تکنولوژی

نوکیا در MWC 2017 حضور پیدا کرد و حضورش را تایید کرد

نوکیا در MWC 2017 حضور پیدا کرد

نوکیا در MWC 2017 حضور پیدا کرد و حضورش را تایید کرد.

شما این مطلب را از بخش تکنولوژی سایت ثقل می خوانید .

انتظار می رود بزودی  در آینده نزدیک کمپانی فنلاندی نوکیا گوشی های جدیدی را با تکنولوژی جدیدی و هوشمندی را رو نمایی و عرضه بازار جهانی نماید . این کمپانی از اهمیت و شهرت بالائی در جهان برخوردار می باشد البته این کمپانی همکاری نا موفقی با ما یکروسافت داشته است و شرکت نوکیا تصمیم گرفت با استفاده از حق برند تجاری خود را حدودا به مدت 10 ده سال ( آینده ) به HMDGLObaL  واگذار کند.

نوکیا در MWC 2017 حضور پیدا کرد »»

اولین گوشی هوشمند و با تکنولوژی بالا ی ساخته شده توسط HMDGLObaL باید به زودی رو نمائی و تا آخر سال باید عرضه بازار جهانی گردد .  البته این موضوع بسته به همت و تلاش متخصصان این شرکت می باشد که تا آخر سال بتوانند به خط تولید  و عرضه به تمام نقاط جهان برسانند و احتمال می رود یکی از مکان هائی که برای معرفی گوشی مزبور باشد ،‌‌‌ کنگره جهانی موبایل Mobile World Congress) خواهد بود.

نوکیا در MWC 2017 حضور پیدا کرد »»

نوکیا در MWC 2017 حضور پیدا کرد

نوکیا در MWC 2017 حضور پیدا کرد »»

البته این واقعه مقارن با تکنولوژی بین 27 فوریه تا 2 ماورس سال 2017 خواهد بود و مورد تائید نوکیا نیز قرار گرفته است و در واقع Rajeev Suri مدیر عامل کمپانی نوکیا در این مراسم سخنرانی خواهد کرد.

با این وضعیت متاسفانه تأیید حضور نوکیا در MWC 2017 به معنای تضمین معرفی گوشی‌ های جدید این کمپانی در این مراسم نیست . اگر چه شایعات منتشر شده بر این اساس است که تا اوایل سال آینده حداقل 2 گوشی هوشمند جدید توسط نوکیا معرفی خواهد شد اما هنوز هیچ گونه خبر یا تاییدی درباره رونمایی این گوشی ها در طول این مراسم و در ماه فوریه سال آینده وجود ندارد.

مطلب پیشنهادی :  مدیر عامل سونی:اینبار گوشی ها را برای رقابت با دیگران نمیسازیم

نوکیا در MWC 2017 حضور پیدا کرد »»

درحالی که مشتریان نوکیا محصولات جدید نوکیا را در MWC دنبال می‌ کردند و این مراسم یکی از مراسم‌ هایی است که نوکیا ترجیح می‌ دهد محصولات جدید خود را در آن رونمایی کند . با این وضع فرآیند فوق الاشاره مدتی است که اجراء نمی گردد و باید منتظر اخبار جدیدی باشیم .

نوکیا در MWC 2017 حضور پیدا کرد »»

نوکیا در MWC 2017 حضور پیدا کرد

نوکیا در MWC 2017 حضور پیدا کرد »»

امیدواریم که این کمپانی به روز های ارمانی خود که روزی بیشترین فروش در بین گوشی داشته بود برگردد این کمپانی پایه های اساسی و محکمی دارد که با تصمیم های قوی و تلاش می تواند به روز های قبلی خود برگردد و حق خود را در بازار کنونی به دست بیاورد که امیدوار موفق شدن این کمپانی هستیم .

امیدواریم از این مطلب نهایت لذت رو برده باشید ، اگر شما مطلب  یا سوژه یا ویدیو یا عکسی دارید و فک می کنید که جالب است می توانید از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید تا ما راه ارتباط رو براتون بفرستیم و مطلب پخش شده حتما به نام و اسمس که شما مشخص خواهید کرد منتشر خواهد شد .

نوکیا در MWC 2017 حضور پیدا کرد »»

پرتال تفریحی خبری ثقل پخش های مختلفی دارد که می توانید از آن ها دیدن فرمایید و نظرات خود رو در مورد وبسایت نیز به ما بدهید .

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا