تکنولوژی

طراحی فروشگاه جدید اپل در میشیگان که شبیه مک بوک است را ببینید.

طراحی فروشگاه جدید اپل در میشیگان

طراحی فروشگاه جدید اپل در میشیگان : طراحی که اپل ماه ها منتظر منتشر آن بود یک شرکت بریتانیایی در طراحی این غوب مک بوک به اپل کمک کرده است .

بر اساس خبری که در مورد فروشگاه اپل پخش شده بود ، سقف این فروشگاه که تنها فروشگاه هم نیست و مغازه عظیمی که می خواهد دست نمایندگان این شرکت را در شهر های مختلف را کوتاه کند ، در دست تعمیر بوده است . ( در پست های بعدی در مورد این فروشگاه بیشتر با هم حرف خواهیم زد .)

شما این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می بینید امیدواریم که این مطلب را که در مورد فروشگاه های اپل است را دوست داشته باشید .

+) تصاویر که با پهباد ها گرفته شده و تصاویری که از ساختمان هایی بلند ارتاع از این فروشگاه گرفته شده است به نکته جالبی در حین این تعمیر ها دیده شده است ، چرا که اپل سه ماهه پیش به این نکته اشاره کرده بود که فروشگاهش را با نمایی بالا ( جدیدی ) خواهد ساخت .

در این تصویر هم به وضوح می بینیم که این نما از یک مک بوک بسیار عظیم ساخته شده است که بسیار جذاب و دیدنی می باشد  که مانند مک بوک ها در وسط آن هم یک ارم اپل دیده می شود .

با این تصاویر که در پایین نیز برای شما منتشر خواهیم کرد به این نکته پی می بریم که کمپانی اپل فقط نه تنها در طراحی گوشی های هوشمند یا تبلت ها و هر محصول دیگرش دقیق و بسیار زیرکانه عمل می کند حتی این کارخانه در طراحی فروشگاه هایش نیز با برنامه عمل می کند و همواره خواهان جلب نظر کاربران و به شیفته خود در آوردن کاربرانش است .

مطلب پیشنهادی :  فیلم متوقف کردن عرضه گوشی گلگسی نوت 7 بر اثر انفجار

همانطور که گفته شد این یک فروشگاه پرچمدار قدرتمند اپل در شهر میشیگان می باشد که می تواند حرف اول را در بین رقبای خود بزند و مشتریان زیادی را زیر بال خود بکشد .

در تصویر نیز مشاهده خواهید کرد که این سقف مانند لپ تاپ های اپل مک بوک از وجه بالا و پایین استفاده کرده است به گونه که لپ تاپ های مک بوک را برای کسانی که وارد این فروشگاه می شوند را تداعی می کند به گونه که به نظر می رسد حتی این سقف قابل باز شدن را نیز دارد .

طراحی فروشگاه جدید اپل در میشیگان ::

طراحی فروشگاه جدید اپل در میشیگان

طراحی فروشگاه جدید اپل در میشیگان ::

DNA Info Chicago خبرگزاری است که با برداشتن این عکس ها و فیلم از این سقف رویایی اپل به نکته ای اشاره می کند که آن هم لوگوی این شرکت را که سیب گاز شده را از وسط سقف که همان وسط لپ تاب مک بوک است بعد از ساعتی برداشتند ، این خبرگزاری احتمال می دهد که این اقدام برای جلوگیری از فاش شدن برنامه اپل در مورد طرحش بر روی سقف این فروشگاه بوده و همچنین خواهان این بوده است که بعد اتمام کامل کار این سقف دوباره این لوگو روی سقف نصب شود ، طراحی این فروشگاه به گونه ای بوده است که از ساختار کلی شیشیه ای بهره برده است و همچنین مقداری لایه نازک فیبر کربنی استفاده شده است که دقیقا این سقف را شبیه یک مک بوک می کند و تنها با این تفاوت که سایز این مک بوک کجا و آن کجا .

مطلب پیشنهادی :  بررسی و مقایسه دو زبان قدرتمند تحت سرورphp , asp

طراحی فروشگاه جدید اپل در میشیگان ::

طراحی فروشگاه جدید اپل در میشیگان

طراحی فروشگاه جدید اپل در میشیگان ::

زمان ساخت :

زمان ساخت این فروشگاه نیز از سال 2015 کلید خورد زمانی بود که هنوز صاحبان (کوپرتینو) تصمیم به استفاده کردن لوگوی کمپانی اپل با آن عظمت در سقفش را نداشتند که خبر ساخته شدن این فروشگاه توسط اپل را نیز رسانه ای با نام Chicago Tribune داده بود .

و الان که کار ساخت و ساز این فروشگاه به پایان رسیده است کوپرتینو تصمیم به استفاده از لوگو در پشت بام این فروشگاه را گرفته و همچنین مطمئنیم که این تصمیم شاید از سال 2016 در سر اقای کوپرتینو بوده باشد چرا که الان این سقف کاملا شبیه به یک مک بوک واقعی است .

+) همانطور که در اول پست گفتیم شکل و ایده قرار گیری این لوگو در سقفش حدود سه ماه است که به طور جدی تری توسط صاحبان نظر اپل مطرح شده بود ولی با این حال تا سه ماه اخیر هیچ تصویری که گویای این مطلب باشد نبود ، به تازگی که این تصاویر را خبرگزاری ها بیرون داده اند به این نتیجه رسیدیم که اپل باز هم به قول خودش عمل کرده است .

امیدواریم که از این مطلب (طراحی فروشگاه جدید اپل در میشیگان) استفاده کرده باشید و امیدواریم که در پست های بعدی بیشتر به فروشگاه اپل از طراحی تا داخل آن را در پست ویژه ای به شما دوستاران اپل فراهم کنیم ، لطفا شما هم نظرات خود را از طریق زیر به ما ارسال کنید .

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا