تکنولوژی

گوگل 3/2 میلیون دلار در دو روز برای پیکسل های خود تبلیغ کرد .

گوگل 3/2 میلیون دلار در دو روز برای پیکسل

گوگل 3/2 میلیون دلار در دو روز برای پیکسل های خود تبلیغ کرد .

شما این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

در این مطلب می خواهیم در مورد مقدار هزینه گوگل برای پیکسل های خود که انجام داده حرف بزنیم خیری که به تازگی یکی از اژانس های تبلیغاتی محاسبه کرده به عدد هنگفت 3/2 میلیون تنها در دو روز رسیده است که عدد بسیار بزرگی است .

همانطور که از بلایی که بر سر گلگسی نوت 7 امد مطلعید و این بار اولین باری است که گوگل خود وارد بازار گوشی های هوشمند شده و باید با رقیبانی چون سامسونگ و سونی و اپل و اچ تی سی و ….. رقابت کند .

همین اتفاقی که بر سر سامسونگ امد شاید بهترین فرصت برای گوگل باشد که محصولات خود را برای مردم معرفی کند .

گوگل 3/2 میلیون دلار در دو روز برای پیکسل »»

گوگل 3/2 میلیون دلار در دو روز برای پیکسل

گوگل 3/2 میلیون دلار در دو روز برای پیکسل »»

همانطور که میدانید کمپانی گوگل یکی از بهترین کمپانی ها در جهان می باشد که پیشرفت های واقعا زیادی داشته است که با موتور جستجوی عالیش و با نقشه ها و گوگل ارث و یا مغازه اش یا شبکه اجتماعی و شاید بیشتر افراد بگن از همه مهم تر پلت فرم اندرویدی که تنها پلت فرمی است که بیشترین گوشی های هوشمند با این پلت فرم کار می کنند و یوتوب که در مورد نشر ویدیو ها فعالیت می کند .

همچنین بر اساس یک خبری که منتشر شده بود کارمندان گوگل بیشترین درامد را داشتند هم اکنون نیز با این خبر که در دو روز فقط 3/2 میلیون دلار صرف تبلیغات پیکسل ها کرده است . اما این خبر را گوگل خود به طور کلی تایید نکرده است و آژانس ها تبلیغاتی این عدد را تخمین زده اند .

مطلب پیشنهادی :  عکس های جالب + عکس هایی که بیشترین لایکو گرفتن .

قائم مقام قسمت مدیریتی کمپانی گوگل اقای ماریو کوئرز در مصاحبه که با یکی از روزنامه ها انجام داده هیچ چیزی در مورد مقدار تبلیغات نگفته است ولی همانطور که می دانید ورایزن در فروش گوشی های جدید با گوگل همکاری می کنند وگفته اند که کمپین های تبلیغ وسیعی در راه است .

همانطور که میدانید گوشی های پیکسل در 29 مهر منتشر خواهد کرد که از الان افراد زیادی مشتاق خرید آن هستند .

امیدواریم از این مطلبی که برایتان پست کردیم لذت برده باشید حقیقت موضوع این است که هزینه های هنگفتی در صنعت تکنولوژی رد و بدل می شود که امیدواریم یک شرکت با برندینگ برتر از کشورمان نیز باشد که حرف هایی برای گفتن داشته باشد .

گوگل 3/2 میلیون دلار در دو روز برای پیکسل »»

 

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا