تکنولوژی

پر فروش ترین گوشی گوگل ، پیکسل ایکس ال انتخاب شد .

پر فروش ترین گوشی گوگل

پر فروش ترین گوشی گوگل ، پیکسل ایکس ال انتخاب شد .

شما این مطلب را از بخش تکنولوژی سایت ثقل مشاهده می کنید .

در اواخر سال 2016 میلادی و درآستانه ورود به سال جدید مردم اکثزیت کشورهای جهان دوست دارند گوشی های همراه خودشان را با جدیدترین تکنولوژی تطبیق دهند و در برابر تغییرات و پیشرفت بیش ازحد تکنولوژی به روز و آنلاین باشند که دراین راستا تا کنون گوشی گوگل ، پیکسل ایکس ال انتخاب شدة است و به همین جهت پر فروش ترین گوشی تا بحال می باشد و خواهان زیادی دارد و این موجب گردیده تا به بازار نرسیده به فروش رفته و در بازار کمیاب می باشد و این نوع نگرش گوگل به آینده گوشی های هوشمند می باشد که بازار را در اختیار خود قرار داده و مشتریان زیادی به خود جلب نموده است.

پر فروش ترین گوشی گوگل »»

لازم به توضیح است گوگل برای اینکه خود را به این جایگاه در بازار رقابت برساند هزینه های زیادی برای تبلیغات و شناسائی فعالیت های خود نموده و به هدف خود نیز رسیده است .

پر فروش ترین گوشی گوگل »»

پر فروش ترین گوشی گوگل

پر فروش ترین گوشی گوگل »»

مدل های آبی رنگ هر دو گوشی فوق در عرض چند دقیقه ارائه به بازار به فروش رسیدند و تمام شدند . با این حال گوگل باز به تکنولوژی خود بسنده نکرده و گوشی جدید مدل 32 گیگابایتی با رنگ های مشکی و نقره ائی درعرض کمتر از یک ماه وارد بازار خواهد نمود . متاسفانه گوشی های فوق الذکر به فروش رفته و اینک در بازار موجود نمیباشد .

مطلب پیشنهادی :  دیگر داشتن سامسونگ نوت 7 در هواپیما جرم است !

البته با این وضعیت موجود مشخص میگردد که گوگول استارت خوبی برای این محصولات زده و باتوجه به سابقه درخشان خود حتما رضایت مشتریان را نیز جلب خواهد نموده و رو به رشد و پیشرفت چشمگیر دست خواهد یافت .

البته رقبای شرکت گوگل تنها درصفحه نمایشی بزرگ خودشان ادعا دارند که به نظر اکثریت آراء مردم این خود چندان جالب نیست و نمی تواند در عرصه بازار رقابت مفید باشد . ضمنا یکی ازدلایل انتخاب گوشی های گوگل  را می توان به گوشی های سامسونگ نوت 7 اشاره نمود . که درمطالب قبلی بدان اشاره شده است از جمله تعبیه باطری های مشکل دار موجب انفجار گوشی سامسونگ نوت 7 شده و نارضایتی مشتریان را به همراه داشته است که از جمله  کشور آمریکا خرید فروش آن گوشی را در کشور خودش ممنوع , اعلام نموده است و همچنین جلو خط تولید گوشی سامسونگ نوت 7 تا به حال گرفته شده و تولید نمی کنند .

پر فروش ترین گوشی گوگل »»

پر فروش ترین گوشی گوگل

پر فروش ترین گوشی گوگل »»

گوگل با توجه به کارشناسان مجرب خود به کیفیت اندیشیده و این خودسبب شده مشتریان زیادی در سرتاسر جهان با توجه به کاربران موجود خود داشته باشد و مدال افتخار را در بازار جهانی کسب نماید با مقایسه شرکت سامسونگ نوت 7 وگوگل درمیبابیم که مشتریان همیشه دنبال کیفیت هستند و با توجه به عصر ارتباطات دنبا به یک ده کده تعبیر شده و مشتریان از تکنولوژی های روز با خبر هستند   .

امیدواریم از این مطلب استفاده کرده باشید و لطفا نظرات خود را در مورد این مطلب برای ما ارسال فرمایید

مطلب پیشنهادی :  عکس های جدید طوفان شدید امریکا جنوبی با کیفیت
برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا