تکنولوژی

تاریخچه هفت ساله سامسونگ از گلگسی اس تا گلگسی اس 8 را در یک ویدیو ببینید .

شما مطلب (تاریخچه هفت ساله سامسونگ از گلگسی اس ) را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

ما اینبار برای دوستاران و برای کسانی که کمپانی محبوب سامسونگ را دنبال می کنند فیلمی را اماده کرده ایم که تاریخچه هفت ساله سامسونگ را از سری گوشی های اس تا گوشی اس 8 و حتی سامسونگ گلگسی اس 8 پلاس را مورد بررسی قرار داده است .

نه تنها ما بلکه بسیاری از افراد در جهان هستند که با گوشی های سری اول سامسونگ اس تا اس 8 خاطره دارند و شاید بعضی ها م به علت این خاطره ها است که هنوزم از این گوشی ها استفاده می کنند .

تاریخچه هفت ساله سامسونگ از گلگسی اس +) در ابتدای فیلم چهره ی اقای (جی کی شیم ) رئیس شرکت ارتباطی کمپانی سامسونگ را به تصویر کشیده است که در ان موقع از سری گوشی های اول اس را رونمایی می کند .

و اینک که گوشی های سامسونگ گلگسی اس 8 و اس 8 پلاس به تازگی معرفی و روانه بازار شده است توانسته حتی قبل از ورود به بازار پیش فروش بسیاری داشته باشد که این عمل حاکی از محبوبیت سامسونگ در بین رقبا است و این پیش فروش درحالی بوده است که حادثه ی ناگواری بر سر نوت 7 سامسونگ امد .

تاریخچه هفت ساله سامسونگ از گلگسی اس +) همانطور که خبر دارید کمپانی سامسونگ گوشی های جدید خود (اس 8 و اس 8 پلاس ) را در تاریخ 21 اوریل بعد از ماه ها انتضار روانه بازار کرد .

اما اکنون که گلکسی اس 8 با صفحه نمایش فوق‌العاده زیبا، سطح کاملا صاف و ظریف و بدنه فلزی خود روانه بازار شده است زبان زد خاص و عام چه دوستان و چه رقبای کمپانی سامسونگ شده است .

مطلب پیشنهادی :  کدام موبایل واقعا بدون حاشیه خواهد بود ؟ + معرفی

همانطور که از امکانات جدید گوشی های اس و اس 8 مطلع هستید با دیدن این ویدیو به این نکتخ پی میبریم که تمام این امکانات کار یک روزه کمپانی سامسونگ نبوده است و کار هفت ساله و شاید ده ساله این کمپانی بوده است که تنها روی سری اس های خود تلاش کرده است .

تاریخچه هفت ساله سامسونگ از گلگسی اس

شاید باورش هم برای ما هم سخت باشد که از اولین نسل سامسونگ یعنی س هفت سال گذشته است !

با مشاهده این فیلم متوجه میشوید که این سری گوشی چقدر تغییر کرده است چرا که گوشی سامسونگ اس یک گوشی خاص و زیبایی نبود چرا که از بدنه ای پلاستیکی و از اندروید 2.3 Gingerbread بود که سرعت پردازشگر ضعیفی داشت و همچنین واسط کاربری خوبی نداشت شاید این طور بهتر است که بگوییم کار کردن با این گوشی کار اسانی نبوده است ، در ان زمان این گوشی حتی نسبت به رقیبانی که در بازار بود دوربینی با کیفیت کمتر نسبت به ان ها داشت و این عامل این گوشی را تبدیل به یک گوشی رده پایین کرده بود .

درسی که می توان از این ویدیو گرفت این است که سامسونگ نه تنها سعی کرد که گوشی های خود را نسل به نسل بهتر کند بلکه در رقابت با اپل که یکی از رقیب های اصلی سامسونگ بوده و هست کنار ننشت و به رقابت به آن کرد که نتیجه این رقابت چندین ساله گوشی اس 8 و اس 8پلاس است که کیفیتی صفحه نمایش عالی و پردازشگر عالی بهره برده است .

تاریخچه هفت ساله سامسونگ از گلگسی اس +) برای رسیدن به قدرت نه تنها نباید از رقابت دوری کرد بلکه باید از نکات قوت و ضعف رقیبان اگاهی یافت برای پیشرفت خود استفاده کرد .

مطلب پیشنهادی :  سامسونگ از تقاضای زیاد گلگسی اس 8 برای فروش مشکلی ندارد .

تاریخچه هفت ساله سامسونگ از گلگسی اس ::

امیدواریم که در پست های اینده وبسایت ثقل یک بررسی کامل سری گوشی های اپل را از اول قرار بدهیم تا حتی دوستاران اپل شاهد رشد تدریجی و پله پله این گوشی نیز باشند .

امیدواریم که از این پست (تاریخچه هفت ساله سامسونگ از گلگسی اس) لذت و استفاده کافی رو برده باشید و تنها هدف ما از این وب افزودن اطلاعتی بر اطلاعات تکنولوژی شما دوستاران عزیز است اگر پیشنهاد و نظری در مورد این پست و پستهای دیگر دارید خوشحال میشویم که با در میان بگذارید .

 

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا