تکنولوژی

بررسی کامل میت 9 هواوی به همراه توضیح ویدیو

بررسی کامل میت 9 هواوی

 بررسی کامل میت 9 هواوی به همراه توضیح ویدیو

شما این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

ما این مطلب رو که برایتان اماده کردیم ( بررسی کامل میت 9 هواوی به همراه توضیح ویدیو ) در مورد اخرین نسل گوشی های هوایی می باشد که در زبان فارسی تهیه شده .

در این ویدیو از نکته های مهم این گوشی که به درد شما میخوره پرده برداری میکنه و به سوال هایی که اکثر کاربران در شبکه اجتماعی از من پرسیده بودند جواب می دهد .

این ویدیو به طور دقیق دو دقیقه و سی و هشت ثانیه می باشد که در مدت کوتاه و بیشتر سوالات جواب می دهد .

وبسایت ثقل برایتان پیشنهاد می کند که اگر هوادار هواوی یا دوستدار تکنولوژی هستند این ویدیو رو ببینید .

نکته ای که از دیدن این ویدیو به دست می اوریم این است که پرچمدار جدید هواوی تونسته یک گوشی رو وارد بازار کند که به زیبایی و باریکی نسل قبلی خود است ، که تونسته امکانات فراوانی در این گوشی داشته باشه که بتواند هواداران زیادی رو جذب کند .

بررسی کامل میت 9 هواوی به همراه توضیح ویدیو ::

همانطور که از ضخامت میت 9 حرف زدیم بهتر است برایتان بگویم که این گوشی از ضخامتی 7/9 میلی متر است که طول و عرض این گوشی تفاوت چندانی نکرده و همان یک میلمیتر به نسل قبلی اضافه شده است .

در مورد رزولوشین نیز اینکه این گوشی از کیفیت بالایی 1080 در 1920 بهره برده است که میتونه تصاویر و ویدیو هایی با کیفیتی رو برایتان تضمین کند که تماشا کنید .

مطلب پیشنهادی :  طراحی نهایی اپل ایفون 8 را ببینید + توضیحات طراحی

بررسی کامل میت 9 هواوی

اکنون که ما داریم این مطلب رو برایتان می نویسیم کمپانی هواوی رسما قیمت های خودش رو در مورد این گوشی نگفته ولی رسما از این گوشی رو نمایی کرده است . ولی اما محققان تکنولوژی قیمت این گوشی رو حدود 775 دلار تخمین زده اند که این مبلغ با قیمت کنونی دلار حدود دو میلیون و پونصد هزار تومان می باشد که نسبتا هزینه بالایی برای اکثر کاربران ایرانی دارد .

ولی این قول رو کمپانی هواوی به کاربرانش داده که تا یک هفته اتی رسما شروع به پیش فروش کردن این گوشی خواهد کرد . و ما نیز امیدوار به این هستیم که تقریبا سه هفته الی یک ماه بعد شاهد فروش نسل جدیدی هواوی یعنی میت 9 در کشور عزیزمان باشیم .

امیدواریم که از مطلب ( بررسی کامل میت 9 هواوی به همراه توضیح ویدیو ) نهایت استفاده و بهره رو برده باشید ما صمیمانه منتظر نظرات شما در مورد این مطلب و سایت ثقل هستیم  امیدواریم که توانسته باشیم نظر شما را نسبت به سایت ثقل جلب کرده باشیم .

 

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا