تکنولوژی

سودآورترین کمپانی تولید کننده گوشی جهان کدام است ؟

سودآورترین کمپانی تولید کننده گوشی

سودآورترین کمپانی تولید کننده گوشی : شما این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

در طی خبر هایی که در سایت های کره ای پخش شده است یکی از خبرنگاران کره به سود یکی از کمپانی های کره ای اشاره کرده است که می توان در نوبه خود بسیار جالب باشد .

+) خبرنگار کره ای در مقاله خود آورده است که سود مربوط به بخش عملیاتی سامسونگ الکترونیکس در سه ماه دوم از سال 2017 به بیشترین و بالاترین حد خود در تاریخچه کل سامسونگ رسیده است .

وی همچنین در نوشته های خود احتمال می دهد که در سه ماهه بعدی این غول کمپانی سامسونگ بتواند به سودی برابر 11.6 و 12.3 میلیارد دلاری که یک سود بسیار زیادی در طول تاریخچه سامسونگ می باشد برسد و اگر هم با این روند سوددهی ، سامسونگ پیش برود که سود 10.5 میلیارد دلاری اپل را پیش بزند .

همچنین بسیار جالب است که بدانید جمع سود شرکت های  آمازون، نت فلیکس ، فیسبوک،و گوگل در جمع برابر 11.5 میلیارد دلار می باشد و اگر این تخمین ها در مورد سود دهی شرکت ها درست از اب در بیاید حداقل می توانیم که بگوییم سامسونگ در بازو طولی از سال بهترین سوده ده در بین رقبا خود است .

الان که به سود دهی زیاد سامسونگ اشاره کردیم حتما به این فکر می کنید که گوشی های هوشمند این کمپانی سود این کارخانه را زیاد می کند ولی این گونه که فکر می کنید نیست ، چرا که سامسونگ خود اعلام کرده است که کوچکترین بخش سود دهی سامسونگ مربوط به فروختن این گوشی ها است و با بلایی که بر سر نوت 7 آمد حتما این سود را در این بخش بسیار کمتر کرده است .

مطلب پیشنهادی :  بهترین نقاشی پابلو پیکاسو و استادان نقاشی در جهان به همراه نقاشی

باز هم بعضی از محققان در مورد بخش فروش سامسونگ این گونه فکر می کنند با شایعاتی و خبر های ناقصی که در مورد نوت 8 هست پیش بینی می شود که نسل جدید نوت بتواند کمک شایانی به این بخش از سامسونگ دهد .

در کل اصلی ترین بخش سود دهی این کمپانی از نمایشگر های OLED که به تازگی هواداران زیادی به دست آورده و بخش های نیمه هادی به دست می اید .همچنین در کنار سود دهی های عالی این نوع نمایش گر ها ، حافظه های NAND و چیپ های DRAM شاهد سود دهی زیاد بوده اند که در کل این بخش ها کمک می کند تا از شرکت سامسونگ سودده ترین کمپانی سال را بسازد .

سودآورترین کمپانی تولید کننده گوشی ::

سودآورترین کمپانی تولید کننده گوشی

سودآورترین کمپانی تولید کننده گوشی ::

اما باز هم باید سود اصلی این غول کمپانی را باید خود سامسونگ اعلام کند آنوقت است که می دانیم چقدر از این موضوع صحت دارد و اینکه ایا سامسونگ می تواند لقب پر سود ده ترین کمپانی را بر خود بگیرد ، البته این نکته را برایتان بگوییم که اگر شرکت سامسونگ بتواند حتی به عدد تخمینی که در بالا ذکر شد حتی نزدیک بشود مطمئنیم که سودش را نسبت به سه ماه نخست 2017 بسیار زیاد و چندین برابر می کند .

امیدواریم که روزی شرکت و کارخانه ای از ایران نیز این لقب را در دنیا بر خود بگیر و ما با نام پر سود ده ترین شرکت را بر خود بگیرد .

امیدواریم که از این مطلب (سودآورترین کمپانی تولید کننده گوشی) نهایت استفاده رو برده باشید و اینه مارا از نظرات خود محروم کنید میتوانید از بخش نظرات نظر های خودتون در مورد شرکت های مختلف برای ما بیان کنید .

مطلب پیشنهادی :  ماشینی که میتواند ذهن شما را بخواند .(تکنولوژی)
برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا