تکنولوژی

جستجوی شغل را از گوگل بخواهید .

جستجوی شغل را از گوگل

جستجوی شغل را از گوگل : این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

کمپانی گوگل از اول شروع به کارش با عرضه خدمات رایگان متنوعی به شهرت جهانی رسیده بود امروزه در اقدامی که در سایتش پخش شده حاکی از سرویس و خدمت رایگانی دیگر است .

در این خبر آمده است که دیگر برای جستجوی کار و شغل و بازیابی دیگر نیازی به مراجعه به موتور های جستجو ندارد و با ابزاری که گوگل طراحی کرده است و به طور رایگان پخش شده است که شاید این اقدام کار بسیاری از کاربران این وبسایت را راحت کرده باشد .

ما نیز قصدمان از انتخاب این پست برای شما این بود که در کشور ایران به علت این که بیشتر افراد از روزنامه و رسانه دنبال شغلی برای خود هستند و با این امکانات تازه گوگل که می تواند کمک شایانی برای تسریع در عملکرد پیدا کردن شغل شما باشد .

با گذشت زمان دامنه این خدمت و اقدام ها در کمپانی گوگل بیشتر شده است و با این اقدام اخیرش ،جویندگان کار را حتما به سوی خودش می کشد .

ابزار یاد شده را گوگل در مراسم اخیر که برگزار شد معرفی کرد مراسمی که با نام Google I/O نام گذاری شد ، در این ابزار می توانید با جستجوی شغل مورد نظر در قسمت جستجویش مشخصات این شغل و جا هایی که به این شغل نیاز دارد را به صورت لیست برای شما به نمایش می گذارد .

همچنین در اخبار که گوگل منتشر کرده است به این نکته اشاره کرده است که شما می توانید با جستجوی شغلی که به ان علاقه دارید در صورتی که آن را پیدا نکردید و بعد از مدتی آن شغل فراهم شد به صورت نوتفیکیشن برای شما ارسال شود . این خود کمک می کند که شغل هایی که به تازگی به وجود می اید حتما به اطلاع شما هم برسد .

مطلب پیشنهادی :  به زودی s8 رضایت کامل مشتریان را جلب می کند .

تا اینجای مطلب برای شما از ابزار جدید که گوگل برای کاربرانش فراهم کرده است صحبت کردیم و الان حتما این سوال پیش امده است که چگونه از این ابزار استفاده کنم ؟

جستجوی شغل را از گوگل ::

جستجوی شغل را از گوگل

جستجوی شغل را از گوگل ::

نحوه کار با ابزار جستجوی شغل :

شما برای این کار ابتدا باید عبارت Android Enginner Jobs در موتور جستجوی گوگل سرچ کنید بعد این مرحله گوگل خود محل یا بخش جدیدی را برای جستجوی شما به نمایش می گذارد برای دقیق تر شدن این کار گوگل برای هر بخش و ایتم ها لینک های مجزایی را تهیه کرده است که بعد از ورود به لینکی که مد نظر خودتان است می توانید برای جستجوی شغل آن ها را از صافی بگذرانید یعنی می توانید تاریخ، موقعیت مکانی، سطح، کارکنان ، نوع شرکت و … را با این صافی تایین کنید و به راحتی و دقیق به شغل که خودتان به ان علاقه دارید برسید .

شاید در جستجویی که انجام دادید به سایت های مشهوری چون لینکدین، وی‌آپ، مانستر،  کریر بیلدر ، گلس دور، و فیسبوک بر خورد کرده باشید در اینجاست که باید بهتان بگوییم که گوگل خودش برای جستجوی شغل از دیتا بیس همین سایت های مشهور استفاده می کند ، که حتی اگر به گوگل و نحوه عملکرد اعتقاد نداشتید  می توانید به صورت تکی از این وبسایت ها اقدام کنید که این کار بسیار سخت و خسته کننده می باشد و مطمئن هستیم که بعد این ازمایش حتما به ابزار که گوگل اخیرا ساخته برمی گردید  .

مطلب پیشنهادی :  دوازده راه برای داشتن عمر مفید iOS 10

همونطور که می توانید از نوتفیکیشن این ابزار را روشن کنید که این کار باعث می شود زمان دقیق فعال شدن کاری را بدانید که این باعث می شود شما اولین نفری باشد که شما از ان شغل با خبر می شوید .

بهتر است که برای شما دوستان اشاره کنم که این ابزار در اپلیکشن دیگر یا صفحه به خصوصی تعبیه نشده است و با جستجو در موتور جستجو این کار حاصل می شود .

امیدواریم که از این مطلب (جستجوی شغل را از گوگل ) نهایت استفاده رو برده باشید راستی نظر شما در مورد این ابزار جدید گوگل چیه ؟

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا