تکنولوژی

با 1000 فریم در ثانیه با گوشی گلگسی اس 8 می توان به ضبط فیلم پرداخت !

با 1000 فریم در ثانیه با گوشی گلگسی اس 8

با 1000 فریم در ثانیه با گوشی گلگسی اس 8 می توان به ضبط فیلم پرداخت !

شما مطلب (با 1000 فریم در ثانیه با گوشی گلگسی اس 8) را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می بینید .

همانطور که خبر دارید کمپانی سامسونگ که در اینده نزدیک قصد دارد گوشی های جدید خود یعنی سامسونگ گلگسی اس 8 و اس 8 پلاس راروانه بازار کند .

به همین علت است که شایعات و واقعیت های زیادی در مورد این گوشی می شنویم و از این مطمئن هستیم که کمپانی سامسونگ می خواهد که به گوشی های جدید خود سنگ تمام بگذارد و بعضی مشکلات قدیمی که بر سر سری نوت ها امد را بتواند از این راه جبران کند .

به خاطر تحقق به این هدف تمام از طراحی نو و امکانات نرم افزاری و سخت افزاری به این گوشی سخن می گوید و خواهان این است که دوباره مردم دنیا به کمپانی سامسونگ اعتماد کند .

برای اعتماد سازی اینبار از فیلم برداری گوشی های سامسونگ گلگسی اس 8 و اس 8 پلاس سخن می گوید ، طبق اخرین خبر های منتشر شده از وبسایت های معروف از فیلم برداری 1000 فریم در ثانیه به کاربران سامسونگ مژده می دهند .

که این در نوبه خود تحولی در فیلم برداری گوشی های هوشمند به شمار می رود چرا که بسیاری از کاربران و افراد هنگامی که قصد خرید گوشی دارند شاید عده زیاد تنها به کیفیت دوربین و کیفیت فیلم برداری توجه می کنند تا بتوانند از لحظه به لحظه زندگی خود فیلم بردارند .

با 1000 فریم در ثانیه با گوشی گلگسی اس 8

با 1000 فریم در ثانیه با گوشی گلگسی اس 8 :

مطلب پیشنهادی :  چرا سامسونگ به استفاده از سنسور اثر انگشت در نوت 8 تمایل ندارد ؟

شباهت :

بسیاری از افراد متخصص این کار سامسونگ را شبیه به دوربین Motion Eye با سنسور IMX400 می دانند و حتی بعضی ها فکر میکنند که سامسونگ شاید از این دوربین کپی برداری کرده است که این دوربین قبلا در گوشی هایی مانند اکسپریا ایکس زد (Xperia XZ) و اکسپریا ایکس زد پریمیوم (Xperia XZ Premium) کمپانی سونی وجود داشته است .

تفاوت :

همانطور که گفته شد در گوشی های اکسپریا ایکس زد (Xperia XZ) و اکسپریا ایکس زد پریمیوم (Xperia XZ Premium) از این دوربین استفاده و تعبیه شده است ولی با این تفاوت که کمپانی سامسونگ در گوشی های گلگسی اس 8 و اس 8 پلاس خود از سنسوری که سونی استفاده کرده بود استفاده نکرده است و به دنبال راه کاری عملی تر نسبت به این کار بوده است .

با این حال :

ثقل منطقی می داند که کمپانی سامسونگ که از روشی مانند روش شبیه به کمپانی سونی برای جلب رضایت کاربران خود انجام بدهد .

همانطور که ذکر شد سامسونگ از سنوسری که سونی از ان استفاده کرده بود دیگر به کار نبرده است و به احتمال زیاد از یک عنصر حافظه DRAM اضافی بین حسگر دوربین و مدار پردازشگر سیگنال تصویر بهره خواهد برد که تفائت چشمگیری با نسل های جدید سونی دارد .

مزایا :

از خوبی های ضبط فیلم با فریم 1000 در ثانیه این است که می توان به ضبط فیلم بسیار اهسته پرداخت که این مزایا شاید مورد نیاز بسیار افراد و ورزشکاران در دنیا باشد که نیاز به ضبط فیلم آهسته دارند .

با 1000 فریم در ثانیه با گوشی گلگسی اس 8با 1000 فریم در ثانیه با گوشی گلگسی اس 8 :

مطلب پیشنهادی :  پر سرعت ترین گوشی های سال 95 با ازمایش به همراه ویدیو

خبر دیگر :

خبری دیگری که توسط مبع های خارجی اعلام شده است از دوربین جلوی آن (سلفی) می باشد که گویا قرار است که این دوربین نیز مجهز به فوکوس خودکار مجهز شود که به عقیده ثقل سامسونگ در این نسل از گوشی های خود همچنان از دوربین 8 مگاپیکسلی بهره خواهد برد .

گویا خبری دیگری که در مورد دوربین های جلوی این گوشی هست حاکی از این است که تنها لز در جلوی ان تعبیه نمی شود که در کنار آن دوربین 3.7 مگاپیکسلی نیز وجود دارد که این در نوبه خود در کیفیت سلفی ها تاثیر به سزایی خواهد گذاشت و همچنین مسئول بررسی عنبیه کاربر برای باز و بسته کردن گوشی به کار خواهد رفت .

گوشی‌های هوشمند گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 به گفته خود کمپانی سامسونگ در تاریخ  29 مارس (9 فروردین 96) رو نمایی خواهد شد البته بعضی وبسایت فروشگاهی هستند که شروع به پیش فروش این گوشی کرده اند .

+) امیدواریم که از مطلب (با 1000 فریم در ثانیه با گوشی گلگسی اس 8) نهایت استفاده رو برده باشید و ما توانسته باشیم که اندکی اطلاعات تکنولوژی شما رو بالا برده باشیم امیدواریم که سایت ثقل رو تو این راه با نظرات خود یاری کنید .

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا