تکنولوژی

تاریخچه گوشی های اپل از اول تا ایفون 7 را در یک ویدیو ببینید .

تاریخچه گوشی های اپل از اول تا ایفون 7

تاریخچه گوشی های اپل از اول تا ایفون 7 را در یک ویدیو ببینید .

شما مطلب (تاریخچه گوشی های اپل از اول تا ایفون 7) را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

همانطور که قبلا در این وب تاریخچه هفت ساله سامسونگ را در قالب یک ویدیو برایتان به نمایش گذاشتیم و همچنین به دوستاران مارک محبوب اپل نیز قول دادیم که ویدیویی را فراهم کنیم که به بررسی گوشی ها از اولین سری تا گوشی های 7 و 7+ بپردازد .

همانطور که میدانید در سال 2007 استیو جابز اولین گوشی اپل را به بازار معرفی کرد شاید آن زمان کمتر کسی به این فکر می کرد که یک زمانی اپل تبدیل به شیکترین و در عین شیکترین تبدیل به گوشی با قدرت شود .

+) در یکی از گفته های مسئولین اپل بوده است که اپل تیده بود که در سال 2005 به فکر صاحبانش رسیده است و اینکه سال  گذشته که ما سال 2015 را گذراندیم یک دهه از عمر از اولین گوشی های اپل گذشته بود .

همانطور که در بررسی تاریخچه هفت ساله سامسونگ گفتیم اینکه هر یک از کمپانی هایی که الان در طراحی و پردازنده و … غیره حرف اول را میزنند صد در صد یک شبه به این صفت تبدیل نشده است شاید حتی در سال های اول اپل حتی بعضی از مسئولین نیز به این همه شکوه و اوازه در سال 2017 فکر نمی کردند و تنها علت موفقیتشان سعی و پشتکار شبانه روزی بوده است که تا بتوانند گوشی را در اخطیار کاربر بگذارند تا حس خوبی نسبت به کاسی که استفاده بدهد .

مطلب پیشنهادی :  ارسن ونگر از نقل و انتقالات تیم ارسنال صحبت می کند به همراه ویدیو

در این زمانه هر کسی که گوشی هوشمند استفاده میکند از وی پرسیده شود که کدام ویژگی اپل را تحسین میکنید حتما در جواب به ما از پردازش فوق العاده و بدون لک و طراحی کاربر پسندش حرف میزند ، به تازگی ایپد جدید اپل روانه بازار شده است که حتما در پست های اینده بیشتر در مورد سری تبلت های اپل صحبت می کنیم .

تاریخچه گوشی های اپل از اول تا ایفون 7

تاریخچه گوشی های اپل از اول تا ایفون 7 ::

+) هر برندی در هزمینه ای مشهور می شود حتما در یک حوضه ای موفق بوده چرا که در این زمان حال چندین کارخانه های کوچک و بزرگ تولید کننده گوشی های هوشمند وجود دارد ولی چرا اینکه اسم تک تک آن ها گفته نمی شود برمی گردد به نکته ای که ما به شما اشاره کردیم یعنی حتما درست و کاربردی به فکر کاربر هایشان نبوده است .

اگر بخواهم برایتان این مثال را از خوانندگان بیاورم باید بهتان بگویم که الانه چند صد و شاید هزاران خواننده پاپ حرفه ای وجود دارد ولی چرا تنها عده خاصی افراد در زمینه خوانندگی مشهور می شود بر میگردد به سبک های خاصی که خوانددگان برای خود به وجود اورده است و از این تعداد بسیار محدود هزاران نفر هست که تقلید می کنند و این تقلید کورکورانه یعنی احترام نذاشتن به مخاطب خود .

حرف حساب)  حرف حساب ما برای شما این است که شما در هر زمینه ای که هستید (ورزشکار ، نویسنده ، کارمند ، مهندس و خیلی چیز های دیگر و… )باید خلاق و مبتکر باشید تا بتوانید چیز بکری را برای مخاطب خود  گرد آوری کنید .

مطلب پیشنهادی :  زیباترین عکس ها

تاریخچه گوشی های اپل از اول تا ایفون 7 ::

+) تمام خواسته ثقل موفقیت شما در هر حوضه ای است .

_ ) کمپانی اپل نیز کاری کرده است که دل مخاطب هایش را به دست آورد و این سخت کوشی های صاحبان کمپانی بزرگ اپل است که الان از این کارخانه به عنوان قدرتمندترین گوشی بین رقبایش یاد می کنیم .

امیدواریم که کارافرین ها کار این غول کمپانی را سر لوحه خود قرار بدهند و برای هر چه بیشتر رشد کردن فکر کنند امیدواریم که این پست ( تاریخچه گوشی های اپل از اول تا ایفون 7 ) برایتان اموزنده بوده باشد لطفا شما نیز هر نظری در این مورد دارید با ما در میان بگذارید چرا که نظرات شما باعث دلگرمی ما می شود .

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا