تکنولوژی

ایفون 8 را در مورد تشخیص چهره سه بعدی بهتر بشناسیم

ایفون 8 را در مورد تشخیص چهره سه بعدی

ایفون 8 را در مورد تشخیص چهره سه بعدی : شما این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

ایفون 8 مصادف با دهمین سال تولید ایفون ها می باشد که کمپانی اپل در دهمین سال خود می خواهد سنگ تمام برای ایفون های خود بگذارد .

در استانه معرفه ایفون 8 شایعاتی در مورد طراحی بدنه و پردازنده های این گوشی هوشمند است اما به تازگی اقای مینگ چی کو در مورد دهمین سال تولید ایفون چنین می گوید که این نسل جدید سعی در تشخیص چهره سه بعدی دارد که اگر بتواند کار آن را تا زمان عرضه گوشی به اتمام برساند بی شک تشخیص چهره کم عیب تری را نسبت به رقبا مطرح خود خواهد داشت .

با توجه به اظهارات اقای کو در طراحی جدید گوشی های ایفون اشاره کرده است که در این نسل از ایفون از دوربین سلفی استفاده کرده است که در نوبه خود انقلابی به پا خواهد کرد که همراه سنسور تشخیص سه بعدی می باشد .

این توانایی دوربین سلفی گوشی ایفون 8 را به حدی رسانده است که می تواند تصاویر دو بعدی ثبت شده را به تصویر سلفی سه بعدی تبدیل کند که از این سنسور بیشترین استفاده در تشخیص چهره استفاده خواهد شد .

اما بعد هفته ای از اظهارات اقای مینگ چی کو شرکت های تولید کننده ی قطعات گوشی های هوشمند این اظهارات را تایید کرده اند چرا که کمپانی اپل از این شرکت ها قطعاتی را در خواست کرده اند که ساخت دوربین سلفی با آن ها ممکن می شود .

ایفون 8 را در مورد تشخیص چهره سه بعدی ::

مطلب پیشنهادی :  بهترین عکس های روز سال 2016 از تمام دنیا

ایفون 8 را در مورد تشخیص چهره سه بعدی

ایفون 8 را در مورد تشخیص چهره سه بعدی ::

Finisar نام شرکت قطعه سازی است که در یکی از نشست های خبری به خبر نگاران گفته است که ما در حال ساخت ده ها میلیون سنسور سه بعدی هستیم که از طریق سرمایه گذاران این تعداد را برای کمپانی های تولید کننده گوشی هوشمند به فروش خواهیم رساند .

که از این مقدار زیاد تعداد 60 میلیون وارد خط تولید کارخانه اپل خواهند شد و این نکته سخنان اقای کو را تایید می کند این کمپانی تنها در ساخت سنسور های تشخیص چهره سه بعدی فعالیت می کند .

پس به احتمال زیاد اپل در اینده از دوربین سلفی سه بعدی استفاده خواهد کرد .

امیدواریم که از این مطلب (ایفون 8 را در مورد تشخیص چهره سه بعدی) نهایت استفاده رو برده باشید و اینکه نظرات خود را در مورد این پست و پست دیگر وبسایت ثقل حتما با ما در میان بگذارید .

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا