تکنولوژی

هواوی پرفروشترین گوشی در چین شد ، از سد اوپو توانست که بگذرد

هواوی پرفروشترین گوشی در چین شد

هواوی پرفروشترین گوشی در چین شد ، از سد اوپو توانست که بگذرد .

شما مطلب ( هواوی پرفروشترین گوشی در چین شد ) را از بخش تکنولوژی ثقل مشاهده می کنید .

خبری که به تازگی در خبرگزاری های خارجی پخش شده حاکی از فروش بالای گوشی های هواوی در بین رقبا خود و حتی اوپو که چند سالی هست جزو پر فروشترین گوشی های بازار چین است .

اماری که خبرگزاری ها به بیرون داده اند نشان دهنده فروش 21 میلیون گوشی هواوی در باز بزرگ چین می باشد که این تعداد تنها هجده درصد از کل بازار گوشی های هوشمند را در بر میگیرد .

+) این یک دستاورد بزرگ برای کمپانی هواوی است چرا که در چین کشوری با جمعیت بالای یک میلیارد نفر توانسته پرفروش ترین گوشی را بین رقبایی مانند سامسونگ ، سونی ، اپل و از همه مهمتر اوپو باشد .

+) اماری که خبر گزاری ها در دست عموم قرار داده اند از تعداد فروش بیست میلیون دستگاه گوشی هوشمند اوپو را برای ما خبر می دهد. که این تعداد بعد از کمپانی هواوی در رتبه دوم قرار دارد .

همه افراد حتی ما با شنیدین این خبر که کمپانی های تولید کننده گوشی های هوشمند با فروش بیست میلیون در یک کشور ، اولین کاری که می کنیم  همان عدد را در یک عدد بسیار کوچک ضرب  می کنیم و با این ضرب ساده به رقمی بسیار بالایی می رسیم که این تنها مربوط به فروش این کمپانی ها فقط در یک کشور است که در نوبه قابل ستودن است .

مطلب پیشنهادی :  علت کاهش پاداش کارکنان در بخش های گوشی های هوشمند مشخص شد .

+) همانطور که اشاره شد کمپانی اوپو حدود بیست میلیون فروش داشته است که این عدد نسبت به سال گذشته در چین حدود 55 درصد رشد داشته است که از این نکته می توان به این نتیجه رسید که در سال اینده شاهد رقابت بین کمپانی های هواوی و اوپو باشیم ، چرا که اوپو درست است که اکنون رتبه دوم در فروش گوشی در چین را دارد ولی باید به این نکته نیز توجه کنیم که رشد 55 درصدی نسبت به سال گذشته خود دارد .هواوی پرفروشترین گوشی در چین شد

هواوی پرفروشترین گوشی در چین شد ::

+) بعد از رتبه های یک و دو می خواهیم به رتبه سه بپردازیم : رتبه سوم در فروش گوشی های هوشمند متعلق به شرکت ویو است که حدود 15 درصد از فروش کل بازار را در اخطیار دارد که این حدود هفده میلیون گوشی می باشد  .

+) با یک جمع ساده میتوان فهمید که این سه کمپانی تقریبا 50 درصد بازار چین را در دست دارند که این درصد در نوبه خود در بازار چین نوعی رکورد محسوب می شود و از این درصد به این نکته پی میبریم که اگر کمپانی یا برندی که میخواهد در بازار خرید جزو بهترین ها باشد بعد از دستیابی به یک رتبه دلخواه دیگر تغیرر و پایین امدن فروش کمپانی ها غیر محال است چرا که دیگر جایگاه نخستین به همین راحتی به دست نمی اید .

+) بر اساس تحقیق هایی که ثقل انجام داده است به این نکته پی برده است که کمپانی های ویو و اوپو مربوط به کمپانی مادر BBK Electronics است . که این کمپانی نیز متعلق به کشور چین می باشد نکته جالب اینجاست که چینیها باز هم حمایت از کالا خود کرده اند و این حمایت ها است که کشور چین را تبدیل به یک اقتصاد دنیا کرده است .

مطلب پیشنهادی :  سامسونگ گلکسی نوت 8

+) باید بگوییم که پنجاه درصد فروش مربوط به کمپانی BBK Electronics است ولی به خاطر اینکه در امد این شرکت ها جداگانه حساب می شود مجبور بودیم که به تفکیک کمپانی ها برای شما بیان کنیم .

+) شاید الان تا اینجای پست را خوانده باشید و به فکر این باشید که جایگاه اپل و شیائومی در بازار چین کدام است بهتر است که برایتان بگوییم طبق خبرگزاری ها تنها با فروش 9 میلیون دستگاه هوشمند هردو کارخانه در رتبه های چهارم و پنجم قرار دارند که مجموع فروش دو کارخانه معروف اپل و شیائومی تنها نصف فروش کارخانه اوپو می باشد .

+) در سال گذشته 2016 کمپانی شیائومی در رتبه سوم پرفروشترین بازار های چین بود اما امسال در سال 2017 با دو پله سقوط در رتبه پنجم قرار دارد و اینکه کمپانی هواوی با ارئه گوشی های خود از سری honor هم اوپو هم شیائومی و هم ویو را در یک ضربه ناکوت کرد .

هواوی پرفروشترین گوشی در چین شد

هواوی پرفروشترین گوشی در چین شد ::

+) بنا به گزارش Canalys در سه ماهه اول سال 2017 در کشور چین حدود 114 میلیون گوشی هوشمند فروخته شده است که برای سه ماه یک عدد بسیار بزرگی می باشد و این ارزوی هر کمپانی تولید کننده گوشی هوشمند می باشد که بتواند یک درصد خوبی از بازار کشور چین را در دست بگیرد .

-) امیدواریم که از این پست نهایت استفاده رو برده باشید و ما نیز ما کشور چین که قدرت یک اقتصاد دنیا را دارد با حمایت از کالا های و دستگاه های داخلی شاهد پیشرفت آن ها در تکنولوژی باشیم که پیشرفت ارزوی هر ایرانی است .

مطلب پیشنهادی :  هواوی میت 10 را بهتر بشناسیم (نمایشگر و دوربین)

لطفا نظرات خود را در مورد پست و کل سایت را از بخش نظرات با ما در میان بگذارید نظرات شما باعث دلگرمی ما می شود .

 

 

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا