تکنولوژی

فاش شدن زبان طراحی و برنامه نویسی اپل که در تصویری منتشر شد .

فاش شدن زبان طراحی و برنامه نویسی اپل

فاش شدن زبان طراحی و برنامه نویسی اپل: بر اساس عکس جدیدی که در وبسایت های تحلیل گر خارجی منتشر شده است نشان دهنده حذف شدن کلید هوم و حسگر شده است .

شما این مطلب (فاش شدن زبان طراحی و برنامه نویسی اپل) از بخش تکنولوژی ثقل می بینید .

شرکت های تولید کننده لوازم جانبی گوشی های ایفون مانند کاور گوشی ، امروزه که قرار است ایفون 8 به بازار معرفی شود سخت در حال کار کردن هستند .

و اکنون چندی از این شرکت ها ماکت های (کیس ) این گوشی را توسط وبسایت هایی که در ادامه مطلب معرفی خواهیم کرد فاش کرده اند ، که این تصاویر نشان دهنده ی جنبه ظاهری ایفون 8 می باشد .

+) تصاویری که در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد را وبسایت تحلیل گر SlashLeaks معرفی و منتشر کرده است که در تصویر زیر ایفون 8 را در ماکت شفاف به نمایش گذاشته است .

فاش شدن زبان طراحی و برنامه نویسی اپل

فاش شدن زبان طراحی و برنامه نویسی اپل

این تصویری که مشاهده کردید صفحه رو ایفون 8 می باشد که دیگر خبری از دکمه هوم یا حسگر انگشت        ( Touch ID) نیست و همچنین این نکته نیز قابل ذکر است که در تصویر منتشر شده زبان طراحی و برنامه نویسی یکسانی را مشخص و نشان میدهد و این یکسان بودن با نمونه تصاویر دیگری است که در دیگر وبسایت ها می باشد .

+) همینطور در تصویر مشاهده می شود که در لبه ی سمت چپ ان نیز بریدگی بزرگی میبینیم که این بریدگی نیز مختص دوربین دوگانه ایفون 8 می باشد که این بریدگی نیز روی کیس شفاف می باشد .

مطلب پیشنهادی :  چرا سامسونگ به استفاده از سنسور اثر انگشت در نوت 8 تمایل ندارد ؟

+)همینطور یک بریدیگی دیگر در بغل این کیس شفاف وجود دارد که احتمال میرود این بریدیگی نیز برای پاور این گوشی باشد و دکمه های تنظیم صدا برای افزایش یا کاهش صدا باشد .

فاش شدن زبان طراحی و برنامه نویسی اپل

فاش شدن زبان طراحی و برنامه نویسی اپل

نکته جالبی که قابل ذکر است این است که طراحی کیس یا کاور برای تمامی گوشی های اعم از سونی یا اپل یا سامسونگ یا هر کمپانی دیگر یک کسب و کار بسیار سود ده می باشد چرا که اغلب کاربران و خریدان گوشی های هوشمند برای محافظت بیشتر گوشی های خود اقدام به خرید کاور نیز می کنند .

به علت همین نکته می باشد که ما و شما شاهد فاش شدن ساختار گوشی های ایفون 8 قبل از ورود به بازار هستیم که بسیار جالب می باشد .

اما این را نیز برایتان بگوییم که تمامی تصاویر فاش شده از سمت این کمپانی های طراحی کاور یا کیس صحت ندارد و تنها هر کدام از این کمپانی ها فقط حدس و گمان های خود در مورد طرح نسل جدید گوشی ایفون را بیرون میدهند و ما تنها با بررسی چندین وبسایت که طرح و شکل مشترکی دارند به نکاتی دست پیدا می کنیم .

ما باید برای اینکه از طرح اصلی ایفون 8 مطلع شویم باید تا زمان معرفی این گوشی به بازار صبر کنیم تا اینکه اپل از طرح اصلی پرده برداری کند .

فاش شدن زبان طراحی و برنامه نویسی اپل

فاش شدن زبان طراحی و برنامه نویسی اپل

شاید الان برایتان سوال شده باشد که چه کسی می تواند این کاور ها را قبل از منتشر شدن گوشی های نسل جدید طراحی و تصاویرش را فاش کند ! بله به یک سوال خوبی فکر کرده اید .

مطلب پیشنهادی :  قدرتمند ترین هسته اسپندراگون 450 به زودی معرفی خواهد شد .

بنجامین گسکین یک فرد طراح کاور و کیس ها می باشد که مقداری هم تجربه این کار را دارد وی با انتشار کردن این تصاویر در توییتر خود اعلام کرده است که نسل اینده اپل حتما این شکلی خواهد بود البته در بالا ذکر کردیم که این اخبار تا زمان معرفی خود اپل صحت ندارد و تنها تخیل طراح می باشد .

همچنین در توییتر خود نوشته است که این کاور ها در حال تولید انبوه می باشد .

فاش شدن زبان طراحی و برنامه نویسی اپل

فاش شدن زبان طراحی و برنامه نویسی اپل

پیش بینی می شود که ایفون 7 اس و ایفون 8 در وسط های ماه سپتامبر معرفی شود و بعد معرفی آن بعد چند هفته عرضه این گوشی های نسل جدید نیز اغاز شود چرا که در خبری که اپل بیرون داده است حکایت از پیش رفتن تولید قطعات عین برنامه می باشد و این نکته کاربران را خوشحال می کند تا در زمان معین که اپل تعیین کرده است معرفی و عرضه کند . اما برخی شایعات حکایت از آن دارند که تعداد گوشی‌های آیفون ۸ تولیدشده در ماه سپتامبر از میزان تقاضا برای آن کمتر خواهد بود.

فاش شدن زبان طراحی و برنامه نویسی اپل

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا