تکنولوژی

فیلم متوقف کردن عرضه گوشی گلگسی نوت 7 بر اثر انفجار

فیلم متوقف کردن عرضه گوشی گلگسی نوت 7

فیلم متوقف کردن عرضه گوشی گلگسی نوت 7 بر اثر انفجار

این فیلم و مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

حتما به تازگی از مشکلاتی که بر سر گوشی های جدید گلگسی نوت 7 امده است مطلع شده اید ، پستی که امروز می خواهم برای شما بنویسم در مورد گوشی است که فروش بسیار زیادی و منفعت زیادی برای کمپانی خود یعنی سامسونگ داشته است .

فیلم متوقف کردن عرضه گوشی گلگسی نوت 7 »»

این خبر که به تازگی پخش شده است که گوشی های گلگسی نوت 7 منفجر می شود و کارخانه دستور جمع اوری گوشی های فروخته شده را داده است حتما تصمیم راحتی برای این کمپانی تولید گوشی هوشمند نبوده است.

فیلم متوقف کردن عرضه گوشی گلگسی نوت 7 »»

اگر چه می دانید این کار جمع اوری گوشی هوشمند برای این کمپانی در سال های اخیر یکبار نیز اتفاق افتاده بود که حتم به یقین یک شوکی به این کمپانی که توانسته بود تعداد خوبی از این گوشی را به فروش برساند وارد خواهد شد .

فیلم متوقف کردن عرضه گوشی گلگسی نوت 7 »»

این فیلمی که در بالا قرار گرفته شده است حدو 35 ثانیه می باشد که مسئول الکترونیک کسب کار کارخانه سامسونگ اقای کوه دونگ جین شروع به سخنرانی برای عده ای خبر نگار که در مورد جمع اوری گوشی هوشمند از ایشان سوال کردند جواب می دهند.

فیلم متوقف کردن عرضه گوشی گلگسی نوت 7 »»

در این ویدیو اشاره می شود که خریداران گوشی هوشمند گلگسی نوت 7 در هر زمانی که این گوشی را خریداری کرده اند می توانند این گوشی را برگردونند. که همه منتقدان و دوست داران این کمپانی دوست دارند که سامسونگ با یک دست اورد یا با انرژی تازه به ادامه کارشان بپردازند که مسئولان قول داده اند که حتما سر سختانه به این موضوع می اندیشند.

مطلب پیشنهادی :  فیلم معرفی ایفون 7 اخرین دستاورد شرکت اپل

فیلم متوقف کردن عرضه گوشی گلگسی نوت  7»»

سامسونگ باید از این اشتباه خود درس هایی بگیرد تا مثل گذشته دیگر مرتکب این اشتباه واقعا بزرگ نشود باید سامسونگ در یاد داشته باشد که رقیبانی مثل اپل ، سونی ، اچ تی سی ، …. را دارد که همگی با تمام تلاش خود به پیش می رود.

فیلم متوقف کردن عرضه گوشی گلگسی نوت 7

شما اگر ویدویی یا کلیپی یا تصاویری در حوضه تکنولوژی یا دیگر بخش هایی که به وبسایت ثقل مربوط می شود می توانید برای ما شما گذاشته می شود می توانید از وبسایت ما دیدن فرمایید

شما با لینکی که در اینجا به شما داده می شود می توانید از بخش هایی که بعدا برای شما معرفی می شود بپردازید پرتال تفریحی خبری ثقل با دارا بودن بخش متفاوتی مانند ورزشی که اخبار ورزش و عکس های یا در مورد تکنولوژی که سعی میشود اخرین اخبار مهم که شما نیاز دارید و یا بخش عکاسی که واقعا عکس های فول اچ دی و زیبایی که در شبکه های اجتماعی بیشترین لایک را میگیرند را در این بخش می گذاریم و یا بخش سلامت و مطالب خواندنی که واقعا مورد نیاز شما هست و مفید واقع بشود سعی می کنیم در این بخش برای شما دوستان ثقلی خوب عزیز فراهم بیاوریم .

فیلم متوقف کردن عرضه گوشی گلگسی نوت 7 »»

موفق و سبز باشید.

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا