تکنولوژی

دکمه هوم مجازی راه حل برای خرابی دکمه هوم خازنی ایفون 7 است .

دکمه هوم مجازی راه حل خرابی دکمه هوم خازنی ایفون7

دکمه هوم مجازی راه حل خرابی دکمه هوم خازنی ایفون7 است .

شما این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

با سلام و عرض ادب خیلی خوشحالیم که دوباره در خدمت شما ثقلیا عزیز هستیم .

شاید در مطالب قبلی که در ثقل منتشر شده بود در مورد پرفروش ترین گوشی های سال 95 برایتان حرف زدیم و همانطور که در آن مطلب خواندید ایفون 7 یکی از پرفروشترین گوشی هایی بود با اینکه کمپانی اپل ایران را در کشور های مورد تحریم خود قرار داده است .

به علت فروش زیاد این گوشی بر ان شدیم تا در مورد یکی از امکانات این گوشی رو با شما در میان بگذاریم ، و این امکان شاید نیاز بیشتر هواداران و دارندگان این گوشی باشد .

دکمه هوم مجازی راه حل خرابی دکمه هوم خازنی ایفون7 »»

دکمه هوم یا همان خانه یکی از دکمه هایی است که بیشترین استفاده می شود و شاید استفاده بیش از حد آن موجب خرابی این دکمه شود و شرایطی پیش اید که نیاز به این دکمه داشته باشید ، چای خوشحالی است که اپل فکر این زمان را کرده و دکمه دومی به نام دکمه هوم یا همان خانه مجازی را در این گوشی ها تعبیه کرده است .

دکمه هوم مجازی راه حل خرابی دکمه هوم خازنی ایفون7 »»

دکمه هوم مجازی راه حل خرابی دکمه هوم خازنی ایفون7 دکمه هوم مجازی راه حل خرابی دکمه هوم خازنی ایفون7  »»

شرایطی را فرض کنید که باطری گوشی اپل خود تمام شده و بعد از شارژ شدن گوشی در صفحه نشان می دهد که دیگر دکمه هوم از کار افتاده و باید تا زمان تعمیر و سرویس کردن از دکمه مجازی استفاده کنید .

مطلب پیشنهادی :  دیگر داشتن سامسونگ نوت 7 در هواپیما جرم است !

این شرایطی را که شما به اپل خود متصور شدید یکبار برای یکی از کاربران در انجمن  MacRumors روی داده است و این کمان می رود که شاید این مشکل برای سایر افراد که از این گوشی ها استفاده میکنند روی دهد و ما این خبر را در ثقل منتشر کردیم تا از این خبر اشنا شوند که این نکته رو همه ما میدانیم که هیچ یک از قطعات مربوط و متصل به تکنولوژی حتم یقین و 100 درصد در برابر اشکال و خرابی مقاوم نیستند .

همانطور که می دانید اپل در معرفی این گوشی به این نکته اشاره کرد که این دکمه ها با اتصال به موتور و عدم  وجود قطعه های متحرک قوی از دکمه های قبلی خود می باشد .

دکمه هوم مجازی راه حل خرابی دکمه هوم خازنی ایفون7 »»

کلا این یکی از نشانه های قوت ایفون و کمپانی اپل است که موقع خراب شدن دکمه هوم آن را تشخیص داده و برای ان برای شما یک راه حلی پیش روی شما می گذارد .

در این پست عکس نمایش اخطار که در مورد دکمه هوم می باشد و می گوید که دکمه هوم نیازمند سرویس است رو براتون منتشر می کنیم تا موقع وقوع حادثه از این اخطار مطلع شوید .دکمه هوم مجازی راه حل خرابی دکمه هوم خازنی ایفون7

با این حال ما شما رو از این امکانات تازه اپل اشنا کردیم و خدایی نکرده اگر دکمه هوم اصلی گوشی شما معیوب شد بتوانید از این امکانات استفاده کنید .

با این حال امیدواریم دیگر دکمه های مجازی مستعد خراب شدن نباشد و همین استفاده از ایفون 7 توسط این دکمه و امکانات به اپید تبدیل نشود .

مطلب پیشنهادی :  اولین ساعت هوشمند نوکیا با باطری قوی تر وارد بازار جهانی خواهند شد .

امیدواریم که از این مطلب استفاده کرده باشید و انشالله در مطالب بعدی در مورد امکانات های دیگر گوشی ایفون و اندرویدی برایتان مطالب خواهیم نوشت .

دکمه هوم مجازی راه حل خرابی دکمه هوم خازنی ایفون7 »»

 

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا