تکنولوژی

اولین ساعت هوشمند نوکیا با باطری قوی تر وارد بازار جهانی خواهند شد .

اولین ساعت هوشمند نوکیا با باطری قوی

اولین ساعت هوشمند نوکیا با باطری قوی تر وارد بازار جهانی خواهند شد .

شما این مطلب (اولین ساعت هوشمند نوکیا با باطری قوی) را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

به تازگی خبری جدیدی که از کمپانی نوکیا به گوش می رسد حاکی از ساعت های هوشمندی جدیدی است که علاوه بر امکانات فعلی ساعت های هوشمند از باطری قوی تری بهرمند است .

در نشت خبری MWC که سالیانه در شهر بارسلون برگزار می شود سدریک هاچینگز معاون رئیس بخش سلامت دیجیتال اعلام کرده است که نوکیا به دنبال ساخت ساعت های هوشمند جدیدی می باشد .

کمپانی نوکیا در این سال ها علاوه بر نوکیا 3 ، 6 ، 5 ، 3310 دست به ساخت ساعت هوشمندی کرده است که قابل اتصال به گوشی های نوکیا می باشد که از آن به عنوان Withings Steel HR یاد می کند .

اما متاسفانه اقای هاچینگز اطلاعاتی از این نوع ساعت ها به بیرون نداده اند اما از طراحی قدرتمند و قوی بودن این ساعت ها خبر داده اند و همچنین در این نشست خبری اعلام کرده است که بخش سلامت دیجیتالی کمپانی فنلاندی (نوکیا) که خود رهبری آن را بر عهده دارد از پیشرفت چشمگیری برخوردار بوده است .

همچنین در این نشست خبری افزود که تیم آن ها روی چند محصول دیگر نوکیا که در سال جاری روانه بازار می شود را به کاربران نوکیا مژده داد .

همانطور که با خبر هستید قبل از مدیریت اقای هاچینگز گروهی به نام Withing که مسئول بخش سلامت دیجیتال بوده اند که این گروه بیشتر بر روی پایش سلامت و اگاه سازی فعا لیت داشته اند از گفته های جدیدی اقای هاچینگز در این زمینه به این نکته می رسیم که گروه جدید توجهات خود را در دیگر زمینه ها معطوف کرده اند .

مطلب پیشنهادی :  چگونه مدل موی خود را تشخیص بدهیم به همراه بهترین مدل مو مردانه

تا الان حتما به ذهن شما رسیده است که چرا در این مطلب به طولانی بودن عمر باتری ها اشاره شده است چرا که در نشست خبری MWC که در شهر بارسلون بر قرار شد یکی از خبرنگاران از اقای هاچینگنز در مورد گجت های جدید نوکیا که احتمال دارد ساخته بشود پرسید و ایشان در جواب گفتند ممکن است از پنل های امولد را به دلیل بهره برداری از نمایشگر های همیشه روشن  که این تضمین کننده عمر طولانی باتری است مورد تحسین قرار داد و گفتند که این در برنامه کاری ما است .

اولین ساعت هوشمند نوکیا با باطری قوی

اولین ساعت هوشمند نوکیا با باطری قوی :

تنها کاری که می توانیم بکنیم باید اینکه منتظر بمانیم تا اطلاعات جدیدی از ساعت های هوشمند که خود کمپانی به بیرون می دهد با خبر شویم و از کارکرد باتری ها در این ساعت ها و گوشی ها اگاهی یابیم که چقدر می تواند کمپانی نوکیا در این این امر موفق باشد ؟

پیشرفتی که نوکیا در این دو سه ساله داشته واقعا عالی بوده چرا که حتی کمپانی که حتی نمی توانست گوشی هوشمند را تولید کند و اگر گوشی را طراحی و تولید می کرد بسیار کاهایش سخت پیش می رفت الانه به ساعت های هوشمند و باتری هایی با طول عمر طولانی تر فکر می کند که این در نوبه ی خود جای تحسین و تشویق دارد .

امیدواریم که از مطلب ( اولین ساعت هوشمند نوکیا با باطری قوی ) لدت برده باشید و نیز اگر نظری در مورد این شرکت فنلاندی دارید که می خواهید با دوستانتان به اشتراک بگذارید خوشحال می شویم که با ما در میان بگذارید ….

مطلب پیشنهادی :  فاش شدن زبان طراحی و برنامه نویسی اپل که در تصویری منتشر شد .
[contact-form-7 404 "Not Found"]
برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا