تکنولوژی

گوشی جدید کمپانی نوکیا D1 بعد سال ها را ببینید .

گوشی جدید کمپانی نوکیا D1

گوشی جدید کمپانی نوکیا D1 بعد سال ها را ببینید .

شما این مطلب (گوشی جدید کمپانی نوکیا D1 بعد سال ها را ببینید .) را از بخش تکنولوژی ثقل می بینید .

همانطور که می دانید کمپانی نوکیا یک زمانی حرف اول را در گوشی های همراه می زد اما به علت مشکل هایی که بر سر این کارخانه امد از رقیبان خود بسیار عقب ماند .

اما تصویری که در این پست برای شما منتشر خواهیم کرد حاکی از گوشی جدیدی از این کمپانی است که قرار است به زودی روانه بازار کند .

البته این گوشی گوشی قوی نیست ولی این را هم بگوییم که گوشی ضعیفی هم نیست ، نوکیا با این کار سعی دارد که به رقیبان خود بتواند نزدیک تر شود .

البته این که می گوییم این گوشی قوی نیست از روی عکسی می گوییم که به تازگی به بیرون درز کرده است و اطلاعاتی از این گوشی را در ان نوشته است .

گوشی جدید کمپانی نوکیا D1

گوشی جدید کمپانی نوکیا D1 بعد سال ها را ببینید ::

در این عکس مشخص شده که از صفحه نمایش 5.5 اینچی استفاده کرده است و همچنین از سیستم عامل 7 ناگ ات گوگل استفاده کرده است و همچنین از فول اچ دی و همچنین 4 گیگابایت رم و 64 گیگا بایت حافظه داخلی استفاده کرده است . همچنین از دوربین 16 مگاپیکسلی و در جلو از 8 مگاپیکسل استفاده کرده است تا بتوان عکس سلفی های خوبی با ان گرفت .

در مورد کور و هسته های این گوشی که توانسته از هشت هسته کوالکام اسپندرگون استفاده کرده است .

کمپانی نوکیا می خواهد که با قدرت وارد شود و همه ما امید واریم که نوکیا بتواند به روز های قبلی خود باز گردد .

مطلب پیشنهادی :  اکسپریا ایکس زد وان سونی

تمام محققان امید دارند که این گوشی قیمتی نسبت ارزان تر نسبت به E1 در ماه اینده در شهر بارسلون رو نمایی شود و نوکیا نیز امید دارد که بتواند فروش زیادی را داشته باشد .

امید واریم از مطلب (گوشی جدید کمپانی نوکیا D1 بعد سال ها را ببینید .) لذت برده باشید امید واریم که بتوانیم به نیاز ها شما در دنیای تکنولوژی جواب گو بوده باشیم . لطفا نظرات خود را در مورد مطلب برای ما ارسال کنید .

 

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا