تکنولوژی

چرا سامسونگ به استفاده از سنسور اثر انگشت در نوت 8 تمایل ندارد ؟

چرا سامسونگ به استفاده از سنسور اثر انگشت

چرا سامسونگ به استفاده از سنسور اثر انگشت : شما این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

امروزه هر کمپانی به سمت استفاده از سنسور اثر انگشت می رود ولی تنها غول کمپانی که به سراغ این گونه طراحی نمیرود سامسونگ است ، چرا که سامسونگ از این سنسور در پشت گوشی استفاده نکرده است .

حتما این سوال برای شما هم پیش آمده بود که چرا واقعا سامسونگ در گوشی نوت 8 خود از سنسور اثر انگشت استفاده نکرده است و اینکه دلیل استفاده نکردن از این سنسور در پایین صفحه نمایش چیست ؟

+) با هم دیگر به جواب این سوال ها در این پست از ثقل خواهیم رسید .

همونطور که میدانید که بسیاری از افرادی که از سامسونگ استفاده می کنند و همچنین خریداران نسل های جدید یعنی گلگسی اس و گلگسی اس 8 پلاس امیدوار بودند که این گوشی ها از سنسور اثر انگشت یا همان اپتیکال استفاده کند .

اما تمام این امید ها پس از نزدیک شدن به معرفی گوشی های گلگسی اس 8 و اس 8 پلاس بر باد رفت چرا که سامسونگ نتوانسته بود به موقع سنسور اپتیکال را تکمیل کند و به همراه گوشی ها روانه بازار کند با این کار همچنان بعضی از افراد این امید را در دل داشتند که حداقل سامسونگ این سنسور را در گوشی های نسل جدید نوت همان گلگسی نوت 8 به کار ببرد ولی این امید نیز با سخنان چند هفته ی قبل مدیر اجرایی این غول کمپانی به کلی بر باد رفت چرا که وی در سخنان خود گفته بود که نوت 8 نیز از این قابلیت استفاده نخواهد کرد .

مطلب پیشنهادی :  سامسونگ گلکسی اس 9

چرا سامسونگ به استفاده از سنسور اثر انگشت ::

چرا سامسونگ به استفاده از سنسور اثر انگشت

چرا سامسونگ به استفاده از سنسور اثر انگشت ::

اما باید کمی در این مورد که کمپانی سامسونگ قبل از این که نسل های جدید خود را روانه بازار کند چقد تلاش کرده است باید فکر کنیم شاید این که خود سامسونگ نمی خواهد از این سنسور استفاده کند .

در گرو همین گفته یکی از منبع های نزدیک به سامسونگ گفته است که کمپانی سامسونگ توانسته که از این سنسور در نسل های جدید خود استفاده کند ولی به علت مشکلاتی که در این گوشی به وجود می امد باعث شده است که دیگر از اپتیکال یا همان سنسور اثر انگشت استفاده نکند .

طبق گفته این منبع مشکلی که در این صورت به وجود می امد مربوط به روشنایی صفحه نمایش در گلگسی نوت 8 می باشد که در صورت وجود اپتیکال این مشکل به وجود می آمد به همین علت است که دیگر سامسونگ از کار گذاشتن این سنسور در نوت 8 خود داری کرده است .

مسلما سامسونگ در نسل های جدید خود با احتیاط بیشتری کار می کند تا حداقل میزان خرابی به حداقل برسد تا دیگر تجربه سامسونگ نوت 7 را نداشته باشد .

با این تماثیل تصویری که از نسل جدید سامسونگ فاش شده است مورد بحث واقع شود به این نکته می رسیم که سامسونگ نوت 8 نیز شباهت زیادی به گوشی های سامسونگ اس 8 و اس 8 پلاس باشد تنها با این تفاوت که عرض گوشی نوت 8 نسبت به اس8 و اس8 پلاس نسبتا بیشتر است ، همچنین در مورد طراحی برایتان بگوییم که  گوشی نوت 8 نیز همانند اس 8 و اس 8 پلاس سعی کرده است از طراحی بدون حاشیه استفاده کرده است .

مطلب پیشنهادی :  بلوتوث 5 با سرعتی دو برابر در محدوه ای چهار برابر

چرا سامسونگ به استفاده از سنسور اثر انگشت ::

چرا سامسونگ به استفاده از سنسور اثر انگشت

چرا سامسونگ به استفاده از سنسور اثر انگشت ::

همچنین گلگسی نوت 8 بر اساس گفته منبع از هسته فوق قدرتمند بهره خواهد برد که به ندرت در گوشی های رده بالا استفاده شده است استفاده می کند نوت 8 از اسپندراگون 836 استفاده می کند .

+) می توانید در مورد اسپندراگون 450 که در حال ساخت می باشد از وبسایت ثقل بخوانید که مختص گوشی های میان رده ای می باشد .

همچنین بعضی اخبارهایی در مورد زمان عرضه ی این فبلت وجود دارد که چندان هم موثق نیست ولی این اخرین اخباری است که در مورد انتشار این گوشی های هوشمند است در این اخبار آمده است که این گوشی در اواخر ماه اگوست معرفی و بعد یک هفته عرضه کردن این گوشی اغاز می شود که معرفی این گوشی همراه با برگزاری مراسم Unpacked می باشد و طی این مراسم که سامسونگ خود ترتیب داده است گوشی نوت 8 به جهان معرفی خواهد شد .

به همین دلیل باید منتظر معرفی این گوشی ها باشیم و امیدواریم که اطلاعات جامع تری را بعد معرفی این گوشی د اخطیار شما دوستاران تکنولوژی قرار دهیم .

امیدواریم که از این مطلب (چرا سامسونگ به استفاده از سنسور اثر انگشت) نهایت استفاده رو برده باشید و اینکه نظرات خود را در مورد امکانات و طراحی سامسونگ در فبلت را با ما در میان بگذارید .

 

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا