تکنولوژی

جعبه گشایی گوگل پیکسل و توضیحاتی در مورد این گوشی با ویدیو

جعبه گشایی گوگل پیکسل

جعبه گشایی گوگل پیکسل و توضیحاتی در مورد این گوشی با ویدیو

این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

ما برایتان فیلمی را از بهترین و معتبر ترین منبع ها برایتان گرد اوری کرده این این ویدیو از ابتدا به باز کردن و جعبه گشایی گوشی پیکسل می پردازد .

شایان ذکر است که تفاوت هایی که نسل جدید با نسل های قبلی کرده است را در این ویدیو به صورت اختصار برایتان می گویم و مطمئن هستیم که از دیدن این ویدیو لذت خواهید برد .

ما در اینجا به شما قول می دهیم که در کلیپ های اینده فیلمی در مورد زد اب بودن گوشی های پیکسل رو برایتان نشر خواهیم کرد .

این گوشی تقریبا سخت افزاری شبیه به نسل های قبلی که گوگل نشر کرده بود دارد که این گوشی از صفحه نمایش 5 اینچی با کیفیت استفاده می کند که در زمان خود بی بدیل است . همچنین این گوشی از صفحه نمایشی استفاده کرده است که دقا ان در پیکسل به 441 پیکسل نیز برسد .

جعبه گشایی گوگل پیکسل ::

جعبه گشایی گوگل پیکسلجعبه گشایی گوگل پیکسل ::

در مورد حافظه داخلی بهتر است برایتان بگوییم که تفاوتی با نسل قبلی خود نکرده است و همچنان از 4 گیگ استفاده می کند که از 32 تا 128 نیز ساپورت می کند و با میکرو اس دی می توان ان را افزایش داد .

و در مورد core یا همان هسته شایان ذکر است که بگوییم از 4 هسته استفاده می کند که سازنده این گوشی کمپانی قدرتمند گوگل از اخرین نسخه خود یعنی 7.1 استفاده کرده است که شاید در نوبه خود بهترین باشد .

مطلب پیشنهادی :  گوشی های پیکسل گوگل قابل روت شدن هستند.

در مورد دوربین که کمپانی گوگل بیشتر روی این تاکید کرده است که نسبت به گوشی های پیکسل ، پیکسل ایکس ال پیشرفت های خوبی کرده استکه از 12.2 مگاپیکسل استفاده می کند .

جعبه گشایی گوگل پیکسل ::

جعبه گشایی گوگل پیکسل ::

در کل اگر بخواهیم برایتان بگوییم که ایا این گوشی ارزش خرید را دارد باید برایتان بگوییم که گوگل در این گوشی هیچ کم کاری نکرده است و از قدرتمند ترین ها استفاده کرده است چه از نظر کیفیت و چه از نظر دوربین و قدرت نسبت به گوشی های اندرویدی خود پیشتاز است و ما می گوییم اگر قصد خرید این گوشی را داریدشاید بهتریت گزینه بارتان باشد .

اگر این مطلب را خوانید و بهره کافی را بردید لطفا نظرات خود را در مورد این مطلب و سایت برایمان ارسال کنید و مطمئن باشید این نظرات شما قوت قلبی برای ما خواهد بود .

www.segl.ir

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا