تکنولوژی

ابزار های پوشیدنی چقدر در دنیا محبوب هستند ؟

ابزار های پوشیدنی

ابزار های پوشیدنی چقدر در دنیا محبوب هستند ؟ سوال که بیشتر ادم هم دوست دارند بدونند که اینده این ابزار ها و گجت ها چگونه خواهد بود ایا این بازار بزرگتر می شود یا اینکه تا یک سال و یا چند سال دیگه کلا این نوع گجت ها فراموش خواهند شد .

IDC نام موسسه ای است که به تازگی در تحقیقی که انجام داده است به نتیجه جالبی در مورد فروش این نوع ابزار ها رسیده است اماری که شاید بیشتر افراد منتظر همین امار بودند تا برنامه کلی برای ایده های خود ترتیب بدهند .

شما این مطلب (ابزار های پوشیدنی) را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید امیدواریم که از خواندن این مطلب نهایت استفاده رو کرده باشید .

IDC در تحقیق های خود به این نتیجه رسیده اند که بازار جهانی تا چهار سال دیگر دو برابر نسبت به الان نیاز بیشتر به ابزار های پوشیدنی خواهد داشت .

IDC به صراحت اعلام می کند که تحقیق ما نشان می دهد در 2021 دو برابر بیشتر نسبت به بازار امروز این نوع گجت ها فروش خواهد داشت .

همانطور که میدانید امروزه این نوع گجت ها و ابزار ها هنوز جایگاه خود را در بازار به خوبی پیدا نکرده اند با این حال که این نوع گجت ها می توانند زندگی را بسیار ساده تر بکند و بیشتر از خیلی چیز هایی که الان در بازار به فروش می رسد به درد بخورد ولی با این حال هنوز هم مردم از این نوع گجت های پوشیدنی چه ساعت هوشمند باشد چه ابزار های دیگر ، به خوبی استقبال نکرده است .

مطلب پیشنهادی :  زبان برنامه نویسی پایتن (python)

IDC قطع به یقین می گوید که تا چهار سال دیگر لباس های پوشیدنی هوشمند و یا ساعت های هوشمند مانند ابزار های سنجش سلامتی یا مانند گوشی های هوشمند وارد بازار جهانی خواهد شد ، این امار و گفته برای توسعه دهندگان و ایده دار ها دلگرمی میدهد چرا که تا چهار سال دیگر وضعیت بازار هم خوب خواهد شد .

اگر بخواهیم با این اماری که IDC در دستمان قرار داده است ساعت های هوشمند را مورد بررسی قرار دهیم به امار این که الان این نوع ساعت ها 71.4 میلیون دستگاه در این سال فروخته شده است که این تعداد تا چهار سال دیگر یعنی در 2021 به 161 میلیون دستگاه خواهد رسید که اماری است که نشان می دهد رفته رفته تقاضای این نوع ساعت ها بیشتر خواهد شد .

که از کمپانی هایی که برای تحقق این هدف در مورد ساعت های هوشمند تلاش می کنند می توان به شیائومی ، اپل ، و سامسونگ که برای جییر اس 3 خود پتنت جدیدی برای شارژ شدنش طراحی کرده است ، در حال تلاش هستند .

IDC در مورد شیائومی و فیت بیت که دو کارخانه ای هست که در ساخت این نوع ساعت های هوشمند تلاش می کنند تا حداقل امار خوبی از فروش این نوع ساعت ها از کمپانی هایشان به جای بگذارد ، میگوید که این دو کمپانی حتی با گذشت چهار سال روند و شیب صعودشان نسبت به سامسونگ یا اپل کمتر خواهد بود به گونه که این مجله خبری می گوید که فروش این دو کمپانی سر جمع از 47.6 به 52.2 خواهد رسید که نمی توان از این دو کمپانی هم بیشتر از این انتظار داشت چرا که گوشی های هوشمند اپل و سامسونگ در دنیا جزو بیشترین فروش می باشد به گونه ای کاربر وقتی می خواهد ساعت هوشمند بخرد از مارکی استفاده می کند که با گوشی خود نیز هماهنگ باشد به همین دلیل سیر پیشرفت اپل و سامسونگ بسیار زیاد خواهد بود .

مطلب پیشنهادی :  ارسن ونگر از نقل و انتقالات تیم ارسنال صحبت می کند به همراه ویدیو

ابزار های پوشیدنی ::

ابزار های پوشیدنی

ابزار های پوشیدنی ::

کمی که بیشتر در مورد این امار IDC می اندیشیم به این نکته که احتمال دو برابری شدن فروش های گجت های پوشیدنی است می رسیم به گونه ای که این روند یشرفت را در فروش ساعت های هوشمند سامسونگ و اپل مشاهده می کنیم .

همچنین بعضی از محققان این را خبر بدی مثل فیت بیت می دانند چرا که کمپانی های مشهور تری مانند سامسونگ یا سونی یا اپل روز به روز ، ماه به ماه ، سال به سال عرصه را بر این شرکت تنگ تر تنگ تر می کند .

این در حالی است که عرصه بر شرکتی تنگ می شود که سالیان طولانی سعی خود را بر این کرده که در بازار باقی بماند .

شاید بد نباشد که اماری را در مورد لباس های هوشمند برایتان بگویم ، این نوع لباس ها فروش حدود 3.2 میلیون در این سال داشته که طبق امار این خبرگزاری می توان بعد از چهار سال به اماری چون 21 میلیون رسید که حتی رشد لباس های هوشمند رشدی حدود 7 برابر خواهد داشت .

hearables نام ابزار دیگری است که مثتثنی از این امار نیست به گونه که این ابزار در سال 2017 فروش به اندازه 1.6 میلیون داشته است تا 4 میلیون خواهد رسید .

همچنین در مورد رشد کند این بازار که اگر ساعت های هوشمند را از این دسته خارج کنیم علت های اصلی سامسونگ و یا کمپانی های مطرح سازنده گوشی های همراه می باشد چرا که این کمپانی ها به اندازه کافی به این نوع گجت ها توجه نمی کند و متمرکز نشدن کمپانی های سازنده های گوشی های هوشمند باعث کند شدن روند پیشرفت فروش این نوع گجت ها می باشد .

مطلب پیشنهادی :  بلک بری دیگری گوشی هوشمند تولید نمی کند .

امیدواریم شما توسعه دهندگان یا دوستداران تکنولوژی از خواندن این مطلب (ابزار های پوشیدنی) نهایت استفاده رو برده باشید ، لطفا شما نظرات خود را در مورد این مطلب و کل گجت های پوشیدنی و کاستی های این حوضه را از طریق نظرات با ما در میان بگذارید نظرات شما باعث دلگرمی ما می شود .

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا