روانشناسی

اصول نظری جیت کان دو

اصول نظری جیت کان دو

اصول نظری جیت کان دو

شما این مطلب را از روانشناسی وبسایت ثقل می خوانید .

واژه جیت کاندو دارای مفهومی فراتر از یک سری ضربات مشت و لقد است . این واژه به معنای پیشرفت در تمام عرصه های زندگی است . یادگیری اصول و فنون مربوط به این ورزش موجب ترقی شما به عنوان یک انسان و حرکت به سوی دست یابی به مقاصد تان می گردد.

مفهوم جیت کان دو _ اصطلاح بی حد و مرز

واژه جیت کاندو در برگیرنده ی مفهومی کلی از پیشرفت و ترقی فردی است . هدف از این ورزش ، پذیرش مسئولیت از سوی افراد و تلاش جهت شکوفا ساختن استعداد های بالقوه و لا یتنهایی خود می باشد .

اصول نظری جیت کان دو»»

اموزش ورزش های رزمی ، چهار چوبی را جهت اموزش در عرصه های دیگر زندگی ، از کاری گرفته تا روابط خانوادگی ، مشخص می سازد مفاهیمی که در روند اموزش یاد گرفته می شود ، می بایست به کل تجربه ی زندگی شما انتقال یابند .

هدف ورزش رزtkمی جیت کان دو تربیت ورزشکارانی به تمام معنا است . یک ورزشکار واقعی کسی است که تلاش می کند تا به یک انسان مبارز و تکنسین و یا معلم بزرگ تبدیل شود .

اصول نظری جیت کان دو

اصول نظری جیت کان دو»»

علم مبارزه به معنای تمرین جهت کسب مهارت در تمام موقعیت های مبارزه ، با اصلحه و یا بدون اصلحه در برابر یک یا چند حریف مصلح یا غیر مصلح و در شرایط متفاوت باشد .

این امر ، تنها با شناخت ساختار مربوط به موقعیت مبارزه و منطبق ساختن اموزشهای خود با تمام طیف های مربوط به هنر های رزمی امکان پذیر می باشد . علت این مسئله در ذیل خواهد امد .

مطلب پیشنهادی :  ثقل-پرتال تفریحی خبری وبسایت ثقل

مبارزه در فواصل مختلف اتفاق می افتد و بر این اساس بر هفت نوع مختلف تقسیم بندی می شود . سه دسته از ان ها با اصلحه و چهار دسته ی دیگر بدون اصلحه انجام میگیرند . در هر نوع از مبارزه ، شما و یا حرفتان در وضعیت های مختلفی قرار می گیرید .

اصول نظری جیت کان دو »»

شش گروه مختلف از این حالت ها وجود دارد . به تناسب وضعیت و نوع مبارزه شما فنون زیادی در اختیار خواهید داشت .به ویژگی هایی که هر مبارز به منظور اجرا و عملی ساختن فنون می بایست دارا باشد ، ویژگی های طبیعی گفته می شود.

همچنین ، شما باید بدانید تنها اگاهی از نوع حالت فنون و ویژگی های طبیعی مبارزه کافی نیست . برای انکه یک رزمی کار موفق شوید شما می بایست علاقه نیز داشته باشید سوالی که در اینجا مطرح است این است که چطور می توان از طریق اجرای فنون مختلف در حالات و انواع مختلف مبارزه ، ویژگی های طبیعیه خود را بهبود بخشید .

اصول نظری جیت کان دو

 

پاسخ این سوال ، در استفاده از شیوه های اموزشیه پیشرفته است نحوه تمرین شما تعیین کننده ی میزان پیشرفت شما خواهد بود . به خاطر داشته باشید که راز دستیابی به مهارت ، تمرین اصولی و مستمر طولانی مدت می باشد .

شیوه های تمرینی موثر می تواند زمان لازم برای تمرین و به طور کلی زمان لازم برای دستیابی به فنون پیشرفته تر را کاهش دهد.در صورتی که شما بخواهید هر فن ، حالت و یا ویژگی طبیعی را به طور جداگانه و مجزا یاد بگیرند و سپس ان ها را در انواع مختلف مبارزه به طور جداگانه به اجرا در اورد این کار ممکن است پنجاه سال طول بکشد .

مطلب پیشنهادی :  کمپانی نوکیا به تازگی نوکیا 6 را وارد بازار جهانی خواهد کرد .

اصول نظری جیت کان دو »»

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا