه وبسایت فیس بوک که چند وقتی از مرز یک میلیارد نفر گذشته است چقدر کاربر دارد که روزانه از این وبسایت دیدن می کنند یا چه تعدادی است ماهانه از این وبسایت دیدن می کنند ، ما دقیقا در این وبسایت به این سوال ها پاسخ خواهیم داد . امیدواریم که استفاده کرده باشید .

شما این مطلب (فیس بوک چقدر کاربر دارد ؟) را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید امیدواریم دنبال اماری که از این وبسایت بودید برسید .

+) به تازگی مارک زوکربرگ در صفحه شخصی خود که چند روزی است از چشم انداز فیس بوک گذشته است (از چند سال یکبار در این کمپانی چشم انداز هایی تعیین و مشخص می شود که مارک زوکربرگ موسس فیس بوک به مردم ارائه و گزارش می دهد و این که کل کمپانی فیس بوک در آن راستا حرکت و به پیشرفت ادامه می دهد ) آمار جالبی را پخش کرده است که حاکی از تعداد کاربران این شبکه اجتماعی می باشد .

فیس بوک چقدر کاربر دارد ؟ ::

فیس بوک چقدر کاربر دارد ؟

فیس بوک چقدر کاربر دارد ؟ ::

این عکس همان آماری است که از آن صحبت میکنیم در این تصویر به راحتی میتوان بفهمیم که در سال 2013 بود که از مرز 1 میلیارد نفر عبور کرده بودند و الان تنها با گذشت چهار سال و به تعداد بیش از دو میلیارد نفر رسیده اند .

همانطور که در آمار مشاهده میکنید حدود 10 سال طول کشیده است که شبکه اجتماعی فیس بوک بتواند کاربرانش را از مرز یک میلیارد بگذراند ولی این در حالی که یک میلیارد کاربر بعدی تنها در چهار سال به این شبکه اجتماعی پیوسته اند که نشان از برنامه صحیح و بهبود عملکرد ها و امکانات جالبی است که فیس بوک در این چند ساله به سایتش اضافه کرده است .

مطلب پیشنهادی :  علت کاهش پاداش کارکنان در بخش های گوشی های هوشمند مشخص شد .

همانطور که در ابتدای این پست به شما اعلام کردیم این آمار را مارک زوکربرگ در صفحه شخصی اش منتشر کرده است و همچنین اعلام کرده است که تعداد الان بیشتر از دو میلیارد کاربر است .

مطمئنا این وبسایت که کارش شبکه اجتماعی می باشد خود را در صدر پر کاربرترین شبکه اجتماعی قرار دهد ، همانطور که میدانید فیس بوک چندین شبکه اجتماعی که کاربر کمی هم نداشتند را اقدام به خرید آن ها کرده است با این حال آن شبکه اجتماعی ها هم به کار خود ادامه می دهند با این تفاوت که سیاست کلی هدایت کاربران آن ها به فیس بوک بوده است ولی با این حال حتی می توانیم بگوییم که تعداد کاربران شبکه اجتماعی هایی که خریداری شده است نه تنها کم نشده است بلکه روز به روز بیشتر از قبل شده است و حتی امکانات جدید نیز اضافه شده است .

IUT نام اتحادیه مخابرات بین المللی می باشد که در سال پیش یعنی 2016 به انتشار آماری در مورد کاربرانی که به توانایی اتصال به اینترنت را دارد را منتشر کرد اما با این آماری که اقای مارک زوکربرگ منتشر کرد به آماری جالبی می رسیم که آن هم استفاده دو سوم افراد جهان از این وبسایت می باشد که آماری فوق العاده می باشد .

چه تعداد کاربر روزانه و چه تعداد ماهانه از این وبسایت دیدن می کنند ؟

اما بهترین سوال که به ذهن می اید این است که چه تعداد از این همه کاربر روزانه و ماهانه از این وبسایت دیدن می کنند و در جواب این سوال که بیشتر کاربران پرسیده بودند باید بگویم طبق آماری که در دست است 1.28 میلیارد نفر روزانه از این وبسایت دیدن می کنند و تعدا کاربرانی که ماهانه از این وبسایت دیدن می کنند به 1.94 میلیارد رسیده است .

مطلب پیشنهادی :  سریع ترین گوشی سال کدام است ؟ ایفون 7 پلاس یا وان پلاس 5 به همراه ویدیو

+) اما نکته ای که تعجب بر انگیز است این است که با وجود افزایش تعداد کاربران فیس بوک که عددی قابل ملاحضه نیز می باشد شاهد پیشرفت یا صعود سهان و سهم این شرکت نیستیم ، ولی با این حال این آمار را اقای مارک زوکربرگ بیرون داده است که حتما موثق بوده است و اینکه شاید در اینده شاهد پیشرفت سهام این کمپانی باشیم .

امیدواریم از این مطلب (فیس بوک چقدر کاربر دارد ؟ ) که مختص جواب به کاربران بود ارائه شد و امیدواریم که از خواند این پست نهایت استفاده و لذت رو برده باشید .

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا