تکنولوژی

علت حذف شدن 100 هزار اپلیکیشن از اپ استور چیست ؟

علت حذف شدن 100 هزار اپلیکیشن

علت حذف شدن 100 هزار اپلیکیشن : شما این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

به تازگی خبری که در وبسایت های خارجی پخش شده است حاکی از حذف شدن تعداد 100 هزار اپلیکیشین از اپ استور اپل است .

قبلا کمپانی اپل به صراحت ذکر کرده بود که می خواهد کیفیت کلی اپ استور خودش را بهبود و کاری کند که کاربرانش احساس رضایت بیشتری نسبت به اپ استور داشته باشد ، ولی بعد از مدتی خبر حذف شدن 100 هزار اپلیکیشن را از اپ استور شنیدیم !

ولی طبق گفته ها این عمل بسیار هم غیر عقلانی نبوده است چرا که طی خبر هایی که به تازگی پخش شده است اپل تمرکز خود را بر حذف نرم افزار های نا سالم یا اسپم یا همان مضر و فایل هایی که قابل استفاده نبوده است کرده است .

و این تعداد از میان بسیاری زیاد اپلیکیشن ها عادی به نظر می رسد و همچنین با این جمله که ( نرم افزار هایی که از قالب هایی استفاده کرده است که از پیش تایین شده است و هم چنین این اپلیکیشن ها از سرویس های تولید کننده قالب اپلیکیشن استفاده کرده باشد ، مورد قبول نیست ) با این توضیحات همچنین به اپل نیز حق می دهیم که مجبور به حذف این تعداد از اپلیکیشن بکند .

با توجه به این که اپل به تازگی به نرم افزار های که قالب از پیش ساخته شده را تاکید می کند ما نیز به چشم خودمان می بینیم که به عنوان مثال بازی Flappy Bird می باشد چرا که الان صد ها و شاید هزاران کلون از این بازی تک دکمه در اپ استور اپل موجود می باشد و اینکه حذف این تعداد حتما به نفع کاربران اپل بوده است .

مطلب پیشنهادی :  سریع ترین گوشی سال کدام است ؟ ایفون 7 پلاس یا وان پلاس 5 به همراه ویدیو

+) اگر کمی بیشتر دقت کنیم به فراتر از بازی Flappy Bird برویم به نکته بسیار مهمی می رسیم که هدف اپل از این کار تنها بازی های تکراری نبوده است بلکه در بین انبوهی از اپلیکیشن های اپل نرم افزار های استریم موسیقی وجود دارد که با توجه به اینکه قالب مشابه به ان ها نیست ولی در درون این اپلیکیشن ها از محتوی غیر قانونی را در اخطیار کاربران قرار می دهد و مشکل این نرم افزار ها این است که احتمال ردگیری را برای به مجازات رساندن صاحبان این اپلیکیشن ها را به صفر رسانده اند . اپل تاکید کرده که نباید این گونه نرم افزار هایی که محتوی غیر قانونی را در دست کاربرانش قرار می دهد در اپ استور اپل باشد .

علت حذف شدن 100 هزار اپلیکیشن ::

علت حذف شدن 100 هزار اپلیکیشن

علت حذف شدن 100 هزار اپلیکیشن ::

نرم افزار هایی که یاد شده (استریم موسیقی ) به علت اینکه محتوی غیر قانونی در دست کاربران قرار م دهد مانند با قیمت کمتر فروختن البوم های خوانندگان یا حتی انتشار فیلم ها به درامد هنگفتی می رسند و قبل از اینکه مجازات را ببینند به راحتی می توانند که فرار کنند .

بنابه گفته هایی که در مطالب این پست ذکر شد در کل اپل نرم افزار هایی که از قالب هایی از قبل ساخته شده (کلون) یا نرم افزار هایی محتوی مجرمانه (اسپم) در خود دارد یا نرم افزار هایی که چند سال است دانلود نشده است و همچنین نرم افزاری که سازگاری با 64 بیت و هم دسته با آن را ندارد را از مخزن اپ استور خود حذف کرده است و این تعداد حدود 100 هزار اپلیکیشن شده است .

مطلب پیشنهادی :  قدرتمند ترین هسته اسپندراگون 450 به زودی معرفی خواهد شد .

+) همچنین این را برایتان بگویم که این کار را اپل در گذشته در یکی از ماه های سال این کار را انجام داده بود که در آن زمان با شعار (اپلیکیشن های دردسرآفرین و رها شده)  به حذف 50 هزار اپلیکیشن پرداخت و امسال هم تصمیم گرفته که کار گذشته ی خود را تکرار کند و تا پایان سال که قرار است اپدیتی از این نرم افزار را در اخطیار کاربرانش قرار دهد یک نرم افزار عاری از هر گونه خطا در نرم افزارهایش داشته باشد .

امیدواریم که از این مطلب ( علت حذف شدن 100 هزار اپلیکیشن ) استفاده کرده باشید و اطلاعات تکنولوژی خود را افزایش داده باشید و اینکه ما را از نظر خودتان در هر زمینه محروم نکنید .

2 نظر

1 نظر

 1. اپل استور

  فوریه 17, 2019 at 8:23 ب.ظ

  ممنون بایت اطلاعات

  • reza

   فوریه 17, 2019 at 9:46 ب.ظ

   خواهش میکنیم ، ممنون از وقتی که برای مطالعه مطلب گذاشته اید .

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا