تکنولوژی

اپدیت گوگل گلس بعد از 3 سال انتظار کاربران آماده شد .

اپدیت گوگل گلس بعد از 3 سال

اپدیت گوگل گلس بعد از 3 سال انتظار کاربران آماده شد : اپدیت دیر هنگام اپل گجت پوشیدنی خود یعنی گوگل گلس پس از سه سال را با توضیحات در این پست بخوانید .

شما این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل میخوانید ( اپدیت گوگل گلس بعد از 3 سال) امیدواریم که از این مطلب نهایت استفاده رو برده باشید .

اگر بدون مقدمه وارد این موضوع شویم باید به نکاتی و بخش هایی که در اپدیت گوگل گلس به آن اضافه شده برایتان بگوییم گوگل در این اپدیت قابلیت های وصل و پشتیبانی به دستگاه هایی که با بلوتوث وصل می شود را به قابلیت های این عینک اضافه کرده است .

این اپدیت از طرف گوگل زمانی بود که این گجت پوشیدنی داشت به کلی از یاد ها می رفت گجتی که مورد توجه بسیار افراد در دور تا دور این جهان قرار گرفته بود علاوه بر کاربران حتی بسیاری از متخصصان این حوضه اعتراف کرده بودند که این گجت های گوگل حتی می تواند گوشی و لپ تاب ها را نیز بگیرد .

ولی با این همه استقبال و تعریف از سمت متخصصان گوگل در عین ناباور این گجتش پوشیدنیش را بعد سه سال اپدیت کرد و این اقدام حداقل از کمپانی مطرح چون گوگل بعید بود که در طی چند سال هیچ اقدامی برای عینکش همان گوگل گلس نکرده باشد .

ولی این هفته که ما این پست را برای شما دوستداران تکنولوژی منتشر کردیم بسیاری از افراد را در سطح دنیا امیدوار کرد که هنوز هم این گجت محبوب برای به اوج رسیدنش یک را طولانی را پیش دارد حداقل کمی از این راه را پیموده است .

مطلب پیشنهادی :  چربی : قهوه و سیگار رژیم غذایی

چرا که میدانید این گجت پوشیدنی همان گوگل گلس می تواند بسیاری از کار هایی که گوشی هوشمند برای کاربران انجام میدهد را راحت تر و ساده تر بکند از این رو است که جایش را در دل کسانی که این گجت استفاده می کند باز کند .

گوگل گلس اولین بار در سال 2014 معرفی و روانه بازار جهانی شد که از همان سال تا به امروز تنها و فقط یک اپدیت دریافت کرده است که کاربردش هم در بلوتوث می باشد که میتواند بسیاری از دستگاه ها مانند کیبورد های بلوتوثی را ممکن می کند .

اپدیت گوگل گلس بعد از 3 سال ::

اپدیت گوگل گلس بعد از 3 سال

اپدیت گوگل گلس بعد از 3 سال ::

که این گفته ما را سایت اندروید پلیس تایید می کند و اینکه وصل شدن بلوتوثی کیبور به این گوگل گلس برای ارتباط راحت تری و راحت تر تایپ کردن کمک شایانی در این اپدیت کرده است .

همچنین در این منبع نوشته شده که بعضی از عملکر ها و باگ هایی که متاسفانه در این وبسایت نام برده شده است بهبود پیدا کرده است و انجام عملکرد بهتری را نسبت به قبل گرفته است و این اپدیت گرچه دیر انجام شده است کاربران را امیدوار به اینده خوش از این گجت می کند .

اما یکی از اساسی ترین سوالی که ذهن ها را مشغول خود می کند و همچنان از اول پست وجود دارد این است که چرا این کمپانی بعد از این همه سال اقدام به اپدیت گوگل گلس کرده است و اینکه حدس ما از این اقدام این است که گوگل خود در کنار دیگر اقدام هایش ارام این عینک را نیز پیش برده است و شاید راه ها واقدام های مختلف را برای این عینک ازمایش کرده است و این اقدام باعث دیر اپدیت شدت گوگل گلس شده باشد .

مطلب پیشنهادی :  عکس های جدید طوفان شدید امریکا جنوبی با کیفیت

امیدواریم که از این مطلب ( اپدیت گوگل گلس بعد از 3 سال ) استفاده کرده باشید امیدواریم در پست های بعدی حتما بشتر در مورد این عینک ها حرف خواهیم زد لطفا شما هم نظرات خود را در مورد این اقدام گوگل یا این عینک ها با ما در میان بگذارید .

 

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا