تکنولوژی

جعبه گشایی گوگل پیکسل و توضیحاتی در مورد این گوشی با ویدیو

جعبه گشایی گوگل پیکسل

جعبه گشایی گوگل پیکسل و توضیحاتی در مورد این گوشی با ویدیو

این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

ما برایتان فیلمی را از بهترین و معتبر ترین منبع ها برایتان گرد اوری کرده این این ویدیو از ابتدا به باز کردن و جعبه گشایی گوشی پیکسل می پردازد .

شایان ذکر است که تفاوت هایی که نسل جدید با نسل های قبلی کرده است را در این ویدیو به صورت اختصار برایتان می گویم و مطمئن هستیم که از دیدن این ویدیو لذت خواهید برد .

ما در اینجا به شما قول می دهیم که در کلیپ های اینده فیلمی در مورد زد اب بودن گوشی های پیکسل رو برایتان نشر خواهیم کرد .

این گوشی تقریبا سخت افزاری شبیه به نسل های قبلی که گوگل نشر کرده بود دارد که این گوشی از صفحه نمایش 5 اینچی با کیفیت استفاده می کند که در زمان خود بی بدیل است . همچنین این گوشی از صفحه نمایشی استفاده کرده است که دقا ان در پیکسل به 441 پیکسل نیز برسد .

جعبه گشایی گوگل پیکسل ::

جعبه گشایی گوگل پیکسلجعبه گشایی گوگل پیکسل ::

در مورد حافظه داخلی بهتر است برایتان بگوییم که تفاوتی با نسل قبلی خود نکرده است و همچنان از 4 گیگ استفاده می کند که از 32 تا 128 نیز ساپورت می کند و با میکرو اس دی می توان ان را افزایش داد .

و در مورد core یا همان هسته شایان ذکر است که بگوییم از 4 هسته استفاده می کند که سازنده این گوشی کمپانی قدرتمند گوگل از اخرین نسخه خود یعنی 7.1 استفاده کرده است که شاید در نوبه خود بهترین باشد .

مطلب پیشنهادی :  طراحی فروشگاه جدید اپل در میشیگان که شبیه مک بوک است را ببینید.

در مورد دوربین که کمپانی گوگل بیشتر روی این تاکید کرده است که نسبت به گوشی های پیکسل ، پیکسل ایکس ال پیشرفت های خوبی کرده استکه از 12.2 مگاپیکسل استفاده می کند .

جعبه گشایی گوگل پیکسل ::

جعبه گشایی گوگل پیکسل ::

در کل اگر بخواهیم برایتان بگوییم که ایا این گوشی ارزش خرید را دارد باید برایتان بگوییم که گوگل در این گوشی هیچ کم کاری نکرده است و از قدرتمند ترین ها استفاده کرده است چه از نظر کیفیت و چه از نظر دوربین و قدرت نسبت به گوشی های اندرویدی خود پیشتاز است و ما می گوییم اگر قصد خرید این گوشی را داریدشاید بهتریت گزینه بارتان باشد .

اگر این مطلب را خوانید و بهره کافی را بردید لطفا نظرات خود را در مورد این مطلب و سایت برایمان ارسال کنید و مطمئن باشید این نظرات شما قوت قلبی برای ما خواهد بود .

www.segl.ir

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا