تکنولوژی

تمام قطعات ایفون ها حساس به لمس خواهند بود .

تمام قطعات ایفون ها حساس

از این به بعد تمام قطعات ایفون ها حساس به لمس خواهند بود .

شما این مطلب را ازبخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

بعد مدت ها بالاخره خواستیم با مطلبی با موضوع (از این به بعد تمام قطعات ایفون ها حساس به لمس خواهند بود .) برای دوستاران اپل و ایفون ها بنویسیم که حتما برای طرفداران جالب خواهد بود .

شاید این موضوع برای همه جالب باشد که کاربر بتواند گوشی را از هر طرفی که دوست دارد کنترل کند و از گوشی استفاده کند .

اخبار های تازه ای که در بعضی وبسایت های خارجی پخش شده است این است که کمپانی اپل پتنتی را به اسم خود ثبت کرده است که کاربرد درست همان نقطه ای است که به آن اشاره کردیم .

در توضیحات امده است که پتنت می تواند کنرل گوشی را از هر طرفی برای کاربر امکان سازد که این خود انقلابی برای تمام گوشی های هوشمند و برای اپل باشد یک گامی دیگر برای راحت تر کردن کار کاربر …

شرکت اپل نیز در توضیح این پتنت به فضای بسیار حساس ( تونل زنی کوانتومی ) اشاره کرده است که با این توصیفات حتی این نکته را امکان می سازد که چند تا دکمه ای در ایفون های حال وجود دارد مانند پاور و کنترل صدا و همچنین تاچ ایدی را نیز حذف کند و کاربر بسیار راحت بتواند به کنترل گوشی بپردازد .

بر اساس مطالبی که وبسایت های انگلیسی زبان در مورد مواد تونل زنی گفته اند این است که از بحث تبادل پیچیده الکترون ها استفاده می کند تا اینکه هم بتواند کار لمس را رحت تر و هم حساس تر از قبل کند .

مطلب پیشنهادی :  iOS 10 اپل دسترس برای آزمایش کنندگان بتا

حتی اپل در عکسی که برای توضیح این پتنت منتشر کرده است این قابلیت را که بتوان حتی گوشی را از پشت کنترل کند به وضوح دیده می شود (این عکس را در پایین برای شما بیندگان نیز قرار خواهیم داد .)، که یک طراحی خاصی در نوبه خود است و حتی این نوید را به کاربرانش داده که حتی می تواند از این پتنت در نسل های بعدی استفاده کند .

تمام قطعات ایفون ها حساس

طراحی نسل اینده ایفون ها :

همانطور که عکس را مشاهده می کنید حاکی از یک طراحی بسیار هوشمندانه و خاصی را می بینیم ، این نما که در عکس بالا به نمایش گذاشته شده است از پشت گوشی های نسل بعدی ایفون ها می باشد که به وضوح دیده می شود که می توان از پشت نیز کنترل کرد .

سوپرایز دیگه :

ما تا اینجا از طراحی ویژه ایفون ها صحبت کردیم به اپل واچ ها هنوز اشاره نکردیم ، شرکت امریکایی از طراحی های جدید اپل واچ ها نیز خبر داده است که کنترل بیشتر و راحت تر را به کاربران موثر می کند (طراحی اپل واچ را نیز در پایین قرار خواهیم داد) البته هنوز به طور کامل مشخص نیست که کنترل لمسی در این نوع ساعت ها چگونه خواهد بود ، و تنها یک طراحی کلی و اینکه مژده یک طراحی خاصی را به کاربران نوید دادند.

اما این نکته رو متخصصان اشاره می کند چرا که پشت ساعت های هوشمند به علت اینکه همیشه در ارتباط با مچ انسان است اگر هم تغییراتی هم که باشد باید در بند این ساعت ها باشد تا حداقل بتوان از بند ها کمک گرفت .

مطلب پیشنهادی :  تاریخچه گوشی های اپل از اول تا ایفون 7 را در یک ویدیو ببینید .

تمام قطعات ایفون ها حساس

این ایده که برایتان گفته شد بسیار جالب و کاربر پسند می باشد و اینکه می تواند حتی گوشی های سری ایفون را نسبت به قبل خود بسیار کاربردی تر کند و که این نوع ایده ها همیشه کاربر پسند می باشد .

امیدواریم شما بینندگان از مطلب (از این به بعد تمام قطعات ایفون ها حساس به لمس خواهند بود) لذت برده باشید . حتما منتظر پست های بعدی ما باشید .

 

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا