تکنولوژی

اخرین دستاورد و امکانات سونی XZ به همراه توضیح کامل با ویدیو

اخرین دستاورد و امکانات سونی

اخرین دستاورد و امکانات سونی به همراه توضیح کامل با ویدیو

شما این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

ما در این پست (اخرین دستاورد و امکانات سونی )خواستیم که برایتان ویدیویی تهیه کنیم که حاکی از اخرین تکنولوژی و اخرین دستاورد سونی را به نمایش کشیده است ، فراهم کنیم و برایتان به نمایش بگذاریم .

در اول از همه در ویدیو ذکر می شود که سونی در این گوشی از اندروید 7 استفاده کرده که از دوربین و شبکه های اجتماعی و …. توضیح می دهد .

در اخرین نسل سونی از میانبر های خوبی در جا های خوبی استفاده شده است که این میانبر ها به کاربران برای انجام خیلی سریع عملیات کمک می کند .

مانند کشیدن به سمت پایین که با انجام این کار به جستجوی برنامه ها می پردازید که این در نوبه خود کار را برای کاربر بسیار راحت کرده است .

همچنین می توان با کشیدن به سمت راست تمام افراد مخاط های خاص را در شبکه های اجتماعی را در یک نگاه دید و این امکانات برای افرادی که بیشتر وقت های خود را در شبکه های اجتماعی می گذرانند می تواند عالی باشد .

اخرین دستاورد و امکانات سونی ::

همچنین در قسمت پیام ها از فایل های چند رسانه ای می توان استفاده کرد که در نسل های قبلی سونی این امکانات وجود نداشت .

همچنین با یک تک دکمه می توانید خیلی راحت وارد دوربین بشوید و از امکانات دوربین استفاده کنید که در مورد کیفیت دوربین نسل جدید سونی در مطالب های دیگر ایشالله بیشتر صحبت خواهیم کرد . و همینقدر برایتان بگوییم که سونی در تلاش برای بالا بردن کیفیت خود در دوربین و جلب نظر کاربرانش هست .

مطلب پیشنهادی :  گلکسی جی 5 پرو چگونه گوشی است ؟ + توضیحات

اخرین دستاورد و امکانات سونی ::

همچنین از پیام ها می توانید وارد دوربین شود و عکس یا فیلم خودتون رو بگیرید و به اشتراک بگذارید که این با دکمه به فول اسکرین تبدیل می شود . و به راحت می توانید فیلم گرفته را از MMS بفرستید .

یکی از امکانات خوبی که سونی در این گوشی گذاشته عمر بیشتر باتری نسبت به نسل های قبلی است که این نکته برای کاربرانی که نیاز بیشتری به عمر بیشتر باتری داشتند باشه .

اخرین دستاورد و امکانات سونی

امیدواریم که از این مطلب ( اخرین دستاورد و امکانات سونی ) و کلی امکانات دیگر که امید واریم در پست های بعدی بیشتر بتوانیم با شما در ارتباط باشیم و مطالب کامل تری رو برایتان به نمایش بگذاریم و امتحان خود رو به خوبی پس دهیم .

اگر پیشنهاد یا انتقادی دارین میتوانین از بخش نظرات به ما ارسال کنین که ما بسیار خوشحال خواهیم شد که شما به سایت توجه کرده اید .

 

 

 

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا