تکنولوژی

بزرگترین تلویزیون 4k مربوط به کدام شرکت است ؟

بزرگترین تلویزیون 4k

بزرگترین تلویزیون 4k مربوط به کدام شرکت است ؟ شاید این سوال مدتها به ذهنتان آمده است که بزرگترین تلویزیون جهان مربوط به کدام کمپانی می باشد شاید حتی بخواهید روزی یکی از این تلویزیون ها را در خانه شخصی خودتان داشته باشید .

اما ما برای معرفی این تلویزیون با کیفیت 4k کمی به اینده می رویم به اینده نزدیکی که قرار است شاهد انقلاب در سایز تلویزیون های خانگی باشیم .

شیائومی کمپانی است که سعی کرده در این راستا قدم ها استوار و بلندی را بردارد به همین منظور خبری که به تازگی شیائومی بیرون داده است حاکی از بزرگترین تلویزیون با قابلیت 4k می باشد .

در ادامه این مطلب (بزرگترین تلویزیون 4k) که از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید در مورد قابلیت های این تلویزیون بیشتر حرف خواهیم زد امیدواریم که از این مطلب نهایت استفاده رو برده باشید .

بر اساس خبر هایی که به تازگی در مورد بزرگترین تلویزیون 4k پخش شده است گمانه زنی می شود که تلویزیون جدید شیائومی از پلت فرم سری Mija استفاده خواهد کرد شاید بد نباشد در مورد Mija بدانید که این کمپانی ساخت پلت فرم در کشور چین واقع است برای این که این پل فرم از این کارخانه جواب گوی تلویزیونی با ابعاد بسیار بزرگ باشد باید در پلت فرم تغیرات اساسی بکند .

اینکه کمپانی شیائومی در نشست های خبری اعلام کرده است که قصد تولید تلویزیونی با ابعاد 120 اینچی را دارند که مورد تعجب و شگفت خبرنگاران شد و این سوال را پیش امد که شیائومی می خواهد یک سینما واقعی را وارد خانه کاربرانش بکند ، همچنین در این نشست به کیفیت بالای این تلویزیون که از 4k بهره خواهد برد اشاره کرد .

مطلب پیشنهادی :  ثقل-پرتال تفریحی خبری وبسایت ثقل

ولی گویا هدف از این تلویزیون برای خانه نبوده است چرا که بعضی متخصصان در این عرضه اشاره می کنند که این تلویزیون ها برای شرکت ها و برای تجارت کاربرد دارد ولی باز هم افرادی پیدا خواهند شد که از این تلویزیون برای خانیشان نیز استفاده کنند .

در این پست برایتان عکسی را تهیه کرده ایم که این را اقای سان چانگژو (Sun Changxu) یک انالیزور ماهر در یکی از سایت های خبری منتشر کرده است تصویری که نشان دهنده یک کاربر که از تلویزیون 120 اینچی با کیفیت 4k برای بازی استفاده می کند و اینکه اقای سان چانگژو (Sun Changxu) اشاره کرده است که در اینده ای نه چندان دور شاهد حضور این نوع تلویزون در بازار جهانی خواهیم بود .

بزرگترین تلویزیون 4k ::

بزرگترین تلویزیون 4k

بزرگترین تلویزیون 4k ::

این همان تصویری است که خبر نگار در موردش حرف زده است این تلویزیون انقدری بزرگ است که هر کاربر دوست دارد یکی از ان ها را در خانیشان داشته باشد طراحی هم به گونه ای بوده است که مانند نقش روی دیوار باشد .

اگر این گفته اقای سان چانگژو (Sun Changxu) درست باشد در اینده نه چندان دور شاهد ورود رقیبی جدی برای تلویزیون ها هوشمند سامسونگ یا سونی یا ال جی یا هر کمپانی دیگر باشیم چرا که تاریخ کارخانه شیائومی این را نشان می دهد که هر محصولی که این کار خانه می سازد هم از نظر هزینه به صرفه تر و کیفیت بهتری دارد .

اما متاسفانه هنوز تاریخ دقیقی از انتشار این نوع تلویزیون را کارخانه شیائومی در دست مخاطبانش قرار نداده است امیدواریم که از این مطلب (بزرگترین تلویزیون 4k ) نهایت استفاده رو برده باشید لطفا شما هم نظرات خود را در مورد تلویویزون های غول پیکر با کیفیت عالی را از قسمت نظرات با ما در میان بگذارید .

مطلب پیشنهادی :  دیگر داشتن سامسونگ نوت 7 در هواپیما جرم است !
برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا