تکنولوژی

تست سرعت شارژ شدن گوشی های پیکسل ایکس ال و ایفون 7پلاس و سامسونگ اس 7 edge

تست سرعت شارژ شدن گوشی های پیکسل ایکس ال

تست سرعت شارژ شدن گوشی های پیکسل ایکس ال و ایفون 7پلاس و سامسونگ اس 7 edge

شما این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

در این مطلبی برای شما یک ویدیویی را اماده کرده ایم که حتما بیشتر افراد به دنبال اینکه چه میزان مدت طول می کشد که هر یک از بهترین گوشی های موجود در بازار شارژ شود .

شایان ذکر است که این ویدیو را از بهترین سایت و معتبر ترین سایت برداشته ایم که حتما در عمل کردشان دقت کرده اند از این پس بهترین و پر بازدید ترین ویدیو هایی که از در شبکه های اجتماعی بیشترین بازدید و لایک را میگیرند رو برایتان در این وبسایت خواهیم گذاشت .

در این ویدیو به برسی میزان مدتی که طول می کشد تا شارژ هر یک از گوشی های گوگل پیکسل و اپل ایفون 7 پلاس یا سامسونگ اس 7 ادج از صفر به صد برسد را برسی می کنیم که تا به الان هر یک از گوشی ها بهترین ها در نوع خودشان هستند .

همانطور که در ویدیو تماشا اول از همه سامسونگ اس 7 ادج شارژ شد و بعد از ان با فاصله نیم ساعتی گوگل پیکسل ایکس ال شارژ شد و بعد از این دو گوشی با فاصله واقعا زیاد یک و نیم ساعته گوشی ایفون 7 شارژ شد .

تست سرعت شارژ شدن گوشی های پیکسل ایکس ال ::

تست سرعت شارژ شدن گوشی های پیکسل ایکس ال

تست سرعت شارژ شدن گوشی های پیکسل ایکس ال ::

همانطور که نتایج رو مشاهده کردید سامسونگ از همه اول شارژ شد و ایفون از همه دیرتر ، ولی باید به نکته هم توجه کنیم که کدام یک از گوشی ها زود شارژ تمام می کند .

مطلب پیشنهادی :  ماشینی که میتواند ذهن شما را بخواند .(تکنولوژی)

ولی بر اساس نظر بسایری از کاربران مدت زمان شارژ شدن بسیار مهم تر از میزان مصرف و بعضی ها هم بر عکس این عقیده را دارند .

این ویدیویی که برای تان منتشر خواهیم کرد حدود چهار دقیقه و چهل و پنج ثانیه است که کامل به ازمایش پرداخته است و همچنین توضیحاتی در مورد گوشی های داده است .

امیدواریم که کمپانی اپل هر چه زود تر فکر اساسی به این مدت زمان شارژ شدن خود بکند چرا که از رقیبان خود بسیار فاصله دارد و این روند اصلا به نفع و سود اپل نیست .

امید واریم که از این مطلب خوشتان امده باشد و لذت و استفاده کافی رو برده باشید ، اگر نظری در مورد این گوشی ها و سایر گوشی ها دارید می توانید از قسمت نظرات با ما در میان بگذارید . امید واریم از به بعد با ویدیو های تاپی را برایتان بارگذاری کنیم و از ان ها استفاده کنید .

تست سرعت شارژ شدن گوشی های پیکسل ایکس ال ::

 

 

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا