تکنولوژی

دیگر داشتن سامسونگ نوت 7 در هواپیما جرم است !

دیگر داشتن سامسونگ نوت 7 در هواپیما جرم

دیگر داشتن سامسونگ نوت 7 در هواپیما جرم است !

شما این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

اگر از مطالب اخیر وبسایت ثقل دیدن و مشاهد کرده باشید از فجایعی که بر سر گوشی های سامسونگ امده است با خبر می شدید و مطمئنا اکنون همه از این حادثه نا گوار مطلعیم .

یکی از خبر های جالب بود که دیگر داشتن سامسونگ نوت 7 در هواپیما جرم است که عمق فاجعه را نشان می دهد .

که این تصمیم نیز بر اثر چند حادثه ای بود که این گوشی در هواپیما ها منفجر شده بود گرفته شد و دیگر باعث دور نگه داشتن این گوشی ها از هواپیما منجر شد .

با تو جه به اینکه گوشی های سامسونگ گلگسی نوت 7 به تعداد زیادی منفجر شده اند با زهم بر اثاث اماری که گرفته شد باز هم از محبوبیت و وستاران خاص خود را دارند به طوری که حتی با انتشار این اخبار هنوز هم عده زیادی از افراد از این گوشی ها استفاده می کنند .

دیگر داشتن سامسونگ نوت 7 در هواپیما جرم »»

دیگر داشتن سامسونگ نوت 7 در هواپیما جرم

دیگر داشتن سامسونگ نوت 7 در هواپیما جرم »»

امروزه دیگر استفاده از سامسونگ گلگسی نوت 7 به عنوان یک جرم بزرگ شناخته شده است . به طوری که ایالت متحده امریکا از دور نگه داشتن این گوشی ها هنگام سوار شدن به هواپیما یا وسایل نقلیه شهری تاکید می کند .

در جرمی که به تازگی به قانون های این کشور اضافه شده به همراه داشتن چه در چمدان باشد نیز به عنوان یک تخلف معرفی می شود به همین علت باید زمانی که وارد هواپیما می شوند باید گوشی را خاموش کنند و اگر چه در خلاف خواسته های این قانون باشد حتی می توانند اجازه پرواز به فرد دارنده گوشی را صلب کنند .

مطلب پیشنهادی :  گوشی جدید کمپانی نوکیا D1 بعد سال ها را ببینید .

دولت نیز برای عملی کردن این قانون جریمه ای در نظر گرفته است که جریمه نقدی حدود 180000 دلار می باشد و حتی این جریمه ها می تواند به حکم 10 سال زندان فرد نیز باشد .

چنان چه می دانید کمپانی سامسونگ به طور قاطعانه و رسمی تولید این گوشی ها را توقف کرده و از کسانی که این گوشی رو خریداری کرده اند در خواست دارد تا به کارخانه بر گردانند .

امید واریم که از این مطلب نهایت استفاده رو کرده باشید و لذت برده باشید نظرات خود رو در مورد این مطلب و سامسونگ به ما بگویید . و اگر مطلبی دارید که می خواهید در ثقل پخش شود حتما ما رو مطلع کنید .

دیگر داشتن سامسونگ نوت 7 در هواپیما جرم »»

 

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا