تکنولوژی

سامسونگ s7 خود را به نصف قیمت به فروش می رساند !

سامسونگ s7 خود را به نصف قیمت

سامسونگ s7 خود را به نصف قیمت به فروش می رساند !

این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

همانطور که می دانید اتفاقی که بر سر نوت 7 سامسونگ امد هیچ کسی را خوشحال نکرد و همچنان به یک تجربه تلخ هم برای طرفداران و هم برای صاحب این کمپانی بود که گران برای سامسونگ تمام شد .

یک برنامه علی توسط سامسونگ در کشور کره ی جنوبی روی می دهد که بر اساس این خیری که به تازگی منتشر شده ساسونگ برای حل مشتریان خود گوشی s7 خود را به نصف قیمت به فروش می رساند ، همانطور که گفتیم این برنامه فعلا محدود در کشور کره ی جنوبی است .

در برنامه فوق که برایتان گفتیم از این قرار است که صاحبان نوت 7 می توانند با 50 درصد تخفیف گوشی های نسل قبلی سامسونگ یعنی s7 بخرند ولی با این شرط که وقتی که نسل جدیدی از نوت ها عرضه باز شد ان ها را خریداری کنند که هدف دارند نوت 8 را تا یک سال دیگر وارد بازار کنند .

سامسونگ s7 خود را به نصف قیمت ::

سامسونگ s7 خود را به نصف قیمت

سامسونگ s7 خود را به نصف قیمت ::

این طرح و ایده برای افرادی که قبل تر از اجرایی این برنامه گوشی های خود را به شرکت دادند نیز می توانند از این طرح استفاده کنند . و دیگر امکانی که این کمپانی در نظر گرفته این است که می تواند ان ها را با اقساط 12 ماهه خرید کنند که  برای خریداران نوت 7 بهترین گزینه است در ضمن این را نیز بهتر است بگوییم که در زمان خرید نسل جدیدی که وارد بازار خواهد شد در قیمت به تفاوق خواهند رسید و احتمال می رود باز هم در قیمت نسل های جدید نیز قیمت ها کاهش یابد .

مطلب پیشنهادی :  برنامه های مایکروسافت برای Xbox One

حتم به یقین این تصمیمی که کمپانی سامسونگ گرفته چنان هم ساده و اسان نبوده و دارا ریسک های بسیار بالایی بوده است همچنین سابقه ای نداشته که در بین خریدارانی پیدا شوند که هنوز چند ماه مانده به رونمایی از یک نسل از ان خرید کنند ولی هر چه که باشد سامسونگ به فکر هوادارنش هست .

سامسونگ s7 خود را به نصف قیمت ::

سامسونگ s7 خود را به نصف قیمت

سامسونگ s7 خود را به نصف قیمت ::

بعضی از محققان نیز در مورد این اقدام سامسونگ چنین می گویند که سامسونگ خواهان این است که هواداران و خریداران گوشی نوت 7 به سمت شرکت های دیگری نروند و همچنان از این کمپانی خرید کنند چرا که بیشتر امار و سازمان های اماری نشان می دهند که بیشتر افرادی که از گوشی های نوت 7 خود را به نمایندگی ها برگرداننده اند به سمت شرکت های دیگری مثل اپل و سایر شرکت های چینی رفته اند .

و اینکه این خبر پس از اتمام فراخوان گوشی های نوت 7 در انتهای ماه اکتبر چنین خبری منتشر شده است .و همچنان طبق گفته کمپانی سامسونگ این اقدام تا اواخر ماه نوامبر ادامه خواهد داشت .

سامسونگ s7 خود را به نصف قیمت ::

 

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا