اخبار

علت کاهش پاداش کارکنان در بخش های گوشی های هوشمند مشخص شد .

علت کاهش پاداش کارکنان در بخش های گوشی های هوشمند

علت کاهش پاداش کارکنان در بخش های گوشی های هوشمند مشخص شد .

این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

امروز می خواهم یکی از کار هایی که کمپانی سامسونگ بعد از ان حادثه وحشتناک کرد را برایتان بگویم و اعمال و کارهایی که سامسونگ برای جبران قضیه نوت 7 کرد را برایتان در این پست (علت کاهش پاداش کارکنان در بخش های گوشی های هوشمند ) و در پست های بعدی برایتان انتشار دهیم .

همانطور که می دانید کارمندان کمپانی سامسونگ شاید بعد ار حقوق ماهیانه چشمشان به پاداشی است که از شش ماه شش ماه یک بار برای کارمندان پرداخت می شود .

و همچنین این نکته نیز جالب است که بدانید در تمام این سالها بسیار به ندرت دیده شده است که سامسونگ بخواهد این پاداش های کارکنان که حق ان ها است را نپردازد و یا این پاداش ها را کاهش دهد .

اما اکنون که با دقت در مورد ( علت کاهش پاداش کارکنان در بخش های گوشی های هوشمند )  به این نکته می رسیم که سامسونگ در نظر دارد بخشی از کارخانه خود که بخش گوشی های هوشمند باشد می خواهد به علت مشکلاتی که بر سر سامسونگ نوت 7 امد ان قسمت را ترمیم و بازیابی نیروی های اولیه خود بکند .

علت کاهش پاداش کارکنان در بخش های گوشی های هوشمند

در اصل که به این موضوع فکر می کنیم به این نتیجه می رسیم که سامسونگمی خواهد قسمت گوشی های هوشمند خود را دوباره به روز های قبل برگرداند و بتواند بار دیگر پر فروش ترین گوشی را روانه بازار کند .

که تمام این عملیات فقط برای جذب نظر مجدد کاربران می باشد . اگر بخواهیم در مورد پاداش های این غول تکنولوژی حرف بزنیم طبق تحقیقاتی که وبسایت ثقل کرده است به این نکته رسیده که سامسونگ هر ساله در دسامبر یا ژوئن حدود 50 درصد حقوق یک ماهه کارکنان اصلی را برای ان ها پرداخت می کند که این برای کارمندان این کمپانی بسیار نیاز بوده و کمک می کند .

مطلب پیشنهادی :  ابزار های پوشیدنی چقدر در دنیا محبوب هستند ؟

همچنین شایان ذکر است که این پاداش هایی که به کارکنان پرداخت می شود نسبت به فعالیت هایی است که در کارخانه انجام شده است از سطح a تا B رتبه بندی می شود . همچنین بهتر است بدانید که بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات تلفن همراه که در پارگراف بعدی در قسمت بخش اصلی قرار گرفته است همیشه به علت فروش زیاد همیشه رتبه A را کسب کرده بودند که این خود 50 درصد حقوق یک ماه می باشد .

علت کاهش پاداش کارکنان در بخش های گوشی های هوشمند

این تشویق ها هم برای کارکنان بخش اصلی که فعالیت های مهمی مانند (فناوری اطلاعات و ارتباطات تلفن هوشمند و راه حل دستگاه (Device Solution) و لوازم الکترونیکی را بر عهده دارد که بخش های حساس این کمپانی به شمار می رود .

و همچنین این مشوق ها هم برای وحد های کوچک هم حدود 50 درصد از حقوق ماهیان خود را دریافت می کند . قابل ذکر است که بعضی کارکنان هم در بخش اصلی و هم در بخش کوچک فعالیت می کنند و در ازای خدمت به این کمپانی که از هر کدام از بخشها حدود 50 درصد و 50 درصد که در جمع می شود 100 درصد و حقوق یک ماهه ان ها می شود .

به علت این که سامسونگ به دنبال جذب نیرو های جدید برای بخش های گوشی های هوشمند نیاز به هزینه کردن هست به این علت است که مجبور به قطع یا کاهش این پاداش ها شده است .

امید واریم از این پست (علت کاهش پاداش کارکنان در بخش های گوشی های هوشمند ) خوشتان بیاید .

4 نظر

1 نظر

 1. foot issues

  فوریه 3, 2017 at 7:37 ق.ظ

  I loved as much as yⲟu’ll receive carried օut
  right here. The sketch is tasteful,уour authored subject matter stylish.
  nonetҺeless, ʏou command get gⲟt an edginess oveг thɑt you wiish bе delivering tthe folloաing.
  unwell unquestionably come moгe formerly again aas exactly thee same neаrly ѵery often іnside case you shield thіs hike.

  • reza

   فوریه 10, 2017 at 12:26 ق.ظ

   Thank for your opinion
   We are really glad to consider you check out the site yourself again visit

 2. foot issues

  فوریه 3, 2017 at 2:37 ب.ظ

  I really liҝe it աhenever people get togеther and share opinions.
  Grеat site, keeр it up!

  • reza

   فوریه 10, 2017 at 12:28 ق.ظ

   Thanks lot
   We are so happy that u like this site

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا