تکنولوژی

از این به بعد گوشی جی 6 ال جی از طراحی ماژولار استفاده نخواهد کرد .

گوشی جی 6 ال جی از طراحی ماژولار

از این به بعد گوشی جی 6 ال جی از طراحی ماژولار استفاده نخواهد کرد .

این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

قبل از اینکه وارد بحث شویم بهتر است برایتان بگوییم که سری گوشی های جی 5 ال جی از طراحی ماژولار استفاده می کرده است ، ولی طبق خبری که به تازگی منتشر شده است دیگر ال جی نمی خواهد طراحی ماژولار خود را در نسل جدید امتحان کند . انگار که اقبال با گوشی های ماژولار نیست .

طبق منابع سایت های معتبر خارجی کمپانی ال جی تصمیم دارد که در طراحی گوشی های جی 6 خود طرحی شبیه به v20 باشد با این تفاوت که دیگر در این نسل از صفحه نمایش دوم استفاده نمی شود و اینکه بعضی از اجزا مانند بورد و چیپ ها صوتی بدون نیاز به پشتیبانی از قسمت ماژول که جدا گانه عمل می کند .

گوشی جی 6 ال جی از طراحی ماژولار ::

گوشی جی 6 ال جی از طراحی ماژولار

گوشی جی 6 ال جی از طراحی ماژولار ::

جالب ترین قسمت مطلب اینجاست که یکی از بزرگان کمپانی ال جی در کره ی جنوبی طبق سخنرانی گفته بود که شرکت ال جی در طراحی گوشی ها به طراح ماژول دار خود ادامه خواهد داد ولی این خبری که به تازگی پخش شده و حدود یک ماه از روی ان سخنرانی می گذرد هدف و تصمیمشان به کلی عوض شده و خواهان توقف طراحی گوشی ماژول دار هستند . که شاید طراحان g5 کمبود هایی در ان نسل دیده باشند .

جای خوشبینی است که یکی از منبع های کره ای می گوید که این گوشی اگر چه طراحی ماژولار باشد و یا نباشد ما شاهد گوشی هایی خواهیم بود که نسبت به سال قبل کارد کرد و بهبود هایی را پیدا کرده است ف و این را می توان از نکات قوت این کمپانی شمرد .

مطلب پیشنهادی :  آندروید اهداف نرم افزار تلویزیون های هوشمند

البته اطلاعات دقیقی از گوشی اینده ال جی در دست نیست ولی از این کمپانی انتظار می رود که در نسل های اینده خود به فکر ضد آب بودن گوشی های خود کند که بیشتر کاربران از این که ال جی در نسل ههای قبلی به این نکته توجه نداشته است بسیار ناراحت و منتقد هستند .

در مورد رونمایی از گوشی های ال جی ، جی 6 که گوشی های جی 5 در سه ماهه اول سال گذشته معرفی شدند و انتظار می رود که در سه ماهه یک سال بعد معرفی گوشی های جی 5 در سال 2017 گوشی های جی 6 را نیز معرفی و عرضه بازار کنند .

گوشی جی 6 ال جی از طراحی ماژولار ::

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا