تکنولوژی

سامسونگ از تقاضای زیاد گلگسی اس 8 برای فروش مشکلی ندارد .

سامسونگ از تقاضای زیاد گلگسی اس 8

سامسونگ از تقاضای زیاد گلگسی اس 8 مشکلی ندارد .

شما مطلب (سامسونگ از تقاضای زیاد گلگسی اس 8)  را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

همانطور که بعضی مطلب هایی در مورد نقض های کمپانی سامسونگ در پست های قبلی برایتان منتشر کردیم ، اکنون می خواهیم برای شما بگوییم که کمپانی سامسونگ در خبر هایی که به تازگی به بیرون دادند حاکی از این است که سامسونگ از تقاضای زیاد گلگسی اس 8 مشکلی ندارد و می تواند که این تقاضای زیاد را جواب دهد .

+) در ادامه این خبر ها امده است که تولید نسل های جدید گوشی های سامسونگ یا همان گلگسی اس 8 نسبت به نسل های قبلی خود چهل درصد افزایش یافته است . به گزارش این غول تکنولوژی گلگسی اس 7 را حدود 12 میلیون دستگاه تولید کرده بودند ولی الانه تصمیم دارند که گوشی جدید گلگسی اس 7 را حدود 17 میلیون دستگاه بیشتر از قبل تولید کنند و روانه بازار کنند .

همانطور که میدونید بلا هایی که بر سر گوشی سامسونگ نوت 7 اومد این کارخانه را بسیار اشفته کرد و این کمپانی باید در گوشی های نسل بعدیش کاری میکرد که تا از وضعیت نا به سامانی خارج میشد ، که در غیر این صورت حتی کارخانه به مرز ورشکستگی نیز میرفت .

سامسونگ از تقاضای زیاد گلگسی اس 8

به همین علت بود که متخصصان شرکت چه در حوضه طراحی و چه حوضه نرم افزاری و سخت افزاری مجبور به طراحی گوشی کرده اند که بتواند نظر مخاطبانش را جلب کند که در این هدف نیز موفق بوده اند که با تبلیغات گسترده توانسته اند به این نکته دست پیدا کنند .

مطلب پیشنهادی :  به زودی s8 رضایت کامل مشتریان را جلب می کند .

پیش بینی هایی که این کمپانی انجام داده و متخصصان غیر از این کمپانی انجام داده اند به این نکته رسیده اند که از استقبال خوبی مواجه باشند که قرار است گوشی گلگسی اس 8 را با گوشی هوشمند گلگسی اس 8 پلاس (galaxy s8,galaxy s8 plus) را همزمان بیرون بدهند . که خود این یک اعتماد به نفس بسیار عالی این کمپانی را نشان می دهد که گفته اند قرار است این سال 17 میلیون دستگاه بیشتر نسبت به قبل را روانه بازار کنند .

با 17 میلیون گوشی اضافه یعنی تصمیم دارند که هفتاد میلیون گوشی را در یک سال به جهان عرضه کنند که گوشی اس 7 را حدود 48 میلیون دستگاه بود که روانه بازار کردند ولی با این همه اعتماد به نفس مردم هنوز از یادشان واقعه نوت 7 نرفته است  ولی شاید هم بعضی ها هم هستند که منتظر گوشی جدید باشند .

سامسونگ از تقاضای زیاد گلگسی اس 8

خبری دیگر :

بر اساس اخبار دیگری که بر اساس منابع اگاه منتشر شده است حاکی از عرضه ی حدود ده میلیون پنل های نمایشگر اولید (OLED) را برای گوشی های گلگسی اس 8  و حدود 6 میلیون از این دستگاه ها برای گوشی اس 8 پلاس را روانه بازار می کند .

+) همچنین احتمال این که عرضه بیشتر از صفحه نمایش های اولید برای گوشی ها هم در این سال وجود دارد چرا که این گوشی های جدید سامسونگ اولین گوشی های سال 2017 هستند که مجهز به این نمایشگر هستند و همچنین به علت عرضه بسیار زیاد گلگسی اس 8 باید صفحه نمایش های زیادی را روانه بازار کنند تا بتوان جوابگو مشتریان بود .

مطلب پیشنهادی :  اصلی ترین علت انفجار سامسونگ گلگسی نوت 7 چیست ؟

+) این نکته نیز قابل ذکر است که مسئولیت ساخت این نمایشگر برای کمپانی اپل را نیز بر عهده گرفتند که مجبور برای تولید بیشتر این نمایشگر ها است .( ایشالله در پست های اینده در این مورد با هم حرف خواهیم زد و همچنین در مورد راحی و مزایای اس 8 حرف خواهیم زد.)

امیدواریم که از این مطلب (سامسونگ از تقاضای زیاد گلگسی اس 8) نهایت استفاده رو برده باشید حتما منتظر پست های اینده ما باشید و ما رو از نظرات خود با خبر کنید .

 

 

 

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا