تکنولوژی

ایفون 7 نیز منفجر شد به همراه عکس فرد مجروح شده

ایفون 7 نیز منفجر شد

ایفون 7 نیز منفجر شد به همراه عکس قرد مجروح شده

شما این مطلب رو از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید .

خلاصه مطلب : چند مورد از گوشی های ایفون 7 منفجر شده که یکی از ان ها در حال فیلمبرداری بوده است که گوشی منفجر می شود و گویا کمپانی اپل نیز به دچار منفجر شدن گوشی ها شده است که در ایم مورد که ما برایتان پست می کنیم صاحب گوشی که مجروح شده و در ذیل عکس فرد مجروح شده امده است شکایاتی علیه این کمپانی تنظیم کرده است .

همانطور که می دانید سری گوشی های نوت 7 کمپانی سامسونگ به علت مشکلاتی که در باتری وجود داشته منفجر شده و اینکه این گوشی فروش زیادی داشته و ضرر های زیادی به این کمپانی وارد کرده است .

و در اخبار های اخیر که به دست ما رسیده حاکی از منفجر شدن ایفون 7 در حال فیلمبرداری است و بسیاری از افراد بر این اساس معتقدند که دیگر کمپانی اپل نیز به این اتفاق ناگوار دچار شده است .

ایفون 7 نیز منفجر شد

ایفون 7 نیز منفجر شد

ایفون 7 نیز منفجر شد

ولی تعداد گوشی هایی که در سامسونگ نوت 7 منفجر شده است بسیار زیاد تر از گوشی های منفجر شده در کمپانی اپل می باشد به طوری که تعداد منفجر شدن اپل انگشت شمار بوده ولی تعداد منفجر شده در سامسونگ بسیار بیشتر بوده است .

بر اساس خبری که به تازگی منتشر شده است یکی از ایفون 7 در حین فیلمبرداری در کشور ژاپن منفجر شده که به گفته شخص بدنه از طرف پشت متلاشی شده است و همچنین در این اتفاق ناگوار قطعاتی از سمت شیشه و صفحه نمایش به سمت سر وی پرتاپ شده است . و همچنین در این حادثه انگشت فرد مجروح متورم شده است که در زیر عکسی از فرد مجروح رو برایتان منتشر کرده ایم .

مطلب پیشنهادی :  مشکل کوالکام با اپل چیست ؟ هدف کوالکام از شکایت چیست ؟

شخصی که در زیر مشاهده می کنید مدعی شده است که با قسمت پشتیبانی کمپانی اپل تماس گرفته و با ان ها در مورد این موضوع حرف زده اند ولی در جواب به ایشان جواب داده اند که ایشان اجازه ندارند در مورد این موضوع برسی کنند ولی از قسمت پشتیبان برای این فرد امکان تنظیم شکایت را فراهم کرده است .

ایفون 7 نیز منفجر شد

ایفون 7 نیز منفجر شد

حقیقت ماجرا این است که باید بدانیم که کمپانی هایی مشهوری چون سامسونگ و اپل که در تولید و عرضه گوشی حرف هایی برای گفتن دارند اینگونه گوشی ها منفجر می شوند و اصلا به فکر امنیت مردم نیستند چرا که این نوع انفجار ها می تواند بسیار خطر ناک باشد شما فرض رو بر این بگیرید که کسی با تلفن خود حرف میزند و این حادثه ناگوار اتفاق بیوفتد انموقع چه بر سر کاربران خواهد امد . امید واریم که این کارخانه ها هر چه زودتر به این حادثه بیندیشند .

ولی در این حال اوضاع برای کارخانه سامسونگ وخیم تر و سخت تر از هز موقع است چرا که بر اساس اخرین خبر ها اپراتور های اصلی در ایالت متحده فروش گلگسی نوت 7 را متوقف کرده است همچنین بر اساس خبر هایی که از کره به گوش می رسد که کمپانی سامسونگ کلا تولید این گوشی را متوقف کرده است .

ایفون 7 نیز منفجر شد

ایفون 7 نیز منفجر شد

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید .

 

 

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا