عکاسی

بزرگترین گودال های اتفاق افتاده در دور تا دور جهان

بزرگترین گودال های اتفاق افتاده

بزرگترین گودال های اتفاق افتاده در دور تا دور جهان

این مطلب را از بخش عکاسی وبسایت ثقل می خوانید .

ما در این پست برایتان چند عکس منتشر خواهیم کرد که جزو بزرگترین گودال هایی است که در جهان استفاده شده است البته در ایران نیز در اطراف شهر تهران یک گودال بسیار بزرگی اتفاق افتاده است .

جای گفتن دارد که این گودال ها می تواند بسیار زیان بار باشد و علاوه بر ان می تواند یک فضا یا محیطی بسیار جالب تبدیل شود .

واقعا بعضی از این گودال ها که از فضای بالا عکس گرفته شده است بسیار مخوف هستند شاید این عوامل ناشی از تاسیساتی باشد که در زیز زمین انجام داده اند و یا اب خودش می تواند موجب این حادثه ناگوار باشد شاید اب خاک های زیر را شست و شو داد و بسیار سست کرده باشد و با یک فشار این حادثه ناگوار به وجود امده باشد .

قابل ذکر است که این حوادث از سال 1998 وجود داشته و الان نیز که در سال 2016 هستیم باز هم از این حوادث ناگوار اتفاق می افتد و اینکه شاید این سوال به ذهنتان امده باشد که این حوادث در کشور های جهان دوم و سوم اتفاق می افتد و این اتفاقات فقط در کشور های عقب مانده اتفاق می افتد اگر این طور فکر کنید سخت در اشتباه هستید  ، چرا که این حادثه در کشور های پیشرفته ای چون روسیه و امریکا اتفاق نیز افتاده است .

در شهر هایی چون سانفرانسیسکو و برزنیکی روسیه و همچنین فوکوئوکا امریکا از این حادثه تلخ و ناگوار را چشیده اند .

مطلب پیشنهادی :  عکس های جالب 4 + عکس هایی که بیشترین لایکو گرفتن .

گودالی که در ایران اتفاق افتاد نتوانستیم که عکسی از ان را برای شما فراهم کنیم و برای نمایش بگذاریم ولی حتما در پست های اینده از گودال های ایران نیز برایتان عکس خواهیم گذاشت تا از ان ها هم خبر گذارید .

عکس هایی که در این پست برای شما گذاشتیم بسیار جالب بوده و از شما دعوت می کنیم از ان ها دیدن فرمایید .

بزرگترین گودال های اتفاق افتاده ::

بزرگترین گودال های اتفاق افتاده بزرگترین گودال های اتفاق افتاده بزرگترین گودال های اتفاق افتاده بزرگترین گودال های اتفاق افتاده بزرگترین گودال های اتفاق افتاده بزرگترین گودال های اتفاق افتاده بزرگترین گودال های اتفاق افتاده بزرگترین گودال های اتفاق افتاده بزرگترین گودال های اتفاق افتاده بزرگترین گودال های اتفاق افتاده

بزرگترین گودال های اتفاق افتاده ::

امیدواریم که از این پستی که برایتان منتشر کردیم نهایت لذت و استفاده رو کرده باشید شما نیز می توانید عکس ها و فیلم هایی که می خواهید  در این وبسایت منتشر کنید و از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید و ما راه ارتباطی و نحوه ارسال فایلتان را مشخص کنیم و بفرستید و ان را در این وبسایت نشر دهید .

بزرگترین گودال های اتفاق افتاده ::

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا