تکنولوژی

سوابق پزشکی را از ایفون بخواهید .

سوابق پزشکی

سوابق پزشکی را از ایفون بخواهید : امکانات دیگری که اپل برای کاربرانش در هدف دارد دستیار شخصی که می توان از آن منبع سوابق پزشکی را از ایفون خواست .

شاید بسیاری از افراد دوست دارند که سوابق و منبع سند و سوابقی که به پزشکی می روند و از پزشک دریافت می کنند در جای امنی نگه داشته باشد که وقتی لازم شد خیلی راحت از آن سوابق استفاده کنند .

هدفی که اپل برای ایفون های خود قرار داده است در اپدیت نسخه های جدید این نرم افزار را که در نشست خبری که در ماه گذشته انجام شده بود به صراحت اعلام کرد که چنین اقدامی را برای ایفون های خود مد نظر قرار داده ایم .

شما این مطلب که در مورد سوابق پزشکی که ایده در مورد حل بحران در حوضه پزشکی است را که به طور کامل به این موضوع پرداخته ایم را از بخش تکنولوژی و سلامت وبسایت ثقل می خوانید امیدواریم که از خواندن این مطلب لذت برده باشید .

اپل تلاش می کند که برنامه و ابزاری را برای کاربرانش تهیه کند که با ایجاد یک سیستم متمرکز بتواند دسترسی به سوابق پزشکی کاربران را در سریع ترین زمان انجام دهد .

CNBS منبع خبر فوق است که در یکی از خبر های خود آورده است که اپل در حال کار بر روی پروژه است که در اینده ایفون را تبدیل به منبع خواهد منبعی که بتواند نتیجه ازمایش ها ، نسخه هایی که کاربر به پزشک مراجعه کرده و همچنین توصیه هایی که پزشک به کاربر کرده است و خیلی چیز های دیگر را شامل شود .

مزایا اقدام سوابق پزشکی ایفون :

از جمله مزایا هایی که می توان برای این ابزار شمرد این است که قبلا اگر به ازمایش می رفتیم و نتیجه را به ما ایمیل می شد و یا نتیجه را در برگه ای به ما میدادند که در این صورت بعد یک ماه که خواستیم دوباره جواب همان ازمایش را بدانیم باید به سیل انبوه ایمیل ها نگاه کنیم چه بسا امکان دارد همان ایمیل پاک شده باشد و یا جوابی که در برگه داده بود پاره شده و یا به اشتباهی به بیرون انداخته شده باشد ، این ها احتمال هایی هست که شما بعد یک ماه خواهید داشت و امکان دسترسی به نتیجه سخت خواهد کرد .

مطلب پیشنهادی :  به زودی s8 رضایت کامل مشتریان را جلب می کند .

همچنین این عمل برای توصیه های پزشکی و یا نسخه از یاد بروند و اینکه مجبور باشید دوباره به پزشکتان مراجعه کنید و یا دوباره در خواست کنید که به ایمیلتان نتیجه ها فرستاده شود .

در این حوضه کمپانی اپل پیش قدم شده و خواهان این است که کار های کاربر را در این حوضه نیز راحت تر از قبل بکند به خاطر این منظور سخت مشغول پروژه ای است که بتواند ایفون را تبدیل به یک منبعی برای سوابق پزشکی شود .

CNBS در خبرش می گوید اپل همان حقی را که بر سر موسیقی گذاشت اینبار هم می خواهد مانند آن را با پلت فرمی شبیه به itunes را که اطلاعات کاربر را در حوضه پزشکی دریافت و ان را در دیتابیس ذخیره می کند و هر موقع که کاربر به ان نیاز داشت را نشان می دهد .

اقدامات اپل در راستای سوابق پزشکی :

برای این که اپل خود را بتواند منبعی برای کاربران اپلی و حتی غیر اپلی کند باید که با بیمار ستان ها و مراکز درمانی و ازمایشگاه ها و هر آنچه به این حوضه مربوط می شود مذاکره کند تا بتواند یک نسخه دیگر از این اسناد و منابع را در اخطیار اپل قرار دهد و این احتمال میرود که بیمارستان ها یا ازمایشگاه ها حتما با این طرح اپل کنار بیایند چرا که این اقدام کار هر یک از کارکنان را راحت تر می کند و دیگر کاربر به ان ها مراجعه نمی کنند و تنها با مراجعه به ایفون خود در خانه یا محل کارشان از سوابق پزشکی خود اگاهی پیدا می کنند .

مطلب پیشنهادی :  گوشی جدید کمپانی نوکیا D1 بعد سال ها را ببینید .

CNBS در گفته های خود به این نکته نیز اشاره کرده است و گفته است که ااین کمپانی (اپل) سخت در حال مذاکره با بیمارستان ها یا ازمایشگاه ها هست .

کمک کننده برای ایده سوابق پزشکی در حوضه سلامت :

می دانیم هر کمپانی برای این که در این ایده موفق باشد باید از خود حوضه سلامت و پزشکان کمک بگیرند تا بتوانند این ایده را به نحو احسنت به انجام برسانند ، برای این کار اپل از گروه های پزشکی که از معروف های این تعداد می توان به گروه ارگنات براجکت اشاره کرد که این گروه از قبل هم سخت در حال تلاش بر روی ترویج اطلاعات سلامت فعالیت می رکردند و بعد از این گروه می توان به گروه اتحاد کارین اشاره کرد گروهی که فعالیتشان با گروه قبلی کمی فرق می کند به گونه ای که گروه اتحاد کارین روی کنترل اطلاعات سلامت در حال فعالیت هستند .

سوابق پزشکی ::

سوابق پزشکی

میزان انجام پروژه سوابق پزشکی :

اینکه چه میزان این پروژه و ایده پیشرفت کرده است اطلاعات دقیقی در دست نیست و همچنی میدانید که ios 11 نیز که چند روز قبل نسخه بتای ان بیرون داده شد و سخت در حال تلاش روی این سیستم عامل بودند ، احتمال می رود که بعد از انتشار کامل ios11 تمرکز اپل روی این پروژه باشد تا بتواند بسیاری از کار ها را راحت بکند .

فضای ذخیره سازی سوابق پزشکی :

همچنین بعضی نارضایتی هایی که از سوی کاربران انجام گرفت در این مورد بود که این اطلاعات در این حافظه ی گوشی ذخیره خواهد شد که این باعث نارضایتی شد و خبرگزاری ها در این مورد هم به این نکته اشاره می کنند که اپل قصد دارد که اطلاعات کاربران را در فضای ابری نگه داشته باشد و نه خود حافظه گوشی که این خبر به بسیاری از نارضایتی ها خاتمه داد .

مطلب پیشنهادی :  پردازنده جدید اپل چگونه خواهد بود ؟ + توضیحات چیپست 10 نانومتری

و این فایل ها در صورتی در حافظه گوشی خواهند بود که کاربر خود خواهان آن باشد تا فایل را دانلود و در پرونده ها ذخیره کند .

بحران عدم همکاری سوابق پزشکی :

بحرانی که الان در حوضه ی پزشکی وجود دارد این است که مراکز های مختلف پزشکی اطلاعات بیمارشان در اخطیار یکدیگر نمیگذارند این بحران تنها مختص به کشور خاصی ندارد چرا که این مشکل در کل کشور های دنیا از کشور های پیشرفته تا کشور های در حال توسعه این مشکل را دارند و اینکه اگر اپل بتواند تمامی این سوابق را از تمام مراکز بگیرد می تواند به این بحران خاتمه دهد که واقعا حق بزرگی را در این حوضه خواهد گذاشت .

مطمئنا برای ابتدای این کار اپل مشکلات زیادی را خواهد داشت و حتی شاید ممکن است در بعضی مواقع این عمل به درستی انجام نگیرد که طبیعی است و برای حل بحران باید حداق یک کمپانی پیش قدم میشد که اپل داوطلبانه به سراغ حل این مشکل رفته است .

امیدواریم که از این مطلب که در مورد سوابق پزشکی بد که ماهم به تمام جوانب این کار پرداختیم نهایت استفاده رو برده باشید و همچنین تقاضایی که ثقل از شما دارد این که شما هم نظر خودتان را در مورد این اقدام اپل که به تازگی ایده اش تشکیل یافته است را از قسمت نظرات با ما در میان بگذارید .

 

 

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا