تکنولوژی

تکنولوژی تازه سامسونگ برای گلگسی اس 8 با تشخیص نوری اثر انگشت

تکنولوژی تازه سامسونگ برای گلگسی اس 8

تکنولوژی تازه سامسونگ برای گلگسی اس 8 با تشخیص نوری اثر انگشت

این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

حادثه ناگواری که بر سر نوت 7 سامسونگ امد حتما و بایستی که کمپانی سامسونگ یک حرکتی داشته باشد که مخاطبان هدف خود را جذب کند .

خبری که به تازگی بخش شده است حاکی از یک اتفاق جالب کمپانی سامسونگ است بر اساس این خبر سامسونگ تصمیم دارد برای افزایش بیشتر هواداران خود از گوشی ها تشخیص نوری اثر انگشت استفاده کند که تا کنون هیچ کمپانی از این تکنولوژی استفاده نکرده است . و بعضی ها هم معتقدند که باید از اسکنر های عنبیه چشم استفاده کند که بسیار کارامد تر است .

اگر این خبری که به تازگی منتشر شده و جو بسیار خوبی گرفته اند باید انتظار داشته باشیم که هم زمان با معرفی گلگسی اس 8  تکنولوژی نوری اثر انگشت را نیز معرفی کنند .

بر اساس این ادعا یک کاربر می تواند با تاچ صفحه نمایش به گوشی هوشمند خود وارد شود یعنی به صورت دیگر دکمه هوم قرار نیست در پایین قرار گرفته باشد و بعضی شایعات که در مورد اس 8 بود که می خواهد این کمپانی این دکمه را حذف کنند شاید با این ایده جالب و کارامد به حقیقت بپیوندد .

تکنولوژی تازه سامسونگ برای گلگسی اس 8 ::

همانطور که گفتیم این تکنولوژی تا کنون هیچ یک از کمپانی های تولید گوشی های هوشمند استفاده نکرده است و این شانس و احتمال وجود دارد که با موفقیت امیز بودن این گوشی با تشخیص نوری اثر انگشت می تواند سامسونگ را از این حالا وخیم در بیاورد و به روز های ارمانی خودش نزدیک کند . و با این اقدام به عنوان اولین کمپانی استفاده از اثر انگشت نوری بدل شود .

مطلب پیشنهادی :  بلوتوث 5 با سرعتی دو برابر در محدوه ای چهار برابر

بهتر است این نکته را برایتان بگوییم که قبلا این نوع سنسور نوری در بازار وجود داشته و به تولید انبوه نیز رسیده ولی به این علت که هیچگوشی از این امکانات استفاده نکرده و این تکنولوژی مورد نیاز اغلب کاربران است می تواند سامسونگ را نجات دهد . ولی این نکته را همه ما می دانیم که هر چیزی عیبی و نقضی دارد و این دستگاهی که در بازار موجود است حتما عیب و نقض هایی دارد ، نکته مهم اینجاست که بدانیم سامسونگ چگونه به مبارزه این کمبود ها می پردازد .

تکنولوژی تازه سامسونگ برای گلگسی اس 8 ::

تکنولوژی تازه سامسونگ برای گلگسی اس 8

بر اساس اخباری که از اپل پخش شده بود این را دریافتیم که اپل نیز به دنبال حذف دکمه هوم و یافتن جایگزینی برای این دکمه است شما می دانید که با حذف این دکمه علاوه بر اینکه صفحهنمایش حجیم تر می شود و ازن مهمتر بر زیبایی گوشی ها تاثیر به سزایی دارد ، با این تفاصیل شاید در اینده نه چندان دور اپل نیز از این تکنولوژی استفاده کند .

تکنولوژی تازه سامسونگ برای گلگسی اس 8 ::

 

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا