تکنولوژی

احتمالاتی در مورد صفحه نمایش گوشی سامسونگ گلگسی اس 8

احتمالاتی در مورد صفحه نمایش گوشی

احتمالاتی در مورد صفحه نمایش گوشی سامسونگ گلگسی اس 8

این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

در پی شایعاتی که در مورد (احتمالاتی در مورد صفحه نمایش گوشی) نسل جدید گوشی های سامسونگ از نسل اس ها وجود دارد حاکی از صفحه نمایش این گوشی ها است .

برخی از محققان بر این اصل معتقدند که گوشی های جدید دارای صفحه نمایشی خواهند بود که از لبه بی بهره اند و همچنین برخی افراد صاحب نظر می گویند که سامسونگ در سری جدید گوشی ها از صفحه نمایشی بزرگتر در حدود 5/7 یا از 6/2 اینچی استفاده کند که در نوبه خود بی مانند خواهد بود .

در نسل های قبلی اس یعنی اس 7 از صفحه نمایشی 5/1 اینچی استفاده می کنند که اگر گفته برخی محققان درست باشد شاهد اضافه شدن و بزرگتر شدن چشم گیری خواهیم بود .

همچنین در ادامه گفته این محققان به این نکته اشاره می کنند که این سری از گوشی های سامسونگ از لبه های منحنی استفاده خواهد کرد و همچنین اسنکنر اثر انگشت در جای هوم قرار خواهد گرفت.

احتمالاتی در مورد صفحه نمایش گوشی ::

احتمالاتی در مورد صفحه نمایش گوشیاحتمالاتی در مورد صفحه نمایش گوشی ::

برخی هم بر اثاث دکمه اسکنر اثر انگشت که در جای دکمه هوم قرار خواهد گرفت می گویند که نسل جدید گوشی های اس با نسل های قبلی چندان فرق هم نخواهد کرد.

همچنین در رسانه های کره این طور یاد شده است که کمپانی سامسونگ به دنبال بزرگتر کردن صفحه نمایش خود هستند تا از این طریق مشتریانی که از سامسونگ نوت 7 ناراضی هستند را راضی نگه دارد و نظرات آن ها را جلب کنتد چرا که سامسونگ نوت 7 از صفحه نمایش بزرگی نسبت به این سری گوشی ها دارد .

مطلب پیشنهادی :  تست سرعت شارژ شدن گوشی های پیکسل ایکس ال و ایفون 7پلاس و سامسونگ اس 7 edge

از این رو نتیجه می گیریم کسانی که گوشی نوت 7 سامسونگ را خریده بودند هوادار گوشی بودند که صفحه نمایش بزرگی داشت از همین رو گوشی هایی با صفحه نمایش بزرگ را دوست دارند .

و کمپانی سامسونگ این نکته را به خوبی درک کرده اند و به دنبال جبران اشتباه های خود هستند .

اکنون مشخص نیست که سری جدید گوشی های سامسونگ گلگسی اس 8 جدید با چه نام و شهرتی وارد بازار خواهند شد ولی اکثر محققان کمپانی سامسونگ بر این که این کمپانی از نام پلاس استفاده کند معتقد هستند .

احتمالاتی در مورد صفحه نمایش گوشی ::

امیدواریم که از این مطلب که خواندید نهایت استفاده رو برده باشید امیدواریم که شما نظرات خود را در مورد این مطلب و وبسایت از قسمت نظرات به ما اطلاع دهید . حتما منتظر پست های اینده ما باشید .

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا