تکنولوژی

سریع ترین گوشی سال کدام است ؟ ایفون 7 پلاس یا وان پلاس 5 به همراه ویدیو

سریع ترین گوشی سال کدام است ؟

سریع ترین گوشی سال کدام است ؟

ما در این پست برای شما ویدیویی را آماده کرده ایم که می توانید با دیدن این فیلم به قدرت وان پلاس 5 پی ببرید که در ویدیو ایفون 7 پلاس که اخرین گوشی اپل است شکست می دهد که بر خلاف فکر و عقیده بسیاری که گوشی های اندرویدی که کند تر از گوشی های ای او اسی است را بر هم میزند .

شرکت چینی وان پلاس که از قدرتمند ترین چیپست ها را برای پردازنده گوشی های خود انتخاب کرده اند حالا قصد جان اپل را دارند چرا که حتی توانسته اند در تست سرعت که ویدیویش در زیر برای شما هم آمده است شکست دهد .

با شکست ایفون 7 پلاس می توان این پرچمدار جدید که به تازگی وارد بازار ایران نیز شده است ، پر سرعت ترین گوشی سال گفت که تا الان توانسته چند گوشی مشهور را از کمپانی های مختلف شکست دهد .

سریع ترین گوشی سال کدام است ؟

PhoneBuff یک یوتیوبری هست که چند سالی هست گوشی ایفون 6 اس را بهترین و پرسرعت ترین گوشی معرفی می کرده است این یوتیوبر با تجربه اکنون با ویدیویی که پخش کرده است و همچنین در سرویس های ویدیویی ایران نیز موجود است می گوید که گوشی وان پلاس 5 اولین گوشی اندرویدی است که توانسته است از جدید ترین گوشی های افون یعنی 7 پلاس جلو بزند و لقب پرسرعترین گوشی را بعد از سال ها از اپل بگیرد و به نام خود بزند .

اگر در یوتیوب فعالیت داشته باشید مطمئنا میدانید که صاحب کانال PhoneBuff فردی به نام دیوید رحیمی می باشد که با گذاشتن این دو گوشی در کنار هم دیگر به این نکته جالب پی برده است .

مطلب پیشنهادی :  پر سرعت ترین گوشی های سال 95 با ازمایش به همراه ویدیو

دیوید رحیمی گوشی های مختلف را که در بازار موجود است را تهیه و به انجام ازمایش سرعت و غیره می پردازد و در حساب خود در یوتیوب می گذارد اینبار به سراغ وان پلاس 5 و ایفون 7 پلاس رفته است که حتما پیشنهاد می کنیم ویدیوی زیر را ببینید.

سریع ترین گوشی سال کدام است ؟

سریع ترین گوشی سال کدام است ؟

در این ویدیو کار های مختلفی انجام گرفته از اپلود فایل گرفته تا بازکردن انواع بازی های گرافیکی و اندکی بازی کردن این نوع بازی ها است که در کل در این فیلم  16 نرمافزار مورد بررسی قرار می گیرد که از این تعداد چهار عدد بازی می باشد و بقیه به اپلود فایل و غیره مربوط می باشد که بار دیگر بعد از تکمیل شدن و باز شدن همه این 16 بازی و نرم افزار دوباره از اخر به ابتدا بر می گردد که با اختلاف چند ثانیه ای وان پلاس 5 جلو می زند .

+) امیدواریم که از این مطلب (سریع ترین گوشی سال کدام است ؟) از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل منتشر شده بود نهایت استفاده و لذت رو برده باشید امیدواریم که توانسته باشیم امروز به خوبی پر سرعترین گوشی را به شما معرفی کرده باشیم ، لطفا شما هم نظرات خود را در مورد وان پلاس 5 و گوشی های دیگر را از قسمت نظرات که در قسمت پایینی می باشد با ما در میان بگذارید .

 

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا