تکنولوژی

دوازده راه برای داشتن عمر مفید iOS 10

دوازده راه برای داشتن عمر مفید iOS 10

دوازده راه برای داشتن عمر مفید iOS 10

شما این مطلب را از تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

با ورود سیستم عامل جدید کمپانی اپل که تغیراتی نسبت به نسل قبلی خود دارد بیشتر افراد به دنبال اینکه چگونه می توانیم عمر مفید گوشیمان را بالاتر ببریم مواجه می شوند.

ما در این پست از وبسایت ثقل می خواهیم به شما دوستان عزیز دوازده راه را پیشنهاد کنیم که با رعایت این موارد عمر مفید گوشی به طبع بالا می رود .

1 کنترل های لمسی بهبود یافته:
چندین دکمه های مختلف در حال حاضر وجود دارد که به  “لمسی 3D” می توانید راه پیدا کنید : که هریک از ان ها باتری (انرژی) مصرف می کنند که این دکمه در  (آیفون 6S و یا دستگاه های جدیدتر) پاسخ می دهند.
همچنین بر روی آیکون تایمر بعضی دکمه هایی میانبری در نظر گرفته شده است که راحت تر بالا میآید در حالی که نماد مشعل اجازه می دهد روشنایی را انتخاب کنید و روی نماد دوربین اجازه می دهد تا شما را به تصویری و یا حالت عکاسی به طور میانبر پرش کنید.(امکانات عالی این سری گوشی ها است)
برنامه های متعددی نیز از حرکات لمسی جدید می توان به دست آورد: در عکس، شما هم اکنون می توانید ضربه بزنید و بکشید برای انتخاب تصاویر متعدد، در حالی که برنامه ایمیل در حال حاضر شما اجازه می دهد که این نرم افزار را به طور مخفیانه به پایین برده در حالی که آهنگسازی یک پیام را برای ذخیره به عنوان یک پیش نویس است استفاده کرد . برای بازگشت به پیش نویس ذخیره، و با نگه داشتن انگشت خود را بر روی دکمه نوشتن می توانید این صفحه را نمایان کنید.

دوازده راه برای داشتن عمر مفید iOS 10 دوازده راه برای داشتن عمر مفید iOS 10

  2 نقشه بهتر اپل:
نرم افزار نقشه اپل نیز در سری جدید دقیق تر و جالب تر نسبت به نسخه قبل شده است  – در مورد این جمله  که شما در حال رانندگی  را تشخیص داده و در به در iOS 10 آن به صورت خودکار قطره یک سنجاق هر زمان که شما وسیله نقلیه خود را ترک کنند نرم افزار نیز اتوماتیک بسته می شود ، بنابراین یکی از مزایای این می توان به این که از کدام راهی که رفتید بخواهید برگردید به شما نشان می دهد .
در مقیاس کوچکتر، اپلیکیشن Find My iPhone هم اکنون می تواند به شما کمک کند که ایفون خود را به طور دقیق پیدا کنید. شما می توانید آن را پخش صدا با صدای بلند به فاش کردن محل آن – و یا آن را به “حالت از دست رفته”، بگذارید که صفحه نمایش یک پیام مورد نظر خود را، به طوری که هر کسی که آن را می تواند نگه داشته باشد  از شما دریافت کند.
اگر شما از ترس آن را برای همیشه رفته، شما می توانید از راه دور قفل و یا اطلاعات خود را پاک کنید .

3 اطلاع رسانی صدای تماس های مهم:
هنگامی که یک تماس دارید که گوشی در حال زنگ زدن هست ، دستیار تشخیص گفتار اپل، که هم اکنون می توانید اعلام کنید تا چه کسی از لیست تماس می تواند زنگ بزند ، بنابراین شما می توانید که حق تماس دور را انتخاب کنید .
شما می توانید این را در تنظیمات فعال کنید> تلفن> اعلام فراخوان ، بروید به تنظیمات را بارگذاری کنید.
در منافع حفظ حریم خصوصی، شما می توانید انتخاب کنید برای استفاده از این قابلیت تنها زمانی که با استفاده از بلوتوث (بی سیم) هدفون یا بلندگو، به جای داشتن نام تمام تماس گیرنده، خواندن است انجام شود .
شما همچنین می توانید در حال حاضر مشخص کنید تماس گیرنده فردی که همیشه باید از طریق دریافت تماس صوتی دارید را وارد کنید ، حتی اگر گوشی شما در حالت “مزاحم نشوید” (که قبلا شما می توانید این را فقط برای گروه هایی از مخاطبان انجام دهید).
برای تنظیم این کار، باز کردن یک ارتباط و ویرایش> آهنگ های زنگ یا Edit> تن متن انتخاب کنید، سپس بر روی سوئیچ بای پس اضطراری تبدیل کنید.

دوازده راه برای داشتن عمر مفید iOS 10  »»

4 مشاهده افراد و مکان ها در برنامه عکس:
عکس های باز و شما پوشه های جدید تحت عنوان “مردم” و “مکان” را ببینید، گروه بندی تصاویر با توجه به این که در آنها و جایی که آنها گرفته شد ببینید.
فرآیند شناسایی چهره به صورت خودکار است و آن اتفاق می افتد که بر روی تلفن خود (به جای در ابر) به محافظت از حریم خصوصی خود تبدیل کنید.
برای اینکه بیشتر از آن، با این حال، شما نیاز به آی فون خود را که مردم آن کشف شده است بگویم – به سادگی بر روی یک تصویر و شیر شروع به وارد کردن نام به شناسایی افراد خود را می کند.
با استفاده از این شما همچنین می توانید برای تصاویر با فرد جستجو کنید.
شما همچنین می توانید اشیاء روزمره شناسایی:  جستجویی برای “ماشین” و یا “درخت”، انجام دهید .

دوازده راه برای داشتن عمر مفید iOS 10 دوازده راه برای داشتن عمر مفید iOS 10

5 ویدیو های درون خطی در مرورگر وب:
پیش از این، مرورگر وب Safari برای IOS می فیلم ها را به صفحات وب در یک نمایش تمام صفحه جاسازی شده را باز می کرد.
در حال حاضر شما می توانید آنها را در چارچوب مناسب خود در صفحه تماشا کنید، فقط به عنوان شما را بر روی دسکتاپ نمایش می دهد.
نگران نباشید، برای شروع فیلم، پس از آن شیر آیکون تغییر اندازه در پایین سمت راست از قاب ضربه بزنید (و یا خرج کردن انگشتان دست خود را با هم به زوم کردن ان بپردازید).
در iPad نرم افزار، اپل ایر 2 یا آی پد مینی 4، شما می توانید هم اکنون مشاهده دو وب سایت در کنار هم: برای فعال کردن این ویژگی، پایین نگه داشتن دکمه تب جدید در سمت راست بالای پنجره و شما گزینه ای برای خواهید دید “برش نمایش باز” همان گزینه ای است که در مورد ان داشتیم بحث می کردیم.

دوازده راه برای داشتن عمر مفید iOS 10  »»

6 ویژگی های جدید سیری:
 چند ترفند جدید در iOS 10 اشاره کردیم لطفا به بقیه نیز توجه بفرمایید.
“نگاهی به یک سلفی” بیاندازیم :  در واقع نمی خواهد فعال شدن شاتر را به صورت اتوماتیک انجام دهد ، اما او اگر شما صدای زن را انتخاب کرده باشید – برنامه دوربین در حالت عکاسی از خود، آماده برای شما نزدیک را باز کنید.
همچنین می توانید در حال حاضر مورد استفاده قرار گیرد برای کنترل برنامه های شخص ثالث، مانند WhatsApp را با این افکت صدا انجام دهید .
برای فعال کردن این ویژگی، به تنظیمات> سیری> پشتیبانی نرم افزار بروید و فعال کردن واتساپ: اکنون شما قادر به سیری بگویید به برقراری تماس و ارسال پیام را فعال کند.
بارگذاری نیز وجود دارد، به طوری که سیری می تواند به شما ماشین کتاب ها و برنامه های دیگر به احتمال زیاد برای اضافه کردن پشتیبانی در آینده نزدیک پیشنهاد دهد.

7 iMessage یک ارتقاء عمده:
iMessage است که با ویژگی های جدید لود می شود ، وجود دارد . یک میانبر به طور مستقیم به دوربین، بنابراین شما به راحتی می توانید ارسال عکس ها و سلفی را انجام دهید ، و اگر شما پایین دکمه ارسال را نگه دارید شما انواع جلوه های بصری جدید را ببینید: شما می توانید یک پیام تولد احاطه شده توسط بالن و یا یک چت خصوصی در ارسال “جوهر نامرئی” که تنها قابل مشاهده زمانی که دریافت کننده دستگاه POS بیش از آن را با یک انگشت.
اگر این کافی نیست، iMessage و در حال حاضر فروشگاه برنامه خود را، فروش بسته های برچسب، بازی ها و ابزار برای پیدا کردن و به اشتراک گذاشتن اطلاعات آنلاین بپردازید .
فقط iMessage و باز و آیکون فروشگاه برنامه جدید در کنار جعبه پیام نیز به نسخه جدید اضافه شده است.

دوازده راه برای داشتن عمر مفید iOS 10  »»

8 اطلاعیه طراحی دوباره:
بر روی دستگاه های آیفون 6S یا جدیدتر، در iOS 10 به طور خودکار از خواب بیدار صفحه نمایش برای نشان اطلاعیه خود را در اسرع وقت شما انتخاب کنید تا گوشی در اصرع وقت به شما اطلاع دهد .
چه چیزی بیشتر، اطلاعیه های تعاملی تبدیل شده اند: مطبوعات سخت اجازه می دهد تا شما را به پیام های دریافتی پاسخ بدون نیاز به باز کردن قفل گوشی و باز کردن برنامه است.
اگر شما نگران است که این ویژگی ممکن مورد سوء هستید، شما می توانید آن را با رفتن به تنظیمات> ID لمسی و رمز عبور و خاموش کردن “پاسخ همراه با پیام” غیر فعال کنید.
شما همچنین می توانید تمام اطلاعیه با فشار سخت بر روی آیکون نزدیک اخراج؛ در دستگاه های بدون 3D لمس، کش رفتن بر روی اطلاع رسانی برای گزینه های سمت چپ است .
دوازده راه برای داشتن عمر مفید iOS 10
دوازده راه برای داشتن عمر مفید iOS 10

مطلب پیشنهادی :  گوگل 3/2 میلیون دلار در دو روز برای پیکسل های خود تبلیغ کرد .

 

  9 ویژگی های جدید نرم افزار تقویم:
اگر تلفن شما از لمسی 3D، شما لازم نیست برای باز کردن برنامه تقویم برای دیدن آنچه که در آینده: یک فشار سخت بر روی آیکون آن شما را ملاقات بعدی خود را نشان می دهد.
در داخل برنامه، شما ممکن است متوجه برخی از حوادث که شما به یاد ندارد اضافه کردن. در iOS 10 در حال حاضر به طور خودکار برنامه حوادث در ایمیل های دریافتی و یا پیام های دقیق است.
اگر این نتایج در یک سیل از حوادث بی ربط گرفتگی تا تقویم خود را، شما می توانید آن را در تنظیمات> سالنامه> پیدا نشد در برنامه های تبدیل شود.
تغییر نهایی به تقویم ساده اما خوش آمدید: شما هم اکنون می توانید وقایع را به سادگی با ضربه زدن و کشیدن آنها را به یک زمان جدید برنامه ریزی مجدد باشد.

دوازده راه برای داشتن عمر مفید iOS 10  »»

10 پیشنهادات تایپ دقیق:
صفحه کلید نام QuickType اپل، معرفی شده در iOS 8، نشان می دهد کلمات بر اساس آنچه فکر می کند شما در حال تایپ کردن. در iOS 10 می رود گام بیشتر با تجزیه و تحلیل پیام شما در حال پاسخ دادن به و پیشنهاد پاسخ به احتمال زیاد. اگر کسی به شما یک iMessage شما خواسته است برای آدرس ایمیل دوست خود را می فرستد، برای مثال، شما خواهید دید که اطلاعات تماس با پاپ تا به عنوان یک پاسخ پیشنهاد شده است.
بنابراین اگر شما در حال تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن یک همکار با آزاد savoir خود را، آی فون خود را نمی خواهد به تلاش برای “درست” bons خود را MOTS – یکی دیگر از ارتقاء ظریف به صفحه کلید توانایی تشخیص زبان های متعدد بدون نیاز خود را به آنها را تغییر دهید دستی انجام می شود .

11 راه برای روشن کردن درهم و برهمی:
این نا امید کننده به گوشی خود را با برنامه های شما لازم نیست، مانند سهام یا یکی برای ساعت اپل هم ریخته تا شما استفاده کنید .
در گذشته، در iOS 10 شما اجازه می دهد حذف این. متاسفانه، فضای حافظه بسیار است که در واقع ذخیره شده – بسیاری از کد های زیر بنایی به در iOS خود ساخته شده است، به طوری که بین بردن برنامه های اختیاری تنها حدود 150MB شده – اما آن را نگه می دارد روی صفحه نمایش خود را بسیار tidier.
شما همچنین می توانید چند گیگابایت با آی فون “ذخیره سازی بهینه سازی” ویژگی، که در iOS 10 هم اکنون می توانید کتابخانه موسیقی خود را اسکن و پاک کردن آن از آهنگ های محلی ذخیره شده که شما را به در حالی که برای گوش نمی نجات دهد.

دوازده راه برای داشتن عمر مفید iOS 10 »»

12 اتصالات بهتر بین دستگاه های:
“تداوم” راه اپل از به شما این امکان را قرار داده است کار خود را بر روی یک دستگاه و انتخاب آن را به دیگری است.
در iOS 10 اضافه می کند متقابل دستگاه پشتیبانی از کلیپ بورد، بنابراین اگر شما می خواهید برای کپی یک iMessage را به یک سند ورد بر روی دسکتاپ شما، شما می توانید به سادگی کپی در یک دستگاه ضربه و رب از سوی دیگر، تا زمانی که مک خود را در حال اجرا است شدن از MacOS سیرا رهایی را انجام دهید.
اگر شما صاحب یک تلویزیون اپل، شما همچنین باید خوشحال به یاد بگیرند که می شود، با آخرین نسخه از tvOS، شما می توانید در حال حاضر یکپارچه را به آی فون خود را تغییر دهید برای وارد کردن متن – مفید برای جستجو رنج آوری جدید است.

دوازده راه برای داشتن عمر مفید iOS 10 »»

مطلب پیشنهادی :  اصول نظری جیت کان دو
برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا