عکاسی

بهترین عکس ها از جشنواره نور از ساختمان های مختلف

بهترین عکس ها از جشنواره نور

بهترین عکس ها از جشنواره نور از ساختمان های مختلف

شما این مطلب را از بخش عکاسی وبسایت ثقل می خوانید .

همانطور که می دانید هر ساله یک جشنواره بر گزار می شود که نام این جشنواره به نتم جشنواره نور مشهور شده است .

بر اساس این جشنواره هر ساله بر روی یک ساختمان مهم و بزرگ انواع نور را پخش می کنند که ترکیب آن ها عکس های بسیار جالبی را پدید می اورد که هواداران و طرفداران خاصی دارند که از شهر های مختلف جمع می شوند و به مشاهده این زیبایی ها می پردازند .

بهترین عکس ها از جشنواره نور »»

ما عکس هایی در زیر برایتان پخش خواهیم کرد که همگی مربوط به یک ساختمان می باشد و مردم زیادی جمع شده اند که حاکی از محبوبیت این نوع جشنواره ها دارد .

قبل از توضیحات اضافی اول عکس ها را برایتان منتشر خواهیم کرد .

بهترین عکس ها از جشنواره نور »»

بهترین عکس ها از جشنواره نور بهترین عکس ها از جشنواره نور بهترین عکس ها از جشنواره نور بهترین عکس ها از جشنواره نور بهترین عکس ها از جشنواره نور بهترین عکس ها از جشنواره نور بهترین عکس ها از جشنواره نور بهترین عکس ها از جشنواره نور

بهترین عکس ها از جشنواره نور »»

عکس هایی که در بالا آن ها را مشاهده کردید همگی مربوط به یک ساختمان می باشد که از زاویه های مختلف گرفته شده است. همانطور که می دانید برای خلق چنین آثاری زحماتی زیادی را می طلبد که با چرا ها و پروژوکتور های قوی به این هدف می رسند بر اساس اخرین خبری که وبسایت ثقل به دست آورده است این جشنواره در شهر گرانجه اتفاق روی داده است که مردم از شهر های مختلف برای دیدن این جشنواره جمع شده اند .

در مطالب اینده انشاالله عکس های بیشتری از این نوع جشنواره ها پخش خواهیم کرد. امید واریم که از این مطالب لذت برده باشید .

مطلب پیشنهادی :  فیلم معرفی ایفون 7 اخرین دستاورد شرکت اپل

بهترین عکس ها از جشنواره نور »»

شما نیز اگر مطالب و یا عکس های جالبی دارید که خواهان پخش آن ها در وبسایت ثقل می باشید می توانید ابتدا با در خواست دادن در بخش نظرات این قسمت و قرار دادن جیمیلتان را در بخش جیمیل ما راه ارتباطی را از طریق جیمیلتان برایتان بفرستیم تا بتوانید مطالبتان را در این وبسایت نشر دهید .

بهترین عکس ها از جشنواره نور »»

 

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا